Michael Jackson

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

...


  • W sumie głosujących
    138
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak wiecie niedawno zmarł Michael Jackson. Moje pytanie brzmi: który z jego utworów podobał Wam się najbardziej? Zapraszam do głosowania.

Moje ulubione to Beat It, Smooth Criminal i Billie Jean
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11649

Gość
Gość
Bille Jean , Thriller ,They Don't Care About Us, i oczywiście We are the world
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też go nie słucham , ale zaznaczyłem Thriller.
 

DeletedUser9786

Gość
Gość
ja tego typu muzyki nie lubie więc zazmaczyłem inna
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja lubiłem tylko jego pos Smooth Criminal ,Thriller.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam go nie koniecznie słuchałam... zdażało się, najbardziej lubię Thirller... Ale zrobili z tej śmierci wielki huk... Było cicho o nim, nic zero pustka, a teraz wszędzie lecą jego piosenki, w gazetach o nim, w telewizji o nim... Nawet w tym Bravo, czy coś nie da się ponabijać z tego, że na każdej stronie jest ta pusta lala, Miley Cytrus, bo jest Jackson o_O"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Michael Jackson byl dobrym czlowiekie , ale byl tez skrzywdzony przez los . Lubialem jego piosenki najbardziej bad i dirty Diana
 

DeletedUser

Gość
Gość
o zmarłym nie powinno się źle mówić, ale niezbyt go lubiłem( z jego piosenek mogę słuchać tylko billie jean)
dla mnie jest on przykładem co z człowiekiem może zrobić operacja plastyczna
 

DeletedUser

Gość
Gość
On nie mial zadnych operacji plastycznych twarzy tylko i wylacznie NOSA sam to powiedzial, w wywiadzie

ehe... no cóż... jeśli wierzysz w to, co on powiedział w tym wywiadzie to powodzenia.

miał co najmniej następujące operacje:
nosa(na 100%) kilkakrotnie(może nawet 15)
tego fragmentu między nosem a ustami(nie wiem jak to się nazywa) na 100% raz chyba
ust(5)
wybielanie ale to spowodowane chorobą(8)
czoła, uszu, oczu też miał chyba operacje
i Bóg wie czego
ale z 40-50 się tego nazbiera:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
choroba nie mogła zmienić mu nosa i ust... co najwyżej kolor skóry
 

DeletedUser

Gość
Gość
mogła :) zalezy jaka choroba. choroba to może nawet i całą twarz zmienic, wierz mi ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
no więc jaka to choroba? rozumiem, że bronisz Michaela- też chciałbym wierzyć, że nie miał żadnej operacji ale to niemożliwe
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest kącik medyczny? Bo ja myślałem że poświęcony twórczości Jacksona. ;)

Słuchałem go jak miałem 5 lat, moje dzieciństwo, obecnie nie słuchałem wcale, nawet nagła śmierć mnie do tego nie zmusiła, nie uważam żeby słuchanie jego piosenek było oddawaniem mu hołdu. Zaznaczyłem "Say Say Say", piosenka jest bardzo ciekawym połączeniem 2 charakterów, lekko skapciałego już wtedy i sprawiającego wrażenie snoba Paula McCartney'a, którego dosyć powolny i zarazem melodyjny śpiew z charakterystycznym angielskim akcentem, przeplata się z młodzieńczym, pełnym temperamentu głosem Jacksona...:rolleyes:

Zaznaczyłem też Dirty Diana, świetne nieco industrialne intro, interesujący tekst, ciekawa maniera w głosie.
Był nietuzinkowym artystą, tworzył głównie muzykę taneczną, jednak różni się ona znacznie od tego przy czym tańczymy obecnie. Współpracował z takimi sławami jak Van Halen(jeden z najszybszych gitarzystów na świecie), albo Paulem McCartney'em(ex Beatles). Już to widzę jak Tommi Iommi, Yngwie Malmsteen lub Rick Wakeman rozpoczynają współpracę z September, Dannym lub Velvet i bynajmniej nie chodzi tutaj o papier toaletowy, z resztą, ich muzyka z powodzeniem mogłaby pełnić tę samą funkcję.

Jackson na baletach świetna sprawa, nawet jak się pełni rolę szofera, można zatańczyć ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja tam go specjalnie go nie lubiłem, ale jak na MTV, Trace i 4fun.tv ciągle leciały jego piosenki mi się spodobały, a najbardziej Thriller i Beat it.
 

DeletedUser6308

Gość
Gość
:confused:

Cooo? Jaka Wikipedia? (To jakaś strona o Jacksonie) Daj linka, proszę...
 
Status
Zamknięty.
Do góry