Miasto

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6281
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6281

Gość
Gość
Dzisaj tak sobie rozmyslalem nad the west i zdalem sobie sprawe ze gra bez przynaleznosci do jakiegokolwiek miasta jest bez sensu. Nie rozumiem zachowania takich graczy ktorzy sa w TOP 50 i nie maja miasta. Nie moga nikogo atakowac bo do tego potrzebny jest grabarz Kase zbieraja ale moga ja latwo stracic bo nie maja gdzie jej wplacac. Wydaja kupe szmalu na przedmioty i bronie a wystarczylo by przylaczyc sie do jakiegos miasteczka i kupic taniej. Poza tym co z tego ze maja przedmioty ktore podnosza staty jak nie moga atakowac. I kolo sie zamyka.

ps. pomoze mi ktos to zrozumiec ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kase zbieraja ale moga ja latwo stracic bo nie maja gdzie jej wplacac.

W tym sęk że ich nie można atakować. Jedyny sposób na stracenie kasy to zemdlenie przy pracy. A żeby to zrobić trzeba się postarać. I dlatego tak właśnie grają niektórzy ludzie.
 

DeletedUser6281

Gość
Gość
jakto nie mozna zaatakowac :eek:
W dziale FAQ jak na poczatku czytalem pisalo mniej wiecej tak: to ze nie moze atakowac nie znaczy ze nie moze byc atakowanym.
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Chodzi oto, że gracz bez miasta nie może atakować, ani być atakowanym.

Ten cytat z FAQ który przytoczyłeś oznacza, że "nie masz grabarza - nie możesz atakować, ale możesz zostać zaatakowanym pod warunkiem, że tamte miasto posiada grabarza". Inaczej. Moje miasto nie ma grabarza, nie mogę atakować, ale mogę być atakowany, ale tamto miasto MUSI posiadać grabarza.
Więc, ludzie bez miasta, nie byli, nie są i nie będą atakowani, dopóki nie znajdą miasta.
 

DeletedUser6281

Gość
Gość
Chwila bo czegos tu nie rozumiem. Powiedzmy ze nie naleze do zadnego miasta. Ja nie moge atakowac innych (to sie zgadza). Inni ktorzy maja miasto i grabarza moga mnie atakowac (tez sie zgadza) ale tego ostatniego zdania nie rozumiem
Więc, ludzie bez miasta, nie byli, nie są i nie będą atakowani, dopóki nie znajdą miasta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żeby móc atakować musisz być w mieście i miasto musi mieć grabarza.
Żeby być atakowanym musisz przynależeć do jakiego miasta (niekoniecznie musi być tam grabarz)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do pierwszego pytania robią tak dlatego że mają więcej kasy dla siebie ponieważ np.nie wpłacają nic na miasto
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisaj tak sobie rozmyslalem nad the west i zdalem sobie sprawe ze gra bez przynaleznosci do jakiegokolwiek miasta jest bez sensu. Nie rozumiem zachowania takich graczy ktorzy sa w TOP 50 i nie maja miasta.

Chodzi o to, że oni są poza miastem w celach zakupowych. Muszą odejść od miasta w którym aktualnie są, czekać 2 godziny bo taka jest gra, przystąpić do miasta gdzie chcą kupić, znowu odejść, potem znowu czekać i mogą wrócić do swojego miasta. Gdy widzisz kogoś z TOP 50 poza miastem to znaczy, że czeka.
 

DeletedUser6281

Gość
Gość
Wielkie dzieki za odpowiedz. W miedzyczasie przestudiowalem sobie jeszcze FAQ i teraz juz wszystko rozumiem.

Temat do zamkniecia
 
Status
Zamknięty.
Do góry