MŚ Siatkówka 2014 Polska - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4138
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4138

Gość
Gość
Niesamowite wydarzenie w Polsce po Euro 2012 :) to może zróbmy małą dyskusję.

Komentarze, opinie, przewidywanie itp. :)


---------------------------------------------
Zacznijmy od początku. Ceremonia to totalny chaos, realizator nie potrafił tego dobrze zaprezentować, więc może stąd moja opinia. Wywiady na boisku to totalna klapa - nie rozumiałem co mówią.

Organizacja miejsc dla tych z tyłu trochę kiepska, chyba każdy już widział miejsca za 250 zł -.-'.

Realizator za mało pokazywał publiczności i naszych pięknych kobiet ... ech...

Challenge to jakaś klapa a były tak chwalone ... no cóż może się nie znam, strasznie długo a później ostateczne wideo nic konkretnego nie przedstawiało.


Przejdźmy do meczu.
Polacy zagrali super spotkanie i zdobyli ważne zwycięstwo w grupie, pomijając kilka błędów to mecz na + :I:
Zobaczymy co dalej. :)


---------------------------------------------

Jeszcze się pochwalę :D nabyłem dziś bilety na dwa mecze 2 fazy MŚ we Wrocławiu :)
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
Bez Bartmana i Kurka nasza drużyna nie ma ducha niestety, nawet po wygranej z Serbią nie potrafili się cieszyć nasi zawodnicy, jakby to był mecz towarzyski hmpf

nasza gra dzisiaj idealna nie była a wynik meczu był jaki był bo Serbia zagrała po prostu słabo (jedynie Atanasiejewicz trzymał poziom, jak zawsze zresztą ;;) )

Zobaczymy co przyniosą kolejne mecze, liczę na udany rewanż na Australijczykach :I:

Szkoda że nie ma kto typera poprowadzić :gwizd:


edit
ceremonia otwarcia to faktycznie klapa i kicz

pamiętaj że Challenge pokazywany w tv różni się od tego sędziowskiego :)

znacie jakiś dobry stream na kolejne mecze? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma co się cieszyć, jeszcze 12 meczów :) Potem będzie radość.
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
Czy ktoś ma adres do sprawnego i darmowego streama na którym można obejrzeć mecze?
Cudów za darmoszke nie wymagam ale dzisiejszy mecz oglądałem w jakości która nie pozwalała wyniku odczytać ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już jutro mecz Polski z Wenezuelą, jaki wynik obstawiacie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ktoś ma adres do sprawnego i darmowego streama na którym można obejrzeć mecze?
Cudów za darmoszke nie wymagam ale dzisiejszy mecz oglądałem w jakości która nie pozwalała wyniku odczytać ::D:

linków w necie jest masa:) wystarczy dobrze poszukać:)
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Hihihi :D ja tych problemów nie mam :)


Elastynka - 3:0 dla naszych :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gucio15:


Wchodzisz na meczyki.pl (to żadna reklama, tylko rekomendacja :D) i wyszukujesz porządanego meczu- dajesz rozwiń i masz liste dostępnych-darmowych streamów. Oglądam meczyki lecz streamy bez komentarza, bo Solorz zabronił :D
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
z meczyków właśnie oglądałem w tak słabej jakości, ale dzięki :I:
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Reprezentacji Polski zostały dwa, według mnie, najtrudniejsze mecze. Awans do najlepszej 6 jest bardzo wątpliwy. Obstawiam z "polskiej" grupy Francję, Iran i USA. A Wy?
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
Również taki wariant obstawiam. Mecz z USA bardzo skomplikował nam sytuacje, aczkolwiek jak wygramy z Iranem to chyba wystarczy nam punkcik z Francją :)

Trzymam kciuki za naszych :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Polska mistrzem świata - piękne uczucie.
Ale tylko takie rzeczy w Polsce że całe rozgrywki zakodowali w polsacie hehe:)
mam nadzieję że są dumni z siebie
 
Status
Zamknięty.
Do góry