Migracja-BF

  • Rozpoczynający wątek DarkerBFF
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
jakich hotelach? skoro nas jest 5 osób,i wiekszość o tym wie.
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Kanu, nie tylko pojedynkowicze mają przerąbane... sam powiedz, nie chciałbyś postrzelać się na dużym forcie? Przy obustronnych kompletach ? Na Blacku do tego na pewno nie dojdzie, taka jest smutna rzeczywistość :)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Kanu, nie tylko pojedynkowicze mają przerąbane... sam powiedz, nie chciałbyś postrzelać się na dużym forcie? Przy obustronnych kompletach ? Na Blacku do tego na pewno nie dojdzie, taka jest smutna rzeczywistość :)

Pewnie ze bym sie postrzelał ale nie na s1.

http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20121031141013/forgeofempires/pl/images/c/c7/Walka.jpg

Czemu te cudaki od TW nie mogą zrobić takiej mapki do bitw w TW jak również i do pojedynków.

Te IM wygladaja przy tej mapce z FoE jak sprzed 15 lat.
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Jak otworzą migrację to nie tylko na s1, pojedynkowcze za pewne na s1 pójdę, a fortowcy mogą lecieć tam gdzie są dobre bitwy, to działa w 2 strony :)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ja wiem ze nie tylko na s1. Ale powinni zrobić ankietę a potem 2 światy zostają do wyboru.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja również popieram Darkera i pozostałych. Bf regularnie pustoszeje, z dnia na dzień gra na nim coraz mniej graczy. Migracja na inny świat, np na ś1 byłaby doskonałym pomysłem.
 

DeletedUser26252

Gość
Gość
Wielką głupotą jest włączanie migracji i dawanie do wyboru 6 światów to chory pomysł. W ten sposób świat może się rozjechać po całym TW.

W 100% się zgadzam. Kilka kierunków migracji jest moim zdaniem niepoważne. Administracja takie ruchy powinna uzgadniać z przywództwami koalicji świata przeznaczonego do migracji. Bo sytuacja, w której z jednego świata ludzie rozchodzą się na sześć innych zaprowadzi do jeszcze szybszego rozkładu tej gry. Migracja powinna być otwarta na góra 2 światy.

Osobiście jestem przeciw otwarcia migracji w tym momencie. Na Blackfoocie nie jest, co prawda wspaniale, ale nie jest też tak tragicznie jak to opisują panowie pojedynkowicze, którzy swojej niedoli po części sami są sobie winni skupiając się w rozmaite układy i pakty o wzajemnym nie atakowaniu siebie nawzajem.

każdy, kto gra i zależy im na świecie to niech da nam szanse migracji.

Zależy ci na świecie? Migruj z niego! Bardzo fajna i konstruktywna logika.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze raz podkreślam,ci aktywni którzy graja odejda z powodu takiego ze nie będą mieli z kim grać,co z tego ze jest 3k graczy? skoro gra moze 300,większość to czerwone kropki i konta pod loterie i multikonta z czego tu czerpać przyjemność ze tak upada świat?
 

DeletedUser22278

Gość
Gość
Dla mnie jest totalnie bez znaczenia który to będzie świat,marne s10,liche s1 czy co tam innego zostaję lub idę tam gdzie moja ekipa znajomych. Na tą chwilę zamieszkuję na BF i nie widzę potrzeby odejścia stąd.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Jestem Za!
Nie ma na BF takiej ilości Pojedynkowiczów żeby było można 'godnie żyć' dla nas.
Z roku na rok było coraz gorzej, aż ktoś pomyślał i zrobił szum wokół tej sprawy.
Mamy takie same prawa do dobrej zabawy w Pojedynkach jak mają Fortowcy na BF'ie :)

Pozdrawiam Zły!
 

DeletedUser22278

Gość
Gość
Jestem Za!
Nie ma na BF takiej ilości Pojedynkowiczów żeby było można 'godnie żyć' dla nas.
Z roku na rok było coraz gorzej, aż ktoś pomyślał i zrobił szum wokół tej sprawy.
Mamy takie same prawa do dobrej zabawy w Pojedynkach jak mają Fortowcy na BF'ie :)

Pozdrawiam Zły!


Zły to skasuj tu konto i idź na kolejny świat :oops: powalczysz 3 miesiące i znowu płacz że nie ma z kim się pojedynkować :) poza tym te "Twoje" pojedynki częściej uciekasz z miast by nieobrywać niż walczysz :)
 

DeletedUser30734

Gość
Gość
JESTEM ZA!!! Blackfoot już umarł... nie ma tu porządnych bitw fortowych, ani przeciwnika w pojedynkach.
Tak jak mówi Darker - jeżeli chcemy czerpać radość z gry to musimy walczyć o swoje, bo na BF'ie już nic ciekawego na nas nie czeka.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Zły to skasuj tu konto i idź na kolejny świat :oops: powalczysz 3 miesiące i znowu płacz że nie ma z kim się pojedynkować :) poza tym te "Twoje" pojedynki częściej uciekasz z miast by nieobrywać niż walczysz :)

Niestety Daniel, gdy świat pojedynków już na Blackfoot nie istnieje,
to odechciewa się grać jak za dawnych czasów.
Dlatego dobrym pomysłem jest aby została włączona migracja na poprzednie światy, które są aktywne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tematu migracji bym nie zaczynał gdyby świat 11 chciał do nas przyjść,ale wyszło niestety innaczej,Mój świat BF upadł,statystyki nie kłamią,albo za zaproszenie znajomego 100 up,stuczne nabijanie świata kontami ktorzy i tak nie beda grali,kiedyś bf tętnił życiem,było dużo znajomych,dobra atmosfera na czacie a te czasy mineły i niestety już nie wrócą,mamy prawo walczyć o swoje i cieszyc się z gry a nie tylko logować się,ustawiać prace i na tym koniec,Dlatego proszę o udostepienie nam możliwości migracji,od groma kont pod loterie/wymiane kasy oraz czerwone kropki,gra z 300 osob,nawet nie,skoro jest problem z uzbieraniem ludzi na mały fort,świat 11 bawił się na małych i średnich i otrzymał możłiwość migracji,wiec prosimy o tą szansę[szanse dalszego rozwoju].

Osobiście jestem przeciw otwarcia migracji w tym momencie. Na Blackfoocie nie jest, co prawda wspaniale, ale nie jest też tak tragicznie jak to opisują panowie pojedynkowicze, którzy swojej niedoli po części sami są sobie winni skupiając się w rozmaite układy i pakty o wzajemnym nie atakowaniu siebie nawzajem.

Nie ma żadnych paktów,zresztą od roku nie grasz,wiec twoja wiedza o paktach jest zerowa,zbierasz jagody w handlu,to zbieraj dalej,ale ci któzy jeszcze są aktywni nie zmuszaj do tego !.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31138

Gość
Gość
Osobiście przyłączę się do ogólnego zdania, iż powinny być na polskim TW 3, no może 4 światy. Co do BF - paradoks Blackfoot polega na tym, iż pomimo tego że gra na nim co raz mniej graczy to ciągle jest jednym z najbardziej dochodowych światów dla Inno. Tak tak Kochani - bryły. Zobaczcie, ile brył wydają osoby które wygrywają loterię na naszym świecie. Przypomnijcie sobie również upadłą i nieistniejącą już koalicję 77 czy jak im tam było - już zapomnieliście, ile brył wydawali ? Inno nie widzi pewnie sensu zamykać a nawet - jak się domagacie - migrować ludzi z dochodowego świata.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Czy ktoś z supportu raczy tutaj zabrać głos ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Osobiście przyłączę się do ogólnego zdania, iż powinny być na polskim TW 3, no może 4 światy. Co do BF - paradoks Blackfoot polega na tym, iż pomimo tego że gra na nim co raz mniej graczy to ciągle jest jednym z najbardziej dochodowych światów dla Inno. Tak tak Kochani - bryły. Zobaczcie, ile brył wydają osoby które wygrywają loterię na naszym świecie. Przypomnijcie sobie również upadłą i nieistniejącą już koalicję 77 czy jak im tam było - już zapomnieliście, ile brył wydawali ? Inno nie widzi pewnie sensu zamykać a nawet - jak się domagacie - migrować ludzi z dochodowego świata.

tylko ci wydający bryłki będą je i tak kupować niezależnie na jakim świecie będą ::DD:
 

DeletedUser26252

Gość
Gość
Nie ma żadnych paktów,zresztą od roku nie grasz,wiec twoja wiedza o paktach jest zerowa,zbierasz jagody w handlu,to zbieraj dalej,ale ci któzy jeszcze są aktywni nie zmuszaj do tego !.

Po pierwsze nie pisz post pod postem. Forum to nie jest czat, na którym można spamować. Po drugie sytuacje w pojedynkach znam, bo często rozmawiam z aktywną osobą z topki i mieliście nagonkę na sojusz BFF. W rezultacie wychodzi tak, że jesteście skupieni w rozmaitych sojuszach fortowych czy miastach pojedynkowych gdzie nijak nie możecie między sobą walczyć. I macie pretensje, że nie ma, kogo bić?

Może zamiast namawiać na czatach ludzi do migracji w celu "ratowania świata" namówiłbyś ich do pojedynków. O tym nie pomyślałeś? Prawda jest taka, że wydałeś na tą grę równowartość kilku wypłat i teraz ci żal zaczynać na innym świecie grę od nowa, bo tutaj nie jesteś w stanie zdobyć wymarzonego top 1 a tam też nie będziesz.


tylko ci wydający bryłki będą je i tak kupować niezależnie na jakim świecie będą ::DD:

Ludzie więcej wydają, jeśli mają, z kim rywalizować. Na bfie mieliśmy do czynienia z grupą tzw. "maniaków" dla których ilość wydanych bryłek nie miała znaczenia, jeśli tylko pomogłaby w realizacji wyznaczonego celu.


A tak w ogóle to serio ten temat ktoś z administracji już spokojnie mógłby podsumować i zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry