Migracja-BF

  • Rozpoczynający wątek DarkerBFF
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Po 1 namawiałem ludzi z 11 na migracje do nas ale otrzymałem odpowiedz że nie są zainteresowani migracja,BF większość kont pod loterie i czerwone kropy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31487

Gość
Gość
ja bardzo chetnie wyemigruje na S10 :) s1 mnie osobiscie nie interesuje na BF jest nudno walki denne PVP tez juz jakos nie za ciekawe :)
 

DeletedUser343

Gość
Gość
ciekawe czemu was olewają na pewno nie dlatego ze s11 dostało ta migrację i nagle szopka się zaczęła na paru innych światach , jak już ktośby miał marudzić o migrację to czejn(ups juz to zrobili tylko ze przy ich aktywności nikt tego nie widzi) i dakota a nie wy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie dawno Bf był najlepiej prosperującym światem ze wszystkich to że jedna osoba nie ma z kim się pojedynkować na danym świecie to już jej sprawa.Najlepszym wyjściem było by stworzenia jednego czy dwóch światów na tw ale idąc myślą suportu to oleją gracza w dupę i będą łoić kase tak jak teraz.
 

DeletedUser11551

Gość
Gość
Ale ja nie rozumiem, przecież jak ktoś kupuje bryłki to będzie kupował na każdym świecie, a w czasie eventu nawet więcej bo będą między sobą konkurować aby zdobyć set dla osoby która wydaj najwięcej kasy.

Więc marudzenie w stylu, nie zrobią migracji bo doją kasę est bez sensu.

I proszę o nie wypowiadanie się osób którzy na bf tylko zbierają fasolkę. Nie grasz? Nie komentuj, proste.
 

DeletedUser28673

Gość
Gość
jestem za likwidowaniem światów
przy takiej ilośći to jest farmienie nie gra
ja ma być fajnie ludzie musza być skupeni w wiekszej grupie a nie rozsiani na kilkunastu światach
 

DeletedUser19492

Gość
Gość
Darker statystykami zajmuje się Onufry, który jak już pisał przy okazji tematu migracji s11 nie udostępnia ich nikomu, więc nie wymyślaj proszę ile osób gra a ile nie bo to jest z palca wyssane.

I proszę nie pisz w imieniu wszystkich o migrację, bo jak już wspominałam nie każdy migracją jest zainteresowany.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Damian, co jak co, ale Twoje "godne życie pojedynkowicza" sprowadza się do wiecznych przeprowadzek z miasta do miasta... :)
 

DeletedUser30072

Gość
Gość
Ja jestem za migracją. A jak już będzie ta możliwość to zapraszam na s1 ::D:
 

DeletedUser28123

Gość
Gość
Samym tematem na forum i to tak ograniczonym nic raczej nie zdziałamy. Raczej niż skupiać się na tej migracji na ten "piękny" świat 1 chciałbym poprosić w imieniu wszystkich graczy wypowiadających się tutaj i popierających migrację o zrobienie ankiety wśród graczy, czy chcą migracji. Nie każdy chce migracji, ale może zostać na bf. Nie każdy chce migracji na 1s (wokół której się tu skupiliście) niech idzie na Arizone, 10s czy gdzie tam chce, ale wszystko po kolei. Więc najpierw chciałbym poprosić adminów o zrobienie tej ankiety, mimo, że boli usuwanie światów z pełnym premium, a umacnianiem tych z niepełnym to jednak jakość gry też coś znaczy, nie tylko więcej bryłek.
 
Dla mnie byłoby nie fair udostępniać migrację ze świata z pełnym premium na to z ograniczonym, nawet jeśli ktoś kupił pół umiejki. Jak ktoś tam wyżej wspomniał, jestem za łączeniem każdego z typów światów osobno lub ewentualnie (jeśli jest to możliwe do sprawdzenia) możliwości migracji na świat z niepełną premką dla osób, które nie skorzystały z zakupu umiejek.
 

DeletedUser28123

Gość
Gość
O tym też pomyślałem, ale jakbym tam to dopisał to by nikt takiego długiego nie przeczytał. Opcja usunięcia dodatkowych cech i umiejek bez zwrotu bryłek to nie strata dla Innogames, tylko dla graczy, więc jeśli ktoś będzie chciał na świat z niepełnym premium iść bardzo, to będzie się mógł pozbyć swoich dodatkowych cech i umiejek. Mi osobiście nie robi różnicy to czy można czy nie kupować umiejki i cechy.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Damian, co jak co, ale Twoje "godne życie pojedynkowicza" sprowadza się do wiecznych przeprowadzek z miasta do miasta... :)

Niestety kolego, odechciewa się grać kiedy są tacy 'dinozaury pojedynkowe' co można ich policzyć na jednej rączce i jeszcze chowają się po hotelach lub naparzają w grupie :)
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
vid widzisz, przez nieumiejętne posunięcia supportu bf zdechł. Pamiętacie sytuację sprzed migracji [wszystkich]? Najlepsze światy s10, bf i "nowy". Zaczęły się migracji- wszyscy poszli na S10- na którym teraz i tak nie ma bitew bo niektórzy nie potrafią się dogadać. Na BF bitwy były, są i będą- ale do nas z migracji nikt nie przyszedł. Kiedy każdy miał możliwość wyboru to szedł na świat "popularny" czyli dziesiątkę. Powinni wtedy supporterzy ograniczyć dostępnośc światów do migracji: np. dla S2 włączyć tylko S1, dla S3 S10 i dla S4 dać BF- i tak dalej w kółko. Żeby połączyć te światy i byłoby nadal fajnie.
Zauważ, że z świata bez premium można przejśc na świat z premium ;).
Teraz jedyna szansa to połączenie światów bez premium, światów z premium i do tego jeden "nowy". Byłyby 3 światy w pełni aktywne.
BF potrzebuje migracji!
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
vid widzisz, przez nieumiejętne posunięcia supportu bf zdechł. Pamiętacie sytuację sprzed migracji [wszystkich]? Najlepsze światy s10, bf i "nowy". Zaczęły się migracji- wszyscy poszli na S10- na którym teraz i tak nie ma bitew bo niektórzy nie potrafią się dogadać. Na BF bitwy były, są i będą- ale do nas z migracji nikt nie przyszedł. Kiedy każdy miał możliwość wyboru to szedł na świat "popularny" czyli dziesiątkę. Powinni wtedy supporterzy ograniczyć dostępnośc światów do migracji: np. dla S2 włączyć tylko S1, dla S3 S10 i dla S4 dać BF- i tak dalej w kółko. Żeby połączyć te światy i byłoby nadal fajnie.
Zauważ, że z świata bez premium można przejśc na świat z premium ;).
Teraz jedyna szansa to połączenie światów bez premium, światów z premium i do tego jeden "nowy". Byłyby 3 światy w pełni aktywne.
BF potrzebuje migracji!

Mała poprawka na s10 są bitwy. Otku wiem bo chodzę :p

Jeśli chodzi o migrację robią błędy czekając aż świat będzie wymarły aż do kości ,gdy gracze przestaną grać i wtedy łaske robią i odpalą choć jak widać nie zawsze to robią. Powinni nieco wcześniej je odpalać póki gracze są, a statystyki lub że swiat musi zarabiać to bajki :D BO nie rozumiem myślenia że co jak świat zarabia niby a widac po bitwach nic się nie dzieje to gdy gracze migrują przestaną wydawać bryłki ?? Chyba właśnie na odwrót gdy jest stagnacja to gracze premki nie wykupią bo po co jak nic sie nie dzieje nudy itp. nie rozumiem toku myślenia ich.

Jeśli zostawią te 3 światy np to po pierwsze zaoszczędzą na serwerach bo gracze będa musieli pokasować postacie więc odciążą serwery :p Druga sprawa lepsze bitwy więcej przeciwnika emocje no i aktywniejszi gracze bo są wyzwania i rywalizacja. Tak samo z loteriami jak gracz na czajniku np wyda 1k zł na bryły żeby wygrać główną nagrodę to migrując np na s1 s10 itp 1k nie starczy musi wydusić z sioebie więcej czyli IG znów zarabia :D

Tylko ja to widze ?? No i niech popracują na bitwami 5 lat nic się nie zmienia w pojach podobnie gra stoi a grafika się rozwija.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niestety tak jest,stare światy poszły na 1 i na 10,BF nikt nie przyszedł,a był z jednych najlepszych światów,a teraz jest tragedia,potrzebujemy tej migracji,postawcie sie na naszym miejscu,nie mamy z kim grać,to zapewne też byście sie starali o migracje.
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Mumin nie odciążą serwerów akurat jak Ci chodzi o techniczny aspekt.
Na S10 ciągle słyszę że nie możecie się dogadać z legionami :p.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Mumin nie odciążą serwerów akurat jak Ci chodzi o techniczny aspekt.
Na S10 ciągle słyszę że nie możecie się dogadać z legionami :p.

To zmniejsza ilośc serwerów :p ( Dogadać się nie mogliśmy i im podziękowaliśmy bo sensu gadać niema niech wymierają na maluchach :D )

Ale migracje powinni odpalaic za ciosem iść, jak s11 odpalili to co wam czajnikom nie odpalą ??

A z tego co wiem to zgody IG nie trzeba mieć, o tym decyduje CM i GM.
 
Światów jest za dużo.
Takie jest moje zdanie.
Powinny być maksymalnie 3 takie, które przejawiają największą aktywność i koniec.
Po jakiego grzyba otwierać ciągle nowe?
Tego jednego nie jestem w stanie zrozumieć.

A co do BF to mam tam postać do przerzucania kasy i wszystko mi jedno gdzie by była ewentualna migracja.
Oczywiście, że lepiej jest grać w szerszym gronie niż na wymierającym serwie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proszę żeby Onufry nam odpowiedział,jeżeli będzie Pan rozpatrywał nasza prośbę proszę się postawić na naszym miejscu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry