MH17

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Argument człowieka bez argumentów = szkoda gadać/szkoda nerwów/z takimi się nie gada/nie jest partnerem do dyskusji/[wstaw własne]

Moje argumenty - dane statystyczne, wykresy, książki uznanych autorów...

Argumenty przeciwników w dyskusji - wykop. Może jeszcze dojdzie karachan, kwejk i Sadistic. Moje gratulacje.

No i te teksty, "idź do szkoły". A potem moja odpowiedź i cisza, wygłupiłem się, nie mam wiedzy to napiszę że koniec tematu, szkoda gadać itp (patrz wyżej)

Sam się pogrążyłeś, patrz post 19, więc byłem pewny że zostałeś zakopany w dyskusji, jak widać co roku trolle silniejsze są :-(
Czekaj, miałem gdzieś fajny cytat, tylko muszę odszukać....

o mam:

'Nigdy nie dyskutuj z ..... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.'

Ukraina bez pomocy (głębokiej w tym militarnej) nie da sobie rady. Ratujmy (my zachodnia cywilizacja, nie jakieś rusofile Old costam69, wiek 16 expert do spraw świata, świeżo upieczony gimbus, lol) ten kraj póki jest co ratować!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
>ma inne zdanie
>zwyzywam od trolli

>uważa że Ukraina sobie nie radzi
>rusofil

>nie mam argumentów
>napiszę że ma 16, jest gimbem, i powinien zmiatać do swojego pokoju pd robić

No więc nie jestem gimbusem (uzyskałem promocję do 2 klasy LO)

Ratuj Ukrainę, banderowcy przecież ratowali Polaków!

Sam się pogrążyłeś, patrz post 19, więc byłem pewny że zostałeś zakopany w dyskusji, jak widać co roku trolle silniejsze są :-(

Tylko ja widzę bełkot?

Mam nadzieję, że nie zdobywasz tej wiedzy wyłącznie z prawicowych źródeł.

Nie, np. dużo wypowiedzi Piotra Szumlewicza na ten temat widziałem.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Takiego porównania (do 17 września i wkroczenia ACz na tereny II RP) używa się w mediach, używane też było na lekcjach WOSu i etyki w mojej szkole. Porównanie używane w mediach czy w oświacie jest czymś co panu Drubensowi wydaje się głupie. No to szkoda że ma pan polskich nauczycieli i dziennikarzy za głupców.

Tylko są zasadnicze różnice np:polska została zaatakowana przez 2 sąsiadów .
Ukraina ma problemy tylko z Rosją.Białoruś ,a w zasadzie Łukaszenko proponował siebie jako mediatora pomiędzy Kijowem ,a Moskwą .

W Warszawie nie było wtedy żadnej rewolucji,tylko wróg na przedmieściach.
W Kijowie zaś była rewolucja, teraz trwa tam wojna pomiędzy Ukrainą a Separatystami.

Poza tym II RP byłą rządzona w sposób demokratyczny(wiem że Piłsudski wsadzał prawicowych przeciwników do wiezienia ,ale mówimy o roku 1939), na Ukrainie było zaś całkiem inaczej.

Odnośnie tajnej wojny Stalina ,to Stalin musiał czekać inaczej zostałoby to uznane za kolejną próbę wprowadzenia komunizm(po prostu większość ludzi woli te określenie zamiast Marksizm,Leninizmu itp.) do krajów zachodnich.

Wracając do szczelności granic , II Rp miała ważniejszy problem niż ZSRR na wschodzie ,a mianowicie Hitler pod stolicą.
Ukraina miała ,ma inny problem a, mianowicie "arystokrację" ludzi którzy wzbogacili się na rządach Janukowicza.Oni mieli odpowiadać za wschód kraju,zamiast tego po prostu wpuścili Prorosyjskie konwoje ,zapewne za opłatą ,która zasiliła ich prywatne budżety.


Wreszcie Polska była de facto sama, zaś na Ukrainie działają prywatne armie,ubrane w strój żołnierzy Ukraińskich .
 

DeletedUser182

Gość
Gość
>nie mam argumentów

To po co się wypowiadasz?

No więc nie jestem gimbusem (uzyskałem promocję do 2 klasy LO)


no to mnie zgasiłeś teraz, 2 klasa LO...wow, mogę zostać twoim idolem (sic) ?, tyle wiesz o życiu i świecie będąc w 2 LO... pls, pls, pls
W ogole txt do siga się nadaje... nie jestem gimbusem jestem z 2 LO, rotflmao

BTW jak tam twoja praca o TW z siga z 2010 roku? Na ukończeniu już? Wydawcę znalazłeś? Gdzieś opublikowałeś, chętnie bym się z nią zapoznał, ale nie wiem gdzie. Jestem czujny zgodnie z zaleceniami twojego siga, ale po 4 latach moja czujność przeradza się powoli w znudzenie... No dawaj tę pracę, nie wstydź się.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To po co się wypowiadasz?

Pisałem to z pańskiej perspektywy w stylu charakterystycznym dla imageboardów, przepraszam jeżeli nie załapałeś.


no to mnie zgasiłeś teraz, 2 klasa LO...wow, mogę zostać twoim idolem (sic) ?, tyle wiesz o życiu i świecie będąc w 2 LO... pls, pls, pls
W ogole txt do siga się nadaje... nie jestem gimbusem jestem z 2 LO, rotflmao

BTW jak tam twoja praca o TW z siga z 2010 roku? Na ukończeniu już? Wydawcę znalazłeś? Gdzieś opublikowałeś, chętnie bym się z nią zapoznał, ale nie wiem gdzie. Jestem czujny zgodnie z zaleceniami twojego siga, ale po 4 latach moja czujność przeradza się powoli w znudzenie... No dawaj tę pracę, nie wstydź się.

>nie mam argumentów w dyskusji o Ukrainie
>zmienię temat

Taki uczciwy admin przez tyle lat a tak brzydko offtopuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry