Międzynarodowa Gorączka Złota - dyskusja

Status
Zamknięty.
Drodzy Gracze,

W tym temacie możecie dyskutować na tematy związane z międzynarodowa gorączką złota.
Ogłoszenie o wydarzeniu znajdziecie tutaj: KLIK

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Rejestracja możliwa tylko po starcie eventu? Rejestruję się, wpisuję nick hasło maila, klikam akceptuj i zaczyna się oczekiwanie "please wait"... próbowałem na kompie i na telefonie. Tu i tam to samo, przetwarza i przetwarza
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
U mnie jest dokładnie to samo i u paru innych graczy też. Podobno sprawa ma trafić do Etriel.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak, przekazana, a informacja zwrotna brzmi: tart serwera między 10 a 15. Cytuję ogłoszenie
Wydarzenie rozpocznie się 15 sierpnia (otwarcie pomiędzy godziną 10:00 a 15:00) a zakończy się 14 września o godzinie 23:59.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
A moje pytanie brzmiało: "Czy rejestracja jest możliwa dopiero po starcie servera/eventu?" :)
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Czy uzycie brylek z bonusu logowania w sklepie SHOP na np. kawe jest rownoznaczne z wpisaniem na liste graczy premium?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Czy uzycie brylek z bonusu logowania w sklepie SHOP na np. kawe jest rownoznaczne z wpisaniem na liste graczy premium?
Pamiętajcie, że użycie bryłek z bonusu logowania automatycznie doda Was do grupy graczy premium
Istnieje wiele kategorii, w których możesz zostać nagrodzony. Możesz wygrać wiele z nich. Są dwie główne kategorie nagrodzonych: osoby używające premium i osoby nieużywające premium w kategoriach największej liczby punktów doświadczenia i punków osiągnięć. Jeśli nawet pojedyncza bryłka zostanie wydana z twojego konta zostaniesz automatycznie zaliczony do osób używających premium. Nie zostanie to zmienione, nawet jeśli uczynisz to w wyniku błędu- uważaj więc gdzie klikasz.
 
Jak rozumiem, wszelkiego rodzaju medale i vipy na 3 dni, które wypadną z zadań lub skrzyń są dopuszczalne dla graczy bez premki?
 

DeletedUser33736

Gość
Gość
Witajcie,chcę uzyskać najlepszą pozycję z najlepszymi punktami doświadczenia
, jeśli ktoś w grze może mi pomóc, potrzebuję: Summer Poncho.
maximiliano
 
graczu Jopek rzuciłeś zabawkami... dostałeś tyle eq od innych... skoro odpuściłeś to może jednak warto byłoby w zamian wesprzeć kogoś innego?
 
Hm.. Klikanie 15-tek skutkuje banem na 5 minut? Już drugi raz zdarzyła mi się taka historia. Słabe to, że przez słabe serwery INNO gracze mają takie obostrzenia..
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Hm.. Klikanie 15-tek skutkuje banem na 5 minut? Już drugi raz zdarzyła mi się taka historia. Słabe to, że przez słabe serwery INNO gracze mają takie obostrzenia..

Raczej chodzi Ci nie o bana na 5 min a po prostu zbyt szybie wykonywanie akcji na serwerze. Jeśli gracz zbyt dużo operacji wykonał w danej chwili to serwer nie tyle jest słaby co właśnie chroni się przed jakimiś problemami ze stabilnością itp.
 
W takim razie weźcie poprawkę na to, że eventowy serwer wytrzymuje dużo mniej niż tradycyjne :D
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-08-24 00 00 02 - Gold Rush - The West.png
    Screenshot_2018-08-24 00 00 02 - Gold Rush - The West.png
    43,8 KB · Wyświetlenia: 13
Status
Zamknięty.
Do góry