Medal of Honor Allied Assault.

  • Rozpoczynający wątek frytek10
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wyciągnąłem tą grę z półki. Chciałem zainstalować, ale nie mogę. Mam Vistę. Kiedyś mi działało, ale teraz nie działa. Proszę o wytłumaczenie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
MoHer powinien odpalić bez problemów. Pamiętam, jak demko odpalałem, żeby sobie stare czasy przypomnieć, bo płytka się zgubiła i wszystko działało bez większych problemów. Nie wiem, może spróbuj włączyć jako admin, albo w trybie zgodności właśnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę że problem jest w tym, że nie mam sterowników Nvidia. A nie mogę ich zainstalować ponieważ mam kartę graficzną ATI Radeon HD 3400 Series. Pomóżcie, jeśli możecie. Nie chodzi mi o odpalenie, tylko samą instalację.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hm.. Czeaj. Stery do radeona, jak rozumiem, posiadasz. Zapewne najnowsze. I tu może być problem. Miałem podobnie bodajże z KoTORem, po prostu moja karta była zbyt nowa, żeby na niej śmigał... ostatnie stery, na których latał, już tej karciochy nie obsługiwały. Nie wiem, jak z radkami, ale możliwe, że to podobny problem. Sterów nvidii nie ma co instalować, skoro masz inną kartę, skąd w ogóle wziąłeś ten pomysł?
 

DeletedUser

Gość
Gość
No bo kiedyś miałem stary komp, z XP i wszystko grało i śmigało. Miałem wtedy Nvidie. No to co mam zrobić? Bo jak miałem też pierwsze stery i też śmigało. Nie wiem też jak przywrócić stery żeby było wszystko ok. Pomożesz?

Edit:
A nawet w instrukcji jest napisane że na sterach Nvidi chodzi. Tylko że na Rivi TNT2.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No tak, ale Ty masz kartę ATI, więc na niej nie zainstalujesz sterowników od nvidii..
Poza tym, napisz konkretnie, co się dzieje. Napisanie "nie działa" nie da zbyt wiele.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaraz zaraz. Mówiłeś że kiedyś też miałeś problem. I co? Rozwiązałeś go?
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Miałem problem, ale z KoTORem. Jak mogłem go rozwiązać? Wymieniając kartę na starszą. Ale to może być inny problem, więc nie odwracaj kota ogonem tylko podaj ten komunikat.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz.... Może masz rację. To CHYBA co innego. Mógłbyś zobaczyć co to za plik.





O dziwo nie wiem co jest wgrane.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oryginał? Jeśli oryginał, to nie mam pojęcia, co można zrobić.
A, i tak na przyszłość- nie instaluj gier na dysku systemowym:)
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Uszkodzony plik z płyty, nie ma nic wspólnego z kartą graficzną. Pozostaje wymiana płyty na nową.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Doko, łatwo powiedzieć trudniej zrobić. A sholder, wiem że głupio to zabrzmi, ale jestem na dnie w te bajki i nie wiem jak instalować na "dysku systemowym".:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Akurat w tym nic trudnego, żeby ściągnąć grę z torrentów i zainstalować pod oryginalnym cdkeyem^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to mógł byś wytłumaczyć? Chodzi mi o ten dysk. Ściągnąć plik iso?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaraz zainstaluje i zobaczę w czym problem.

Edit: Ściągnąłem z torrentów i wszystko działa!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry