dyskusja Migracja ze świata Iroquois

Czy jesteś za migracją ze świata Iroquois

• Tak

Głosy: 146 93,6%
  • Nie

Głosy: 10 6,4%

• W sumie głosujących
    156

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Jest i 100 głosów co równa się nie dość, że ogromnej ilości głosów na forum (patrząc inne ankiety), ale tez ogromnym zapotrzebowaniem na migracje. Oczywiscie dla administracji jest to za mało, a zrobic ankiety na serwerze dla kazdego nie zrobia, bo po co. Boją sie wyników czy co?

Ta ankieta ma się ciągnąć w nieskończoność? Ponad 100 głosów na tak, przy 5 na nie przy czym żadna z tych osób nie wypowiedziała się dlaczego tak zagłosowała...
Ktoś z TWT mógłby poinformować etriel o wynikach? Niech się obudzi i odpala migracje :)

Ja się zastanawiam czy te 110 osób głosujących jest zarejestrowanych na forum :D

Ale co jak co - migracja tego świata już dawno powinna być.

Zagłosowałem na TAK, dlaczego - interesują mnie walki fortowe, których na iro.. nie ma
Tylko gdzie możemy się przenieść, gdzie oprócz hurona odbwają się bitwy fortowe ?

Hallooo, ludki z TWT prośba o migracje coś długo idzie....Z Polski do Hamburgu to troche daleko.. pieszo...
Ktoś zabierze głos w tej sprawie?

Lenka222

Członek obsługi gry
Przesłaliśmy waszą prośbę do osób odpowiedzialnych za migrację, przedstawiając dotychczasowe wyniki ankiety.
105 głosów na TAK
5 głosów na NIE
Tak jak Białka powiedziała, informacja została przesłana do osób odpowiedzianych za migrację.