Mój Poszukiwacz Przygód.

  • Rozpoczynający wątek Savier The Master
  • Data rozpoczęcia

Czy dobrze rozłożyłem umiejętności?

  • Tak, dobrze.

    Głosy: 21 80,8%
  • Nie, słabo.

    Głosy: 5 19,2%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Cześć i czołem!
Co sądzicie o tak rozłożonych umiejkach?::D

A to jeszcze moje eq:

I umiejki z bonusami::D


Komentujcie, czy podobają się Wam mój rozkład umiejek. Prawie wszystko walę w takim rozkładzie co lvl:
+3 zakładanie pułapek
+1 charyzma
 

DeletedUser13713

Gość
Gość
Powiedz co konkretnie chcesz wykonywać jakie prace ? Czy może pod questy ? Na razie nic nie da się z tego Odczytać :D

Nie mam może zbyt dużo wiedzy , ale regulamin czytałem i z takim tematem to do ''Inne''
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze rozłożyłeś dałeś w zakładanie pułapek do prac a w przyszłości będzsie miał łatwiej dodać troche do dowodzenia,zaskoczenia i handlu i będziesz miał dużo dobrych prac.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Postać jest pod prace. Jak może kiedyś zacznę robić questy z szamanem, to przepakuję wszystko w charyzme i w ZP. Brakuje mi 39 (40) pkt. pracy do polowania na miśki. Ładuje w charyzmę, bo miało byc takie założenie, żeby potem w handel pakować. Ale raczej tak nie zrobię. Co mi radzicie? Chyba potem to na pojedynki, nie?:D
Ps. Zamierzam kupić ciuszek, co daje bodajże 12+ ZP i 23+ budowania. Cena 1300$.
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Ładnie, ładnie ;)

Było by dobrze, gdybyś zrobił questa z dziadkiem Wapueego - przerzucisz umiejki, chociażby z pkt.życia, pływania, chowania w pułapki/charyzmę ( jak sam uważasz :) )

No chyba, że jesteś już przyzwyczajony do 5 pkt.życia :)

Popatrz na weststats, jakie pracę osiągniesz dając w charyzmę i zp. Chociażby konowała ;) ale to musisz sam popatrzeć i ocenić

Jak masz kasę, to możesz kupić czarną kurtkę materiałową (+1 zręczność, +9 budowanie, +11 pułapki, +9 obchodzenie ze zwierzętami) - polowanie na miśki będzie szybciej osiągalne :)

Idziesz w charyzmę, to pewnie do polowania na bizony masz niedaleko ? :)

Jakie jeszcze masz prace widoczne, ale niedostępne ? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Rozumiem jakbyś był żołnierzem albo zawadiaką ,jeśli rozdałeś umiejętności i masz dzięki nim dobre prace ,to chyba sam możesz wywnioskować czy dobrze rozdałeś ,więc cie nie rozumiem ;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up.
Chciałem się dowiedzieć, co Wy o tym sądzicie.
@Yandrill
Bizonki już mam dawno:D Z dzaduniem nie chce mi się robić jak cholera xD. Co do tych innych umiejek, to na początku gry, jak jeszcze nie wiedziałem jak dobrze grać, to waliłem w nie :/. Jak zrobię questa, to przepakuję. Dziękować za odp.
Edit: Mam Handelkowanie z Indianami, P. na wilki i bizony i 39pkt.(40) do miśków. 73 do posiadłości :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam znajomego, który wali tylko w handel i ma problem z wbiciem 15 lvl :D, a handel (zwykły ofc) mu nie wystarcza.;] Dlatego założyłem sobie od początku gry, że będę walił w ZP i w charyzmę. Taki kompromis.;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja na Ś.8 mam postać 100 % handel i ja jakiś większych problemów nie mam ,nie wiem co on robił ,że miał problem z osiągnięciem 15 poziomu ^^ Teraz napiszę ,że umiejki masz dobre ,ja tam preferuję iść z czym na całość czyli np. 100 % strzelania ,albo zp itp. ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na 26 lvl to nieźle, jeśli starasz się np. na wydobycie ropy czy handlowanie z Indianami. Ale mogło być dużo lepiej. Zmień broń.
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Temat został przeniesiony tam, gdzie być powininen ;)

Jak kasy nie masz, to zacznij kasę zbierać :p

Kradzież koni dobrym jest sposobem na $. I tak, jak mówiłem - zrób questa z dziadkiem Wapueego i przerzuć niepotrzebne umiejętności ;)

A tak w ogóle, to ten krzyżyk to jest do chrzanu, sprzedaj i zmień na coś innego ;) Dobrym połączeniem jest złoty indiański naszyjnik + mustang ;)

A jak chcesz coś + dowodzenie, to jakiś krawat. Nie są drogie a dają nawet, nawet ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięku za odpowiedzi. Kupię tę kurtkę szarą (12+ budowanie i ZP). I ew. naszyjnik. Narazie handluję z indianami, ale zmieniam czapkę i lecę na kradzież. Jeszcze raz dzięki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięku za odpowiedzi. Kupię tę kurtkę szarą (12+ budowanie i ZP). I ew. naszyjnik. Narazie handluję z indianami, ale zmieniam czapkę i lecę na kradzież. Jeszcze raz dzięki.

Nie kupuj tej szarej bardziej opłaca się Czarna kurtka z materiału
coat_black.png
jest droższa ale lepsza daje więcej np do kradzież koni albo do miśków albo na bizony polecam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jakie są jej plusy?:D Zależe jaka będzie w moim mieście. Dobra już sprawdziłem. Raczej szaro, to też zależy ile będę miał kasy. Jak coś to kupie czarną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry