MŚ 2010 w siatkówkę. Kto wygra?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19932
  • Data rozpoczęcia

Kto jest faworytem/powinien wg Ciebie wygrać MŚ?

  • Egipt

    Głosy: 1 2,9%
  • Włochy

    Głosy: 1 2,9%
  • Iran

    Głosy: 0 0,0%
  • Japonia

    Głosy: 0 0,0%
  • Brazylia

    Głosy: 24 68,6%
  • Hiszpania

    Głosy: 0 0,0%
  • Kuba

    Głosy: 3 8,6%
  • Tunezja

    Głosy: 0 0,0%
  • Australia

    Głosy: 0 0,0%
  • Kamerun

    Głosy: 0 0,0%
  • Portoryko

    Głosy: 0 0,0%
  • Rosja

    Głosy: 1 2,9%
  • Argentyna

    Głosy: 1 2,9%
  • Meksyk

    Głosy: 0 0,0%
  • USA

    Głosy: 0 0,0%
  • Wenezuela

    Głosy: 0 0,0%
  • Bułgaria

    Głosy: 0 0,0%
  • Chiny

    Głosy: 0 0,0%
  • Czechy

    Głosy: 0 0,0%
  • Francja

    Głosy: 2 5,7%
  • Kanada

    Głosy: 0 0,0%
  • Niemcy

    Głosy: 0 0,0%
  • Serbia

    Głosy: 2 5,7%

  • W sumie głosujących
    35
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
Bez sensu.

Mówiłem że Serbowie lepiej na tym wyjdą niż my? : (
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten system to nic innego niz zabicie siatkowki, ale niektorzy sie ciesza. (Symulanci Bulgarzy, ktorym ,,nie szlo" w grupie ;])
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te mistrzostwa to wrestling, a nie siatkówka. To co dzisiaj pif pafbrazylijczycy:traper: odwalali to po prostu kpina.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
To było do przewidzenia, lewolwerowcu. Każdy chce jak najlepiej dla siebie, choć nie ukrywajmy - obie drużyny zagrały pod siebie ( żeby trafić dla siebie na lepszych rywali ). System można porównać do kondycji polskiej piłki nożnej ( Oj, chyba jeszcze z moim typowaniem nie tak źle, skoro ponad miesiąc temu mówiłem, że Lech namiesza!! Sorry za offtopa, ale aż mnie skusiło... ). Wystarczy popatrzeć, kto skorzystał na tym systemie rozrywek ( dla nie będących w temacie - Egipt, Portoryko, Niemcy { haahaha.... aż mi się śmiać chiało, że awansowali obok Włochów... }, Meksyk, KAMERUN { oj, dlaczego przegrali z USA? tak niewiele brakło... } i Argentyna, na którą bym nie stawiał, jeśli by chodziło do 3 etapu... ). Pogratulować Włochom pomysłowości. Nie mogą stosować catenaccio ( mój umyślny błąd, aby się nie czepiać ), zmienili system. I zgubili kilku poważnych rywali w walce o medale.
 

DeletedUser

Gość
Gość
DYskwalifikiacja, co innego? To jest zabicie siatkowki jak juz mowilem, a za to powinno sie dyskwalifikowac (Chcialem napisac banowac xD)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bułgaria - Brazylia 3:0.

Teraz podkładanie się też ma sens, czy co?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak tak przejrzałem drabinkę i wyniki to z faworytów tylko Kuba gra uczciwie. Brazylijczycy się ich przestraszyli i dobrze, mam nadzieję, że ich ośmieszą w finale. Cwaniacy brazylijczycy wrócą do domu ze srebrnymi medalami przy akompaniamencie gwizdów publiczności, tak, jak to było wczoraj. Ale bym się cieszył, gdyby Niemcy lub Czesi awansowali do półfinału zamiast "wielkiej" brazylii...
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Jak tak przejrzałem drabinkę i wyniki to z faworytów tylko Kuba gra uczciwie. Brazylijczycy się ich przestraszyli i dobrze, mam nadzieję, że ich ośmieszą w finale. Cwaniacy brazylijczycy wrócą do domu ze srebrnymi medalami przy akompaniamencie gwizdów publiczności, tak, jak to było wczoraj. Ale bym się cieszył, gdyby Niemcy lub Czesi awansowali do półfinału zamiast "wielkiej" brazylii...

Wypluj mi natychmiast Niemców... ( sorry że się cały czas w tym temacie odnoszę do twoich wypowiedzi, ale są naprawdę fajnie skonstruowane i aż się prosi o swoje kontynuacje ich... )

Poza tym, Kuba i Polska jedynie grają/ły uczciwie. Nie widziałem meczu w którym Polacy podkładali by się, to samo Kuba. Sam zaczynam kibicować tym siatkarzom z, bądź co bądź, małego i totalitarnego kraju.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobrze życzę Kubańczykom, Czechom, a także Niemcom, masz z tym jakiś problem? ::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mi bardzo szkoda jest siatkarzy Kuby , przecież po mundialu pewnie kilku ucieknie z kadry żeby móc grać za granicą , przykro że takie rzeczy dzieją się w 21 wieku , a poza tym Kuba była by najlepsza na świecie gdyby mogli grać w najlepszych ligach i jeszcze bardziej podnieść swoje i tak wysokie umiejętności :I:
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Teraz to można tak mówić.. " trafili " na słabą grupę, i jeszcze zbiegiem okoliczności będzie, jak trafią w półfinale/finale/meczu o 3 miejsce na Włochy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czesi-Brazylia 1:1, ciekawie...
Ogląda ktoś może, ja niestety nie mam jak...
 

DeletedUser

Gość
Gość
2:1 dla Czechów, hahaha
Liczyli, liczyli i zaraz się okaże, co z tego będą mieli :D
Stawiam 3:2 dla Brazylii mimo wszystko.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Ale zacznijmy kibicować Czechom! Za nich i za Nas!! :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bułgarów dopadł syndrom 3. seta, ale chyba nie będą mieli problemów i wygrają 3:1 z Hiszpanią.
Czychy-Brazylia już niestety prawie 2:2.

Nawet nie prawie, tie-break...


3:1 dla Bułgarii
3:2 dla Brazylii niestety...:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Oglądałem tego mecza , Czechy vs Brazylia i musze napisać ze Brazylia jest do pokonania , grają słabo jak nigdy ale wygrywają :eek:j:
 

DeletedUser

Gość
Gość
USA-Włochy 25:14 w pierwszym secie, niach, niach, niach ::DD:
 
Status
Zamknięty.
Do góry