Manager mode v.9

  • Rozpoczynający wątek sholder
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
Skoro są drużyny, to może i stroje jakieś będziemy mogli sobie wybrać? :D W CMie modyfikujesz składy itp?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Herby też!

@Wajku: Tak, po kolei wg. losowania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Misiak, jak dasz kitsy to nie ma problemu, z herbem podobnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Będę;]. Czyli kazdy losuje po kolei czy jak? Bo nie rozumiem tego driftu;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Będę;]. Czyli kazdy losuje po kolei czy jak? Bo nie rozumiem tego driftu;D

ja już jestem hehe:)
nie nie Will, Mic bedzie losował za pomocą kartek i miski numery każdemu i ten kto bedzie miał1 ten pierwszy wybiera itd, na każdą pozycjęmic będzie losował od nowa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żeby sie nie meczyl to ja moge zaczac::P:. Nie no licze, ze dostane tego kogo chce;d. ps: Ma ktos adres stronki, gdzie sie ustala sklad, wybiera druzyne i zawodnikow wpisuje? Umknela mi, a nie jestem u siebie;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i już po drafcie, ogarnąłem swój skład, overki 88 na ławce rezerwowych, jeśli ja przegram ligę z taką ekipą to chyba kończę udział w MM-ach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie takie rzeczy sięzdarzały:)
kiedy spary, liga i jakieś aukcje?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też wybierałem między dobrym i lepszym;). Dokladnie, kiedy sparingi itp.?;d okno jakies bedzie? Budzet jaki?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spary w weekendowe wieczory, po albo przed nimi aukcje, bo trzeba składy uzupełnić, Misiak powinien dostać dodatkową kasę na transfery, bo go nie było i został dla niego szrot (no może poza linią ataku).

PS. Normalne budżety to 50 mln, Miskowi dałbym 100.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogłeś jednak nagrać filmik, bo ciągle albo ty, albo Will byliście pierwsi :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spary w piątek albo w sobotę wieczorem.
Już zaczynam uzupełniać teamy, jak ktoś chce określony wzór koszulek/herb to na pw wysłać kitsy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mic po prostu wiedział kogo losowac. Wiesz, na układy nie ma rady. Ale kazdy znalazl cos dobrego, bylo wielu ciekawych pilkarzy, nie ma co narzekac. Ja mialem jako przedostatni napastnikow, a mam takich jak Neymar, falcao, czy Suarez. Wiec moc jest;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry