Luizjana- Czy będziesz grać?

Czy będziesz grać?

  • Tak. Będę pod wymianę $.

    Głosy: 26 35,6%
  • Tak. Będę fortowcem.

    Głosy: 10 13,7%
  • Tak. Będę pod pojedynki.

    Głosy: 5 6,8%
  • Tak. Będę grać w innym celu/Nie zdecydowałem.

    Głosy: 10 13,7%
  • Nie, nie będę grać.

    Głosy: 18 24,7%
  • Jeszcze się nie zdecydowałem.

    Głosy: 4 5,5%

  • W sumie głosujących
    73
Status
Zamknięty.

DeletedUser32108

Gość
Gość
Wiesz ja tam wolę nie ryzykować bo to wszystko zależy od humoru adminów na dzień dzisiejszy. Jeżeli kiedyś będzie można zgłaszać oficjalnie wspólne granie tak jak to ma miejsce w innych grach to z pewnością zagram :)

Po prostu jeśli tak będzie skieruj ticketa do etriel. Ja miałem w sumie sytuację że dostałem bana za multikonto ponieważ posiadałem na innym koncie (które ma tylko Klon) postać z 1lvl na Świecie1. Napisałem że nie gram tam, postać była założona przypadkiem i zostałem odblokowany. Prawda jest taka że jesli regulaminu nie łamiesz to bana mieć nie będziesz. Na pewno ten punkt regulaminu, jeśli poprosiłbyś, byłby traktowany jakby to powiedzieć ,,z przymrużeniem oka" :)
 
Ja będę grał na nowym świecie aktywnie - dawno mnie w tej grze nie było i to jest chyba czas na mój wielki powrót. Będę starał się wbić wysoki ranking i pokazać Wam jakie z Was cienkie bolki. Zamierzam być najlepszy i udowodnię to :)

Hahahahaha! Dawno się tak nie uśmiałem. Trolling godna Arnolda boczka, braciszku :D:I:

jest zawsze wyjście kupić drugi komp a internet podzielić na dwa to nie problem. Ostatnio kumpel kupił całego kompa za 200 zł, co prawda szajs, pewnie ledwo co pójdzie Vice City, ale w TW będzie można pograć.

Kompów mamy akurat na chacie 3. Dwie stacjonarki i jeden lapek.
Problem w tym, że wieczorem byśmy siedzieli raczej w tych samych godzinach.
Dopóki regulamin się nie zmieni nie ma mowy żebyśmy razem grali

Co do Luizjany to zagram, kolejnym kontem jagodziarskim kontem.
Niech IG nie liczy na nic innego w obecnych warunkach :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę Vik powrót z banicji:)

łacza to dziś nie problem, masz np tel na kartę z andro albi Ios, to robisz sobie router z komórki i masz nowe łącze
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Nowy świat , podnieta przez miesiąc a później stagnacja .

IG wraz z TWT wychodzą z założenia że nowi muszą mieć szanse gdzieś grać.

Na starych światach jak ktoś nowy by doszedł , a nie raz tak było to jeśli pokazał że warto mu zaufać to inni gracze zawsze mu pomagali.

Sety ? Przecież co chwila nowa loteria wiec w tyle nie zostanie, a stare sety za grosze teraz chodzą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zazwyczaj jest tak samo, wyścig szczurów kto 1 osiągnięcia topke, marzenia o super fortowych koalicjach osób które na po[przendich upadły, po miesiącu może po kilku cisza offy i te same teksty ,,dam tu biorę tam" :D

W sumie gracze się cieszą kolejny świat na którym za free loterie się pyknie jakąś kasę sie zarobi i wymieni się na inny świat, na kij wydawać bryłki na zdobycie przedmiotu :p Kupi za dolce które wymieni.
 

DeletedUser31996

Gość
Gość
jak zwykle troche pograć, by lvl wbić i ciśniemy z wymianami na główny świat :meks:
 

DeletedUser32441

Gość
Gość
Zazwyczaj jest tak samo, wyścig szczurów kto 1 osiągnięcia topke, marzenia o super fortowych koalicjach osób które na po[przendich upadły, po miesiącu może po kilku cisza offy i te same teksty ,,dam tu biorę tam" :D

W sumie gracze się cieszą kolejny świat na którym za free loterie się pyknie jakąś kasę sie zarobi i wymieni się na inny świat, na kij wydawać bryłki na zdobycie przedmiotu :p Kupi za dolce które wymieni.

Dokładnie :D

Gracze typu jelons się cieszą że będzie nowy świat i będą koksić, odpuszczą po 1 miesiącu bo uznają że im to się znudziło a pozatym inni gracze uciekają z lvl.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1404

Gość
Gość
42% ludzi tylko zarobek :/

yyy to z kim wymienić cokolwiek jak wychodzi na to że wszyscy chcą wymienić i nikt na luizjanie nie bardzo chce grać ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm...

42% pod zarobek?
Bardzo mnie to cieszy - wszyscy zbieracze będą mieli tyle towaru, że tylko ja będę je skupowała, zważywszy na fakt, że zamierzam tam ustalić swój główny świat ::P: A im więcej zbieraczy tym lepiej, bo przeliczniki zaczną drastycznie spadać z winy konkurencji ::)):

I nie zamierzam bulić za towar w stylu 1-5 :fl:

Przed startem nawiążę współpracę ze wszystkimi możliwymi graczami - na każdym świecie
Ale to jeszcze się poogłaszam w odpowiednim momencie ::P:
 

DeletedUser3112

Gość
Gość
Jeżeli Luizjana ruszy a maju (a na to się zanosi), to zagram.
Przeniosę fanty z innych światów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry