Migracja-BF

  • Rozpoczynający wątek DarkerBFF
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Migracja-BF
Witam,proszę o rozpatrzenie migracji ze świata Bf,gram na świecie od poczatku powstania świata gdy zaczynałem graczy było 47k,z każda aktualizacja ubywało graczy[też miałem zrezygnować z gry]na świecie bf aktywność jest bardzo mała,jest graczy 3k,w tym 1 k graczy pod loterie,i sporo osób z czerownymi kropkami,urlopy,myśłałem że świat 11 będzie zainteresowany migracja do nas,ale jednak idą na inny świat,u nas z aktywnościa jest bardzo slabo,ludzi mamy na male forty,czasami nawet jest problem z uzbieraniem,Jestem pod pvp,celów mam moze 4 na caly świat,proszę o rozpatrzenie mozliwośći migracji,ten kto chce zostanie,ale pozwolcie odejść aktywnym tym którzy chcą czerpać z gry zabawe,a nie wegetować,chętnie zmigruje na 1 lub 10.

Ps.zapomniałem o dodaniu Ankiety,proszę moderatora o dodanie aniety,czy jestem za włączeniem migracji tak czy nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wszystko jest możliwe,ci którzy aktywnie graja chcą się czerpać zabawe z gry,a na ta chwile jej nie ma.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Jak napiszecie że chcecie migracje żeby przejść na s1 to macie większe szanse dostać migracje w tym tyg niż Czajnik pzrez rok proszenia się :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
zmigrowałbym na 1 z chęcią.miałbym z kim grać,bo ta ta chwile jest padaczka,zreszta to można łatwo sprawdzić aktywność na BF
 

DeletedUser

Gość
Gość
na 1 miałbym wiekszą liczbe przeciwników,a tutaj jest 4,w tym wiekszość bez miast,albo usypia sie na pracach,na ta chwile wegetuje wiekszość osób,dajcie mozliwość migracji tym co są aktywni.
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Jak najbardziej ZA :) na Bfie mało jest ludzi grających aktywnie... nawet są kłopty z zebraniem kompletów na małe forty, co dopiero w pojedynkach, z TOP15 3/4 śpi, lub ma co chwilę 48.. padaka :p
 

DeletedUser31483

Gość
Gość
Ja gram na BF od 2010 roku i nie widzę większego sensu migrować na inne światy , wasza idea zmierza do tego aby wszystkich graczy z The West spędzić na jeden świat , świat.1 . Myślicie że wtedy będzie fajnie ? Gram również na św.1 i jak gra sie potoczy zależy od graczy ...
 

DeletedUser27187

Gość
Gość
powiedzmy że byłbym za, ale to i tak niczego nie rozwiąże
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Zapomnijcie o migracji na świat 1, pełne premium na to nie pozwala :eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
myslisz ze ktos nakupil z 300 umek? nikt tyle nie kupil i nigdy nie kupi,bo to jest drogie.
 

DeletedUser31483

Gość
Gość
Dajcie sobie spokój z ta migracja nie jest aż tak źle , gra sie bardzo dobrze miła atmosfera, świetni ludzie a wy chcecie świat rozwalić :3
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Thomas to tym sposobem nigdzie nie będziemy mogli wyemigrować. Wszyscy poszli na s10 za starych światów, bo przecież tam najwięcej adminów gra :p. Świat topowy który zawsze dostanie napływ graczy. Każdy wydawał kasę w większym lub mniejszym stopniu... Czemu nikt nie pomyślał o tym, żeby do nas dokoptować jakiś świat?
 

DeletedUser28123

Gość
Gość
JA też jestem za, bo na bf nie ma co robić w poj. Jeśli chodzi o nasze pełne premium to w moim przypadku bez różnicy z kupowaniem umiejek i cech, ale prawda, niektórzy nakupili. Mogli by chociaż nas z Arizoną scalić, bo tam też premium jest pełne i świat jest podobnej daty.
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Wg. mnie nie ma sensu migrować na s10, gdyz tam jak się zepną to mogą mieć spore walki codziennie i mogliby zepsuć to wszystko włączając migrację z BFa na s10, s1 byłby jak najbardziej słuszym światem :)

Po 2.
To że świat Blackfoot jest pełnym z premium to już się przejadło, mało kto kupuje już umki itp. spójrzmy na topkę HP na s10, w większości mają w HP ponad 900 pkt kilka osób będzie, na Bfie może się znajdą 2-3 ososby, więc dużej różnicy nie ma :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
gra może 300 osob[nawet nie] reszta do konta pod loterie,wystarczy zobaczyc na ranking,ile kont bez miast,a o czerwonych kropkach nie mówiac juz.my kupujemy brylki,zeby tracic swoja kase w gre,trzeba czerpać przyjemność z gry,a teraz to nie nazywam gra,a wegetacja.
 

DeletedUser27342

Gość
Gość
Jak najbardziej za, już teraz wiele os. (w tym ja) gra tylko bo szkoda konta, pvp nudne, forty też. Przerzucenie BF na świat 1s? W 100% tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry