MŚ 2010 w RPA

  • Rozpoczynający wątek Joe Buffalo
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
E tam:D:D:D ja wiecej nie znajde.. wymyśliłeś te 3pkt. Jeśli o te 3-2-1 pkt z nim przegram to twoją Romę z błotem zmieszam ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Telstar (1970) • Telstar Durlast (1974) • Tango (1978) • Tango España (1982) • Azteca (1986) • Etrusco Unico • (1990)• Questra (1994) • Tricolore (1998) • Fevernova (2002) • Teamgeist (2006) • Jabulani (2010)


MŚ 2002 -Ato, Nik i Kaz
Maskotka piłkarskich MŚ 1998 - Footix
Maskotka piłkarskich MŚ 1994 - Striker
Maskotka piłkarskich MŚ 1990 - Ciao
Maskotka piłkarskich MŚ 1986 - Pique
Maskotka piłkarskich MŚ 1982 - Naranjito
Maskotka piłkarskich MŚ 1978 - Gaucho
Maskotka piłkarskich MŚ 1974 - Tip i Tap
Maskotka piłkarskich MŚ 1970 - Juanito
World Cup'66 był brytyjski lew,
2006-GOLEO VI
2010-Zakumi

Zgadza się:) quiz zakończony


E tam:D:D:D ja wiecej nie znajde.. wymyśliłeś te 3pkt. Jeśli o te 3-2-1 pkt z nim przegram to twoją Romę z błotem zmieszam ;)

Nie marudz:) zremisowałeś ze mną 1-1:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wtedy , a teraz to co innego :). Zmiote Cie ;))) A co do quizu gz Arturs, gdzie ty to znajdywałeś?:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie dlatego go pytam, bo szybko to zrobił jak nie wiem.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Wikipedia wystarczyła . .

Też mi pytanie ;) Z palcem w ... nosie bym to odpowiedzial :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spaletti, sumuj nam te pkt, chce wiedzieć o ile przegralem ;P. Wiem, że pewnie Cie podniecenie po tym meczu bierze, ale Iniesta jest mój, nie napalaj się, tylko sumuj :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spaletti, sumuj nam te pkt, chce wiedzieć o ile przegralem ;P. Wiem, że pewnie Cie podniecenie po tym meczu bierze, ale Iniesta jest mój, nie napalaj się, tylko sumuj :)

Jutro na spokojnie podliczę:) Dzisiaj mi się nie chce:) Tyle do jutra chyba wytrzymasz
 

DeletedUser

Gość
Gość
Arturs 208
William Gallas 202

Tak to bez quizu wygląda prawdopodobnie. Raczej przegram tą rywalizacje, ale co mi tam ;d i tak fajne mecze i fajna zabawa;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Temat do zamknięcia, poco tu spam? Już dawno były MŚ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry