Metal

  • Rozpoczynający wątek kundzios
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jakich zespołów metalowych/rockowych słuchacie... Ja np. słucham Sabatona, Linkin Park, System of a Down, Foo Fighters, Disturbed, ATWA, Three Days Grace, Lordi...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Iron Maidein też słucham całkiem fajne mają utwory.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moi ulubieni wykonawcy to:
Ozric Tentacles, Hawkwind, Diabolical Masquarade, Gontyna Kry, IQ, Pendragon, Peter Hammill, The D project, Galahad, Marillion, Abraxas, Black Sabbath, Pink Floyd, Porcupine Tree, Triangle, Death, King Crimson, Thy Catafalque[experymentalny metal, jest jeszcze zespół o tej samej nazwie grający metal symfoniczny(fujjj...!!!)], Michael Schenker, Alcatrazz, Prowler, Atria, Skeem, Caravan, Dead Raven Choir, Silvester Anfang, Chroma Key, Camel, Phideaux, Eloy, Flower Kings, Yes

Ulubiony gitarzysta: Stephane Desbiens, Mike Holmes, Steve Hackett
Ostatnio najczęściej słucham:Thy Catafalque i Ulver
Najbardziej szanowany muzyk: Matthew Parmenter, geniusz w każdym calu :)

To jest może 1/20 zespołów przez które przebrnąłem, codziennie mógłbym tutaj dodawać nowe pozycje :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe a słuchaliście Sabatona?
Mają zawaliste piosenki...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co to jest "zawaliste"? Daj może jakąś próbkę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Muzyka tego zespołu opowiada o histori bardzo przyjemny sposób na uświadamianie ludzi za pomocą piosenki... Sam nie wiedziałem o bitwie pod Wizyną... w której zaledwie 720 polaków stłumionych w bunkrach odpierało szturm Niemieckich wojsk w liczbie 53.000 + wsparcie lotnicze, artyleria , moździerze, luftwave ... Na 1 zabitego Polaka przypadało 40 zabitych niemców... Szkoda ,że nie ucza tego na lekcji histori...
Ghost division to piosenka o dyzwizji duchów... cóż obejrzyj zobaczysz :p
In the name of god opowiada o wojnie "religijnej armi" Bin ladena... "we burn" opowiada o mordzie 8000 tysięcy muzułmanów... Zresztą Sami zobaczie warto to obejrzeć.


http://www.youtube.com/watch?v=9Mhd9iIg8Og - Ghost Division
http://www.youtube.com/watch?v=fau358nYbcU - In the name of god
http://www.youtube.com/watch?v=1QL0bXxjqEQ - 40-1
http://www.youtube.com/watch?v=PXC_TChyLKU - we burn
 

DeletedUser

Gość
Gość
No sabaton ma bardzo "historyczne" piosenki
Ja osobiście słucham: Disturbed, SOAD, Korn, Slayer, Black Sabath i jakieś tam jeszcze już nie pamiętam nazw
 

DeletedUser

Gość
Gość
To szkoda bo utwory godne uwagi... szczególnie profesjonalnie zgrane teledyski takie jak te które wam pokazałem. Fajny jest terz utwór art of war ale nie widziałem dobrego teledysku z tłumaczeniem tej piosenki.
 

DeletedUser1144

Gość
Gość
:) (troche dziwny jestem :p:p) ale ja slucham wszytskiego czasem mam ochote na na hardstyle poptrzez techno pop rock az do death metal, ale odpowiem na pytanie zawarte w temacie :p ostatnio slucham sobie zespolu z Australii AC/DC, masakra co mi sie podobaja :p nizej daje kilka ich utworow do przesluchania (reszte kto chce ten na pewno znajdzie) polecam bo wchodzi w ucho i nie jest przesadzone
AC/DC - Thunderstruck (Live At Donnington)
AC/DC - Highway to Hell (Live At Arnhem 1979)
AC/DC - T.N.T. (Official Video)

Do tego jeszcze wpadlo mi w ucho hmmm kapela spiewajaca piosenki AC/DC ale wersji metal, daje jeden link:
Six Feet Under - TNT (Live AC/DC cover)

Milo bedzie jak ktos to oceni :p
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
:) (troche dziwny jestem :p:p) ale ja slucham wszytskiego czasem mam ochote na na hardstyle poptrzez techno pop rock az do death metal, ale odpowiem na pytanie zawarte w temacie :p ostatnio slucham sobie zespolu z Australii AC/DC, masakra co mi sie podobaja :p nizej daje kilka ich utworow do przesluchania (reszte kto chce ten na pewno znajdzie) polecam bo wchodzi w ucho i nie jest przesadzone
AC/DC - Thunderstruck (Live At Donnington)
AC/DC - Highway to Hell (Live At Arnhem 1979)
AC/DC - T.N.T. (Official Video)

Do tego jeszcze wpadlo mi w ucho hmmm kapela spiewajaca piosenki AC/DC ale wersji metal, daje jeden link:
Six Feet Under - TNT (Live AC/DC cover)

Milo bedzie jak ktos to oceni :p

AC/DC bardzo ciekawa kapela, polecam ją :)

Oprócz tego tych utworów co Frytex podał polecam jeszcze "Back in Black" :)

A oprócz tego... Soad, Metallica, Godsmack, Manowar, Nightwish, KoЯn... Chyba jakiś zbyt oryginalny nie jestem :)

Głównie teraz, a kiedyś się jeszcze innych róznych słuchało ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie za bardzo lubię nightwisha... zraziłem się po 3 pierwszych piosenkach... wishmaster, where were you last night i coś tam jeszcze... ta muzyka trochę mi chór przypomina...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak jak jestem ogromnym fanem rocka symfonicznego, tak metal symfoniczny jest wybitnie ciężko strawny jak dla mnie, brzmi zbyt patetycznie, do tego stopnia że podchodzi pod kicz... :mad:

Nie trawię też większości tutaj wymienianych zespołów, takich jak Korn, SOAD, Metalica lub AC/DC, także nie bardzo wiem co można polecić... Może Galahad? Anekdoten? Thy Catafalque? :confused:


Anekdoten

Galahad

http:
//w825.wrzuta.pl/audio/7a7i8iCHpAP/06-feherlofia


Mam nadzieję że się spodoba...
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Muzykę graną przez zespół definiuje się jako połączenie metalu symfonicznego, power metalu oraz opery...

Więc czego oczekiwać... ;)

Jako odskocznia od cięższych brzmień... Pasuje ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sabaton, chociaż wolę hiphop rap :)

Nightwish, jest genialny tak jak Within Tempation (czy jak to się pisze :D)

Pozdrawiam :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nightwish jedną tylko dobrą piosenkę ma, słuchasz jej i słyszysz że ktoś na prawdę wiele trudu w nią włożył, jest to bodajże fantasmic z drugiego albo 3 albumu, nie pamiętam już...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mój kumpel słucha Nightwisha tylko dlatego ,że mu się tamta babka podoba xD
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
229816.1.jpg


? :p

Może i ładna, ale... piosenki nagrane z udziałem Tarji bardziej przypadają mi do gustu ;) Choć nie powiem, że nie podobają mi się te z Anette :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Briana Banks lepiej wygląda, chociaż słuchać się jej nie da :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry