Medale

  • Rozpoczynający wątek leworwelowiec
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18323

Gość
Gość
Czy to uczciwe, że istnieją medale które moga miec jedynie moderatorzy czy administratorzy? Przecież forum nie jest częścią gry. Jakoś nie widzę aby istniały medale dla określonych profesji w grze, czy dla użytkowników innych stron związanych z the-west.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie to nie jest za znalezienie buga w grze.Tylko admini mogą go mieć.

Zlepek11 ma rację. To jest za znalezienie buga na becie. Nie tylko admini mogą go mieć. Wystarczy spojrzeć na profil The-Iceman'a na W1. Jedyny medal tylko dla adminów to "The-West Developer" i ma go między innymi zet.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zlepek11 ma rację. To jest za znalezienie buga na becie. Nie tylko admini mogą go mieć. Wystarczy spojrzeć na profil The-Iceman'a na W1. Jedyny medal tylko dla adminów to "The-West Developer" i ma go między innymi zet.

na PL'u tylko admini mogą mieć taki medal, zresztą ktoś z "góry" pisał już o tym, chyba Onu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak zdobyć taki oto medalik?

medalk.png


proszę o pomoc
 

DeletedUser

Gość
Gość
to za questa, albo scigasz bandytów i dostajesz medal ''miejscowy bohater'' albo napad albo coś w tym stylu i dostajesz własnie ten co dałes w poscie swoim. ;)
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
Czyli albo Cię ludzie biorą za bohatera, albo szeryf Cię łapie i do wiezienia
 

DeletedUser

Gość
Gość
tu są wszystkie

Poszukiwacz przygód-Ukończ 10 zadań
Weteran-poszukiwacz przygód-Ukończ 50 zadań
Miłośnik opowieści-Ukończ 100 zadań
Szlafmyca-Prześpij 2 pełne razy w forcie lub hotelu, jedynie z podróżą bądź walką fortową między snem (bez prac
, bez pojedynków).
Lunatyk-Prześpij 3 pełne razy w forcie lub hotelu, jedynie z podróżą bądź walką fortową między snem (bez prac, bez pojedynków).
Uczestnik walk fortowych-Weź udział w 1 bitwie o fort
Weteran walk fortowych-Weź udział w 25 bitwach o fort
Elita walk fortowych-Weź udział w 250 bitwach o fort
Zwycięzca fortowych-Wygraj 1 bitwę o fort
Weteran zwycięstw fortowych-Wygraj 25 bitew o fort
Elita zwycięstw fortowych-Wygraj 250 bitew o fort
Wierny-Pomódl się 10 razy
Zakonnik-Pomódl się 250 razy
Biskup-Pomódl się 1000 razy
Pracownik budowy-Wnieś 200 punktów w rozbudowę miasta
Architekt-Wnieś 3000 punktów w rozbudowę miasta

Konstruktor-Wnieś 30000 punktów w rozbudowę miasta
Budowniczy-Wybuduj 1 poziom budynku (jedynie krawiec, general store lub rusznikarz)
Kierownik budowy-Wybuduj 10 poziomów budynków (jedynie krawiec, general store lub rusznikarz)
Uff,ostatni gwóźdź-Wybuduj 25 poziomów budynków (jedynie krawiec, general store lub rusznikarz)
Cel uświęca środki-Omdlej 50 razy
Przywykłem do tego-Omdlej 250 razy
Władca podziemia-Omdlej 500 razy
Chuligan-Wygraj 5 pojedynków
Awanturnik-Wygraj 100 pojedynków
Rewolwerowiec-Wygraj 500 pojedynków
Waleczny-Weź udział 1 pojedynku. Wskazówka: Musisz być wyzywającym na pojedynek
Zawadiaka-Weź udział w 500 pojedynkach. Wskazówka: Musisz być wyzywającym na pojedynek
Mistrz Pojedynków-Weź udział w 1000 pojedynków. Wskazówka: Musisz być wyzywającym na pojedynek
Turysta-Śpij w obcych hotelach
80 godzin
Tramper-Śpij w obcych hotelach 400 godzin
Obieżyświat-Śpij w obcych hotelach 800 godzin
I mógłbym przejść 500 mil...-Chodź po mapie 333 mile. Wskazówka: Zacznij podróż z szybszymi ubraniami
i kłusakiem, potem zdejmij zwierzę

Na ośle przez pola i doliny-Podróżuj na ośle 666 mil. Wskazówka:Zacznij podróż z szybkimi ubraniami i kłusakiem, potem zamień konia na osła
Ze wschodu na zachód,puh!-Podróżuj na kłusaku 1333 mile.
Wyciągnij Flagę!-Znajdź flagę Stanów Północnych. Wskazówka: Możesz ją znaleźć w pracy "Obserwacja fortecy"
Budowniczy oferma-Buduj budynek z 0% motywacją
Wspierający rozwój
gry-Użyj bryłek złota/nuggetów.
Spokojna Wigilia Bożego Narodzenia-Pomódl się 23 lub 24 grudnia
Hej, jest bardzo Świątecznie!-Ukończ wszystkie zadania z serii zadań "Boże Narodzenie"
Praktykant budowniczy-Awansuj o jeden poziom podczas budowy miasta
Denerwujące stworzonko-Raportuj bug do supportu
Jesteś uwielbiana-Ukończ wszystkie zadania z serii zadań "Walentynki". Tylko dla kobiet.
Jesteś uwielbiany-Ukończ wszystkie zadania z serii zadań "Walentynki". Tylko dla mężczyzn.
Miejscowy bohater-Wybierz 2 opcję w serii zadań "Podbój Kolei"
Idziesz do więzienia, nie przekraczasz linii startu...-Wybierz 1 opcję w serii zadań "Podbój Kolei"
Prima aprilis!-Zakończ wszystkie zadania z serii zadań "Paladyn"
Wskazówka: Seria zadań jest dostępna tylko 1 kwietnia
Deweloper The West-Tylko deweloperzy The West mogą mieć ten medal
Szczęśliwego Dnia Niepodległości-skończ wszystkie zadania z serii zadań "Dzień Niepodległości". Wskazówka: Seria jest dostępna tylko 4 lipca
Zastępca szeryfa-Ukończ zadanie - Morderstwo (To morderstwo)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może już ktoś o tym pisał ale pojawił się medal 'Od zera do milionera'. Jest złoty więc na pewno nie dostaje się go za wykonanie żadnego questa, obstawiam więc, że należy zgromadzić jakąś kwotę pieniędzy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może już ktoś o tym pisał ale pojawił się medal 'Od zera do milionera'. Jest złoty więc na pewno nie dostaje się go za wykonanie żadnego questa, obstawiam więc, że należy zgromadzić jakąś kwotę pieniędzy.
tak należy zgromadzić 1000000$ (chyba )
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Każdy z nas ma zapewne kilka medali w grze :)
Jest na dzień dzisiejszy już sporo medali, których można zdobyć wykonując
potrzebne wymagania aby otrzymać medal. Nie raz udawało mi się zdobyć kilka medali.
Moim najnowszym i moim zdaniem jak na razie dla mnie najlepszym jest
medal 'Rewolwerowiec'. Jako zawadiaka jest to bardzo prestiżowe wynagrodzenie. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam taki błąd, że jak kupiłem i zużyłem bryłki to nie dostałem medalu
,,Wspierający rozwój gry''.:(
 
Ciekaw jestem czy za osiągnięcia punktowe w rzemiośle będą jakieś medale?hmpf
Wiecie coś na ten temat? W tej chwili nie wiadomo jakie gracze mają osiągnięcia w tym zakresie, a po medalach łatwo się zorientować.
 
myszejks - po pierwsze po otworzeniu Twojego linka, wyskakuje błąd strony. Jeśli chodzi o listę obecnych dostępnie medali, to dobrze ją znam. Nie ma tam nic na temat rzemiosła. Nie otrzymałem od Ciebie konkretnej odpowiedzi więc pytanie zadane powyżej ponawiam.
 

DeletedUser17718

Gość
Gość
Ciekaw jestem czy za osiągnięcia punktowe w rzemiośle będą jakieś medale?hmpf
Wiecie coś na ten temat? W tej chwili nie wiadomo jakie gracze mają osiągnięcia w tym zakresie, a po medalach łatwo się zorientować.

Nic nikt nie wie, nie wiadomo czy medale dalej będą istnieć bo na becie nie są już przyznawane (może błąd systemu)
 

DeletedUser16558

Gość
Gość
witam
o co chodzi z tym NPC jak mogę ich znaleźć to są goście w zadaniach?? jak zdobyć tu punkty??
 
Status
Zamknięty.
Do góry