Mapa drogowa Wiki 2016!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4138
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4138

Gość
Gość
Mapa Drogowa WIKI 2016!

Drodzy Gracze,

z wielką przyjemnością publikujemy pierwszy raz w historii Mapę Drogową WIKI po to, aby Was poinformować o planach na bieżący rok. Jesteśmy przekonani, że większość wyznaczonych zadań uda nam się zrealizować tym roku.
O zmianach będziemy informować Was na bieżąco.

Głęboko wierzymy w to, że nasze plany związane z Wiki The West poprawią jakość strony oraz zwiększą liczbę odwiedzających. Przedstawiona poniżej Mapa Drogowa dotyczy pierwszej połowy 2016 roku.

No to lecimy!

1. Lista przedmiotów.

Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy informacje o tym, że Wiki zatrzymało się na liście przedmiotów z zapomnianych czasów. Przyznajemy się do błędu i obiecujemy, że nowa lista wróci ze zdwojoną siłą. Według nas efekt końcowy jest rewelacyjny i już niebawem udostępnimy Wam nowy spis przedmiotów, jednak jeszcze potrzebujemy troszkę czasu na dopracowanie szczegółów.

2. Nowy ulepszony spis oraz system wyświetlania zestawów.

Zestawy, zestawy i jeszcze raz zestawy… Ufff, aż w głowie się od nich kręci. Przyznajemy, że sami pogubiliśmy się z nimi na Wiki i rozumiemy problemy wynikające z tego faktu. Chcemy stworzyć nowy spis, który będzie bardziej czytelny, prosty a zarazem intuicyjny.

Wstępny plan już jest, teraz czekają nas godziny pracy przy wprowadzaniu go w życie.

Dodatkowo sądzimy, że aktualny system wyświetlania zestawów jest nudny i postaramy się go ożywić. Jak? O tym dowiecie się kiedy skończymy cały projekt z zestawami.

3. Nowy wygląd strony głównej.

Jakiś czas temu zaczęliśmy aktualizacje strony głównej. Początkowe zmiany przypadły nam do gustu, jednak nadal czegoś tam brakuje. Chcemy, żeby strona główna przedstawiała najważniejsze kategorie w postaci skrótów, które już możecie zobaczyć na Wiki. Dodatkowo na stronie głównej powinny widnieć najnowsze zmiany zarówno w grze jak i na naszej stronie.

Po dodaniu tych wszystkich elementów, Wiki będzie zachęcać do korzystania od samego początku.

4. Nowy wygląd artykułów.


Czas ucieka, a moda i styl nie śpią! Nasze artykuły zapadły chyba w sen zimowy! Planujemy je odświeżyć i nadać im nowy blask. Zyskają one nowe tło oraz elementy ozdobne. Wszystko to przyczyni się do tego, że artykuł nie tylko będzie przekazywał istotne informacje, ale również będzie cieszył wzrok odwiedzających.

5. Nowe standardy.

Każdy artykuł zyska mały detal. Na każdej stronie pojawi się element informujący o tym, z którą wersją gry związane są te informacje. Dzięki tej małej zmianie nikt nie będzie miał wątpliwości, czy czyta aktualne wiadomości.

6. Artykuły od nowa.

Wiele artykułów jest stworzonych w dość ograniczony sposób. Sądzimy, że można je rozwinąć. I właśnie takie są nasze plany. Wszystkie zostaną zweryfikowane, a następnie wybrane zostaną zredagowane od nowa. Ma to na celu doprecyzowanie informacji na dany temat.

7. Poprawa błędów.

Oczywiście przez cały ten czas będziemy poprawiać małe błędy, które nadal siedzą w swoich kryjówkach na Wiki. Nasze zadanie to wyeliminowanie ich do zera. Oczywiście nie będzie to proste, ale poradzimy sobie z tym.

8. I wiele innych…

Opisane wyżej zmiany to rzeczywiste plany, które są w fazie początkowej jak i końcowej. Oczywiście w naszych głowach siedzi masa innych pomysłów, dlatego też spodziewajcie się kolejnych wpisów w naszej Mapie Drogowej. Dodatkowo czekamy również na Wasze propozycje, bo może to właśnie Wasz pomysł pojawi się również na Wiki.

Zapraszamy do składania propozycji zmian: KLIK

Pozdrawiamy

Wasz The West Team
 
Status
Zamknięty.
Do góry