Luizjana- Czy będziesz grać?

Czy będziesz grać?

  • Tak. Będę pod wymianę $.

    Głosy: 26 35,6%
  • Tak. Będę fortowcem.

    Głosy: 10 13,7%
  • Tak. Będę pod pojedynki.

    Głosy: 5 6,8%
  • Tak. Będę grać w innym celu/Nie zdecydowałem.

    Głosy: 10 13,7%
  • Nie, nie będę grać.

    Głosy: 18 24,7%
  • Jeszcze się nie zdecydowałem.

    Głosy: 4 5,5%

  • W sumie głosujących
    73
Status
Zamknięty.

DeletedUser30180

Gość
Gość
Nie , nie po to kasuje światy by zakładać nowe.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja będę grał na nowym świecie aktywnie - dawno mnie w tej grze nie było i to jest chyba czas na mój wielki powrót. Będę starał się wbić wysoki ranking i pokazać Wam jakie z Was cienkie bolki. Zamierzam być najlepszy i udowodnię to :)
 

DeletedUser30946

Gość
Gość
może pojedynkowicz a może po prostu kolejny zbieracz $$$
 

DeletedUser

Gość
Gość
I lipa! Skończyła się moja kariera na nowym świecie bo mój braciszek zapowiedział, że chce zrobić zbieracza :(
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
I lipa! Skończyła się moja kariera na nowym świecie bo mój braciszek zapowiedział, że chce zrobić zbieracza :(

Skoro on gra na innym św. a ty nie to masz pierwszeństwo. A wgl. na twoim miejscu napisałbym do administracji jaka jest sytuacja, na pewno nic by wam nie zrobili ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz ja tam wolę nie ryzykować bo to wszystko zależy od humoru adminów na dzień dzisiejszy. Jeżeli kiedyś będzie można zgłaszać oficjalnie wspólne granie tak jak to ma miejsce w innych grach to z pewnością zagram :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co to za przyjemność grać na innych światach a nie razem na jednym?

3 Aktywnych? no to rzeczywiście zainteresowanie nowym światem jest ogromne :D
 
Jest zawsze wyjście kupić drugi komp a internet podzielić na dwa to nie problem. Ostatnio kumpel kupił całego kompa za 200 zł, co prawda szajs, pewnie ledwo co pójdzie Vice City, ale w TW będzie można pograć.

Co do wielu kont - za czasów prehistorycznych jak ta gra powstała to był szał u mnie na dzielni by zbudować swoje miasto. Na sw1 w mieście mieliśmy 14 ludzi. Moje 3 konta, siostra Agata również miała 3 konta, druga siostra Magda też 3 konta. A pozostałych 5 kont to postacie kolegi z klasy. Grało się super dopóki dopóty tymi samymi postaciami nie ruszyliśmy na Arizone. Oczywiście nam zbanowali 10 kont gdyż jakiś typek nas podkablował że skojarzył nas ze św1. Dlaczego 10 kont zbanowali? Zauważyli zależność kont - czasy w którym się wchodziło na postać. Oczywiście ja ze swoich 3 kont musiałem zostawić sobie jedno. Siostry podobnie.
Jaki wniosek? Graj spokojnie z bratem na jednym świecie. Wiecznie nie siedzicie w domu i domyślam się, że raczej każdy z Was będzie wchodził na TW o różnych porach. Raczej nic się nie stanie jak sporadycznie brat wejdzie po tobie na swoje konto. Jak będzie jakiś odstęp czasu to będzie dobrze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry