Manager Mode 2011

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie po raz pierwszy i zapewne nie po raz ostatni, chociaż mam nadzieję, że dostaniesz zakaz brania udziału w managerach. Pozdrawiam ::)):

Mi było szkoda słów na takie coś. Kiedy się zapisujesz, powinineś wiedziec, że tego chcesz, a nie jak coś idzie wolniej to się wypisywac.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mecze zaczną się o 19, ale jeśli ktoś chce to mogę rozegrać jego mecz o 20.
 

DeletedUser

Gość
Gość
AMC - INT 0:0
BAY - RMA 1:1 (Ribery - Higuain)
FCB - MU 0:3 (walkower)

Jutro podam tabelę. Na chwilę obecną nie wiem, kiedy rozegram 3. kolejkę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ey a na każdą kolejkę trzeba podawać skład? Jak ktoś nic nie zmienia to graj tym składem co w poprzedniej kolejce...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiaij nie zdołam rozegrać kolejki, mam arcyważną bitwę na Huronie (Misiek i sholder - Wy wiecie). Przekładam na jutro na 18.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kolejka zostanie rozegrana bez LIVE, nie będzie też filmików, tylko wyniki.

Przepraszam Was za utrudnienia, ale zależało mi na rozegraniu tej kolejki dzisiaj, a po prostu nie mam czasu (życie prywatne). Za tydzień już na 100% będzie LIVE/filmiki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie żebym się upominał ale gdzie są wyniki meczów, gdzie jest terminarz i gdzie jest tabela
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko podam jutro, już na 100%, tabelę zaraz zrobię.

EDIT: 1. MU 2. Inter, Milan, Chelsea 5. MC, Bayern, Real

Tak prezentuje się tabela, jutro dam screena, bo dzisiaj już mi się nie chce...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a piłkarze co ogłosili strajk że nie chcą grać?
mic mic weź to jakoś ogarnij bo w kulki lecisz niesamowicie - terminarzu nie ma, tabeli nie ma, informacji kiedy będą mecze też nie ma - tak to nie ma sensu "bawić się" w managerka
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Nom, mic, też radzę to zakończyć, rozumiem że Huron itp. więc ja też kończę zabawę, ale myślę że tak samo postąpisz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No niestety, przepraszam Was, nie wiedziałem, ze będę poświęcał aż tyle czasu na Hurona.

Wstrzymuję rozgrywki na 2 kolejce, nie wykluczam, że kiedyś do nich powrócimy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry