Mecze razem z draftem(o ile będą ludzie) o 20 na ircu.

Wczoraj nie było ani kolejki, ani draftu. Sho kiedy to zorganizujesz?

DeletedUser

Gość
Gość
Były mecze tych co byli (chyba tylko moj). Draft mial byc ale sie ludzie nie stawili, w tym też Ty, wiec nie narzekaj.

Deportivo 3:0 PzM
co do meczów- nie wiem, czy menagerek nie skończy się po pierwszej rundzie ze względu na frekwencję- oprócz mnie na meczach są 2, w porywach 3 osoby, a dwóch menagerów nie było na ani jednym ligowym spotkaniu, toteż nie widzę większego sensu w kontynuacji. Ale pożyjemy, zobaczymy. Następna kolejka wkrótce.

Ja raczej nie mam czasu koło 21, dlatego zazwyczaj mnie nie ma. Gdyby mecze były koło 18, 19 to jeszcze ok. Poza tym chcę widzieć nową tabelę:I:

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiaj mecze o 20. Najprawdopodobniej będzie to ostatnia kolejka(musiałbym przerwać MM ze względu na wyjazd, a jego kontynuacja w roku szkolnym nie ma sensu). Terminarz:

KcKJ 2:2 FC Wajku 63' Kallstroem, 90+1' A. Cole : 17';74' Huntelaar
W ostatniej kolejce nie obyło się bez niespodzianek. Drużyna Songo wygrała z teamem prowadzonym przez Mica 3:0, pomimo iż pierwszą połowę managera tułali się na ostatnich miejscach tabeli. Mistrzostwo zgarnęli(o ironio) pauzujący piłkarze debiutanta Murchina, którzy w sparach przedsezonowych prezentowali się nieszczególnie. Drugie miejsce zajął Santos prowadzony przez Williama. Podium uzupełniła drużyna kolejnego debiutanta, Wajku. Tuż za pudłem znaleźli się piłkarze Deportivo prowadzeni przez Miśka. Zaś królem strzelców został dzięki bramkom z ostatniej kolejki Gonzalo Higuain, wyprzedzając takich piłkarzy jak Ronaldo, Gomez, czy Lewandowski.

Hah, mój zespół wygrał, mimo że na drafcie miałem raczej pecha ;)

Nauczyłem się nie oceniać książki po okładce, dzięki za wspólną zabawę :)

DeletedUser

Gość
Gość
William jak zawsze na podium. Brawo Brawo Brawo. Zmienilem swoj styl i odnosze wieksze sukcesy;].