Michael Jackson

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

...


  • W sumie głosujących
    138
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Przecież z wszystkich zarzutów oczyścił go NIEZALEŻNY sąd więc należy przyjąć że nikogo nigdy nie molestował, prawda?

no ale zapłacił odszkodowanie małemu dzieciakowi... pozatym fanem Jacksona nie jestem, nie uważam go za pedofila i za jego piosenkami nie przepadam ;)
 

DeletedUser1144

Gość
Gość
zamykam temat az sie troche uspokoicie, dzien moze dwa wam wystarcza zaby sie normalnie wypowiadac, co druga wypowiedz nadaje sie do kasacji i ostrzezenia ale tego nie robie dajac szanse prowadzenia dyskusji

Edit: otwieram tak jak obiecalem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Super, może teraz uda się normalnie pogadać.

Kolejne pytanie:
Który album uważacie za najlepszy? Według mnie wszystkie były bardzo dobre najlepszy może... history- płyta z największymi hitami + płyta z nowymi przebojami fajnie się tego słucha.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Super, może teraz uda się normalnie pogadać.

Kolejne pytanie:
Który album uważacie za najlepszy? Według mnie wszystkie były bardzo dobre najlepszy może... history- płyta z największymi hitami + z nowymi przebojami fajnie się tego słucha.
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Mam takie pytanie: otóż oglądałem kiedyś powrót do przyszłości 2, i tak w knajpie lata 80-te leciała fajna piosenka, po glosie wydawało mi się, że to Jackson. Może ktoś zna ten utwór?


A już wiem, to było Beat it.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12188

Gość
Gość
Billie Jean
Ale co do operacji to miał 20 wszystkich nosa 6 a innych nie pamiętam gdzieś to wyczytałem chyba na onecie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie słucham ale gdzieś usłyszałem parę jego kawałków i mi się nawet podaobały ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm... wracając do tematu nie słuchałem Jacksona ponieważ nie lubię POP'u sam Jackson był conajmniej "dziwny"... Nie nawidzę Pop'u ponieważ jest on propagowany po przez źródła masowego przekazu... no i przez skandale... Czemu słuchamy wielu piosenek? Ponieważ zródła masowego przekazu nam to narzucają... Sama muzyka Jacksona wiecie czmu jest aż tak znana? Ponieważ wokoło niego wwciąż ciągnęło się wiele skandali a ludzie lubią coś znanego a skandal propagował Michaela i jego twórczość... Muzyka musi być mocna... Jeśli kogoś obraziłem to dobrze bo jestem po to żeby obrażać... i mówić jak jest naprawdę :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż, ja wcześniej może przesłuchałem parę jego piosenek w radiu :D
Po jego śmierci włączyłem Youtuba i wyszukałem sobie piosenki z nim, żeby zobaczyć czy naprawdę jest dobry...
Chłopak wyglądem mnie się spodobał (mówię o tym jak był młody), niestety złapał chorobę i trochę z wyglądu mu poszło :p
Teledyski jakie mnie się spodobały to m.in.
Black or White (w miare fajny jak na te czasy ^^), Thriller :D, Beat It oraz Bad (gł. wersja dziecięca xD)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jacksona kiedyś się słuchało, lecz nie był moim ulubionym muzykiem, co prawda nie zmienia to faktu iż Billego słuchałem przy każdej okazji, więc to jest moja odpowiedź do sondy. Jakoś nie rozumiem tego całego halo wokół jego śmierci. Co roku umiera kilku bardzo dobrych muzyków, ale nikt nie robi z tego sensacji, weźmy na przykład śmierć choćby Johnego Casha, o której nie było tak głośno jak o Jacksonie, a muzyka tworzona przez niego moim skromnym zdaniem jest o niebo lepsza od Jacksona. W każdym razie ja w tym całym boom widziałem tylko chęć zarobienia przez sklepy muzyczne i szczególnie MTV chęć łatwego zarobku na jego śmierci, żal prawdziwych fanów, oraz 99% dzieciaków nie mających pojęcia o jego muzyce, która robiła jak zwykle to co im MTV powiedziało. Może w polsce tego tak nie było widać, ale w innych krajach tak to działało ^^.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jacksona kiedyś się słuchało, lecz nie był moim ulubionym muzykiem, co prawda nie zmienia to faktu iż Billego słuchałem przy każdej okazji, więc to jest moja odpowiedź do sondy. Jakoś nie rozumiem tego całego halo wokół jego śmierci. Co roku umiera kilku bardzo dobrych muzyków, ale nikt nie robi z tego sensacji, weźmy na przykład śmierć choćby Johnego Casha, o której nie było tak głośno jak o Jacksonie, a muzyka tworzona przez niego moim skromnym zdaniem jest o niebo lepsza od Jacksona. W każdym razie ja w tym całym boom widziałem tylko chęć zarobienia przez sklepy muzyczne i szczególnie MTV chęć łatwego zarobku na jego śmierci, żal prawdziwych fanów, oraz 99% dzieciaków nie mających pojęcia o jego muzyce, która robiła jak zwykle to co im MTV powiedziało. Może w polsce tego tak nie było widać, ale w innych krajach tak to działało ^^.

Dochodzi oczywiście chciwy Joseph i to, że wydarzyło się po jego powrocie na scenę.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Ja zaznaczyłem "inne" - dlatego że inne utwory innych wykonawców słucham a na niego nie mogłem patrzeć i dla mnie on jest ............. (PROSZĘ DOPISAĆ WEDŁUG UZNANIA).

..................................
ExiledDiclonius - masz całkowitą rację.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak już to Beat It ^^
Do popu nic nie mam, muzyka napędzana skandalami, ale fajna.
A dlaczego Beat It?
Ten teledysk, to 1.
Ta solówka Van Halena, to 2.
Te wygibasy Dżeksona, to 3.
A co do samego popu, nawet i takiej muzyki warto słuchać, wiadomo że nie będe wywijał w rytm, np. "nie jestem tresowanym szczurem!!1!" czy coś w tym stylu.
Każdy gatunek coś przedstawia, i każdego warto posłuchać z ciekawośći.

PS. Ten chłopiec, którego niby Jackson miał miętosić, po jego śmierci przyznał sie że rodzice kazali mu tak mówić dla kasy.
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Z Jacksona słuchałem tylko Billy Jean. Nawet fajne kroki poza tym Jackson miał. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
W tamtym czasie nie było porównywalnych teledysków - te z Thrillera albo np. Black&White wymiatały...
 
Status
Zamknięty.
Do góry