Migracja-ponowne rozpatrzenie

  • Rozpoczynający wątek DarkerBFF
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam,admini się zmienili wiec ponownie napiszę prośbę o migracje,na BF nie jest kolorowo,większość konta pod loterie/urlopy i czerwone kropki,gra może 300 osób,Ci którzy kupują brylki po migracji tez będą,dlaczego? świat który żyje można losować więcej bo jest komu sprzedać towar,Bardzo proszę o umożliwianie nam przeniesienia się na inny świat.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już daj sobie spokój jak chcesz tracić kase załóż sobie konto albo od razu rzuć się z mostu jak nie możesz przeżyć że nie dadzą Ci tej migracji
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Jestem za migracją.
Będziemy 'piszczeć' aż ktoś zajęczy na nasze prośby! ::D: ::P:
 

DeletedUser28123

Gość
Gość
Migarcja ma byc, bo tak.
Dziekuje. Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
skoro ci sie podoba to zostan i jak dla mnie sam skocz a oszczedzisz nam swoich glupich postów
 

DeletedUser

Gość
Gość
myślę że złodzieja posłuchają bardzo poważnie i rozważą twoją opinie lecz wcześniej admin wypowiedział się wcześniej i to nie zależy od czyiś zachcianek że chce emigrować bo zmienił się administrator gry
 

DeletedUser28123

Gość
Gość
No to jak "admin wcześniej wypowiedział się wcześniej" to pozamiatane xD
A tak serio to nie powinniśmy tu prosić o migracje, tylko o ankietę "kto chcę migracji, a kto nie".
Z postu na forum w którym wypowiada się parę osób, bez większego sensu migracji nie zrobią.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak tam babcie chcą ;) sami pojedynkowicze piszą bo nie mają się z kim pojedynkować życie nic więcej
 

DeletedUser

Gość
Gość
glosowało wiekszość osób ktore nie graja,gra aktywnie 300 osob,nawet nie,trzeba sprawdzić z panelu admina ile osób jest aktywnych,ci którzy zbieraja jagody i są przeciw widocznie im tak dobrze.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
a poza tym już gdzieś było ze nie można dzielić graczy na gorszych i lepszych i każdego zdanie liczy się tak samo. Więc nie migracji :)
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
glosowało wiekszość osób ktore nie graja,gra aktywnie 300 osob,nawet nie,trzeba sprawdzić z panelu admina ile osób jest aktywnych,ci którzy zbieraja jagody i są przeciw widocznie im tak dobrze.

Jak mogli głosować Ci którzy nie grają ?


Natomiast jeśli chodzi już o tą ankietę to nie wszyscy mieli do niej dostęp , jednak 3 główne Sojusze Lisek ,GS i BFF miały do tego dostęp i każdy mógł zagłosować .

Nigdy nie będzie tak że tłumy zlecą się na głosowanie bo praktycznie nikt forum nie czyta na świecie a co tu mówić o forum tym tutaj.

Wyniki tej ankiety sugerują że gracze podjęli próbę ratowania BF z jakim skutkiem to się okaże później , pewnie najwcześniej po wakacjach będzie widać czy Blackfoot jeszcze żyje czy raczej to już jest konanie.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
O migracji i tak zadecydują statystyki, mimo że ich nie lubcie co poznałem na własnej skórze 2 razy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
co to problem? wejść na forum i za glosować na nie?
 

DeletedUser343

Gość
Gość
co to problem? wejść na forum i za glosować na tak ?
 
A Ty znów produkujesz się o tą migracje? Byłam na tak, ale już jestem na nie, źle Ci się gra na bf to idź wygrać loterie na innym świecie i tam graj, Boże kochany, ile można odgrzewać tego samego kotleta, przecież po jakimś czasie zaczyna śmierdzieć. hmpf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sam nie wierzę że wychodzi to z moich ust ale muszę przyznać rację mamie
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Temat był już poruszany wielokrotnie, a odpowiedź wciąż jest taka sama: migracja będzie jak taką decyzję podejmą analitycy InnoGames. Wszelkie dodatkowe dyskusje na ten temat są zbędne, bo nikt z nas nie ma na to żadnego wpływu.

Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry