[Miasto] ZOO

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31148
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31148

Gość
Gość
Hej Ty! Tak właśnie, Ty. Nie odwracaj się, nie ma za Tobą nikogo, zwracam się do Ciebie z ofertą, którą trudno będzie Ci odrzucić. Oferuję stałe miejsce zamieszkania jakim jest ZOO, które mam nadzieję uda nam się razem rozbudować. Liczę na Twoją pomoc, wiem, że jesteś w stanie mi pomóc, więc nie kręć głową, nie mów,że to trudne i że się nie da. Jasne że się da, trzeba tylko chcieć! Jeśli jeszcze nie należysz do żadnego miasta to nie zwlekaj dłużej, napisz do mnie już teraz i przyłącz się do budowania legendy Jicarilli już teraz! Mam nadzieję,że nie odstraszy Cię zupełny brak mieszkańców (Tylko jedna osoba), ale to z pewnością szybko się zmieni. Punkty, które dotychczas osiągnęło miasto, nie jest wynikiem, którym można się chwalić przed swoimi kolegami, (1721 punktów) ale ta liczba wciąż rośnie. W pierwszej kolejności rozbudowany jest ratusz, oraz budynki mieszkalne. Wstęp mają osoby o wszystkich klasach i specjalizacjach, nawet ci niezdecydowani będą witani z otwartymi rękami. Ale pamiętaj, wymagana jest kultura osobista, więc strzeż się, jeśli nie chcesz wylecieć na kopach. To Twoja ostatnia szansa, wyślij telegram do człowieka znanego jako Kornwal, on wszystkim się zajmie. Spiesz się, ponieważ liczba wolnych miejsc jest ograniczona (5 wolnych miejsc).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry