Migracja-BF

• Rozpoczynający wątek DarkerBFF
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DarkerBFF

Gość
Gość
Migracja-BF
Witam,proszę o rozpatrzenie migracji ze świata Bf,gram na świecie od poczatku powstania świata gdy zaczynałem graczy było 47k,z każda aktualizacja ubywało graczy[też miałem zrezygnować z gry]na świecie bf aktywność jest bardzo mała,jest graczy 3k,w tym 1 k graczy pod loterie,i sporo osób z czerownymi kropkami,urlopy,myśłałem że świat 11 będzie zainteresowany migracja do nas,ale jednak idą na inny świat,u nas z aktywnościa jest bardzo slabo,ludzi mamy na male forty,czasami nawet jest problem z uzbieraniem,Jestem pod pvp,celów mam moze 4 na caly świat,proszę o rozpatrzenie mozliwośći migracji,ten kto chce zostanie,ale pozwolcie odejść aktywnym tym którzy chcą czerpać z gry zabawe,a nie wegetować,chętnie zmigruje na 1 lub 10.

Ps.zapomniałem o dodaniu Ankiety,proszę moderatora o dodanie aniety,czy jestem za włączeniem migracji tak czy nie.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

DarkerBFF

Gość
Gość
wszystko jest możliwe,ci którzy aktywnie graja chcą się czerpać zabawe z gry,a na ta chwile jej nie ma.

ZabójcaMuminka

Oskalpowany
Jak napiszecie że chcecie migracje żeby przejść na s1 to macie większe szanse dostać migracje w tym tyg niż Czajnik pzrez rok proszenia się :D

DarkerBFF

Gość
Gość
zmigrowałbym na 1 z chęcią.miałbym z kim grać,bo ta ta chwile jest padaczka,zreszta to można łatwo sprawdzić aktywność na BF

DarkerBFF

Gość
Gość
na 1 miałbym wiekszą liczbe przeciwników,a tutaj jest 4,w tym wiekszość bez miast,albo usypia sie na pracach,na ta chwile wegetuje wiekszość osób,dajcie mozliwość migracji tym co są aktywni.

Jak najbardziej ZA :) na Bfie mało jest ludzi grających aktywnie... nawet są kłopty z zebraniem kompletów na małe forty, co dopiero w pojedynkach, z TOP15 3/4 śpi, lub ma co chwilę 48.. padaka :p

dominik97531

Blada Twarz
Ja gram na BF od 2010 roku i nie widzę większego sensu migrować na inne światy , wasza idea zmierza do tego aby wszystkich graczy z The West spędzić na jeden świat , świat.1 . Myślicie że wtedy będzie fajnie ? Gram również na św.1 i jak gra sie potoczy zależy od graczy ...

DarkerBFF

Gość
Gość
myslisz ze ktos nakupil z 300 umek? nikt tyle nie kupil i nigdy nie kupi,bo to jest drogie.

dominik97531

Blada Twarz
Dajcie sobie spokój z ta migracja nie jest aż tak źle , gra sie bardzo dobrze miła atmosfera, świetni ludzie a wy chcecie świat rozwalić :3

Thomas to tym sposobem nigdzie nie będziemy mogli wyemigrować. Wszyscy poszli na s10 za starych światów, bo przecież tam najwięcej adminów gra :p. Świat topowy który zawsze dostanie napływ graczy. Każdy wydawał kasę w większym lub mniejszym stopniu... Czemu nikt nie pomyślał o tym, żeby do nas dokoptować jakiś świat?

Pawlito011

Blada Twarz
JA też jestem za, bo na bf nie ma co robić w poj. Jeśli chodzi o nasze pełne premium to w moim przypadku bez różnicy z kupowaniem umiejek i cech, ale prawda, niektórzy nakupili. Mogli by chociaż nas z Arizoną scalić, bo tam też premium jest pełne i świat jest podobnej daty.

Wg. mnie nie ma sensu migrować na s10, gdyz tam jak się zepną to mogą mieć spore walki codziennie i mogliby zepsuć to wszystko włączając migrację z BFa na s10, s1 byłby jak najbardziej słuszym światem :)

Po 2.
To że świat Blackfoot jest pełnym z premium to już się przejadło, mało kto kupuje już umki itp. spójrzmy na topkę HP na s10, w większości mają w HP ponad 900 pkt kilka osób będzie, na Bfie może się znajdą 2-3 ososby, więc dużej różnicy nie ma :)

Ostatnia edycja:

DarkerBFF

Gość
Gość
gra może 300 osob[nawet nie] reszta do konta pod loterie,wystarczy zobaczyc na ranking,ile kont bez miast,a o czerwonych kropkach nie mówiac juz.my kupujemy brylki,zeby tracic swoja kase w gre,trzeba czerpać przyjemność z gry,a teraz to nie nazywam gra,a wegetacja.

Jak najbardziej za, już teraz wiele os. (w tym ja) gra tylko bo szkoda konta, pvp nudne, forty też. Przerzucenie BF na świat 1s? W 100% tak.

Status
Zamknięty.