dyskusja Migracja ze świata Iroquois

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika Paatryk02, 29. Sie 2017.

Poleć tę stronę

?

Czy jesteś za migracją ze świata Iroquois

1. Tak

136 głos(ów)
    93,8%
  2. Nie

9 głos(ów)
    6,2%
  1. TurboDylan

TurboDylan

Docenione treści:
    18
    Widzę, że wróciliście do starej formułki "Nic nie wiemy na temat migracji".. Może coś nowego wymyliście? Abo może teraz troche prawdy w zamian za te lata kłamstw! Coś typu: "Na temat migracji wiemy bardzo dużo, ale się tym nie podzielimy" :D
    A tak swoją drogą, tyle czasu minęło od złożenia prośby, i żadnej odpowiedzi? Może inno odpowiedziało, tylko nie zauważyliście - sprawdźcie w spamie :))

0 pomocni jesteście, taka prawda.

dolotto i Napoleon B. lubią to.
  2. Napoleon B.

Napoleon B.

Docenione treści:
    27
    Im trzeba napisać " null ".

Najął się do mnie do pracy typek, który był moderatorem Og**e i Me**n2. Powiedział, że w ogóle nie grał w te gry, a umiał co nieco, a przede wszystkim miał znajomości, to dostał ten stoliczek. Nie zdziwiłbym się gdyby tu też sie znalazły takie osoby (osoby, które lubią samotnie przemierzać prerie też w to wliczam).
    Gdyby faktycznie było działanie dot. włączenia migracji na iro (i nie tylko) to niemcy by to już zrobili bo im pieniądz ucieka koło nosa. Chyba, że ktoś tak w loterie ładuje, że.. a to bez sensu bo pasmówki i tak wysiądą za chwile.

Cherry1991 lubi to.
  3. 0t3k

0t3k

Docenione treści:
    9
    NullPointerException!
    Swoją drogą- czy to nie idiotyczne że polski support nie ma kontroli nad migracją? Przecież Niemcy nic o naszych światach nie wiedzą (albo prawie nic, poza liczbami).

Paatryk02 lubi to.
  4. bubaboom97

bubaboom97

Docenione treści:
    1
    Coś drgnęło czy dalej śpiączka?

5. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    80
    Lubrzan gdzieś nagryzmolił, że takie ankiety jak ta o migracji muszą mieć więcej czasu na ewentualną dyskusję czy jakoś tak. Chciał przez to powiedzieć, że liczba głosów oddanych w krótkim czasie niekoniecznie coś da

6. Theorampole

Theorampole

Docenione treści:
    12
    I co, mijają 2 miesiące od podjęcia tematu i już sprawa ucichła? Jak zwykle nic nie idzie zrobić żeby poprawić chęć ludzi do gry jak i samą rozgrywkę zarówno na fortach jak i w pojedynkach. Gdybym mógł tu wrzucić filmik to nagrałbym moje ręce, które opadają xD

7. themasterofdisaster

themasterofdisaster

Docenione treści:
    1
    a czego się spodziewałeś?
    ech, szkoda gadać :/

8. Old Shatterhand1

Old Shatterhand1

Docenione treści:
    6
    Imposybilizm administracji znamy nie od dziś. Przez lata mówili, że serwer Classic niemożliwy do utworzenia, ten rok pokazał że było zupełnie inaczej. Analogicznie ma się rzecz z wygaszaniem serwerów.

Popieram migrację ze wszystkich podupadających światów. Do czynienia z zabawą mamy wówczas, gdy jesteśmy w licznym gronie. Dlatego zwracam się do was, droga administracjo, bądź przychylna naszym prośbom ilekroć idzie o dobro gry. Odbudowując silną społeczność odbudowujecie to, co zawsze było najlepsze w The West.

Stronghold Men lubi to.
  9. bubaboom97

bubaboom97

Docenione treści:
    1
  10. Arnold.Boczek

Arnold.Boczek

Docenione treści:
    11
    Może ja mam założyć konto na Iroquois, by rozruszać świat ?

11. boski60011

boski60011

Docenione treści:
    13
    wyprowadze sie z iro dajcie wyrwać na inny świat

12. Czteroręki.Bandyta

Czteroręki.Bandyta

Docenione treści:
    5
    Szanowni Państwo,

Oczywiście zagłosowałem przeciwko migracji, ponieważ według mojego fachowego oka weterana The West 1.0 oraz The West 2.0. nie można takich ważnych decyzji przeprowadzać bez ogólnoświatowego referendum. O migracji nie może decydować, niereprezentatywna grupa graczy, która stanowi ok. 9% ogólnej społeczności.

Osobiście trafiłem na ten temat przypadkowo, nie zdawałem sobie sprawy, że dobrze prosperujący świat jest atakowany przez małą grupę graczy, którzy tworzą wokół niego czarny marketing.

Na chwilę obecną Iroquois jest światem wysoko zaludnionym, gra na nim solidna liczba 1455 graczy. Handel na świecie kwitnie, nie ma problemu ze sprzedażą przedmiotów loteryjnych w uczciwej cenie. Osobiście wyprzedałem wszystkie przedmioty z evetu w ciagu 10-15 min. Siła zakupowa graczy jest bardzo duża. Skoro gracze kupują przedmioty dla fortowca, pojedynkowca, handlarza to oznacza, ze chcą grać na tym serwerze, nie uciekają z finansami na inne serwery. Rzetelność nakazuje mi stwierdzenie faktu, że z wymianami między światowymi nie ma najmniejszego problemu o ile zapłacimy odpowiednią prowizję.

Uruchomienie migracji jest na chwilę obecną próbą zniszczenia dobrze prosperującego serwera.

13. Xxmati4xX

Xxmati4xX

Docenione treści:
    8
    a tu niedługo roczek styknie od rozpoczęcia dyskusji :D

14. boski60011

boski60011

Docenione treści:
    13
    tylko skąd masz te dane wątpliwej wartości ? bo widze że w profilu masz że cie na iro oszukali ,,,,to co ty tu reklamujesz ? głupotę ?

15. Czteroręki.Bandyta

Czteroręki.Bandyta

Docenione treści:
    5
    Szanowny Panie,

Dane skopiowałem z oficjalnych stron The West. The West. Pozostała część tekstu jest wynikiem moich obserwacji, które przeprowadziłem, podczas gry na serwerze.

Propaguję zasadę fair play oraz bronię dobrze prosperujących serwerów przed przedwczesnymi próbami zamykania.

16. themasterofdisaster

themasterofdisaster

Docenione treści:
    1
    dalej nic nie zamierzacie zrobić?

17. Xxmati4xX

Xxmati4xX

Docenione treści:
    8
    dawno nikt nic nie pisał :D

18. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    78
    Problem polega na tym, że decyzja o migracji to decyzja "góry" IG wraz z szefem westa o ile dobrze kojarzę. My oczywiście przekazujemy im informację, że gracze chcą jakiejś migracji, ale wszystko jest w ich rękach

19. Napoleon B.

Napoleon B.

Docenione treści:
    27
    Dobre chociaż to. Tylko szkoda, że nie ma efektów. Niestety tu chodzi o hajs i najwidoczniej dobry zysk z danego / danych światów "upadających" jeszcze jest. Zawsze się znajdzie kilka osób którzy wydadzą kilka set złociszy by wygrać pasmówke. Grałem na iro za czasów świetności, natomiast zupełnie rzuciłem świat gdy zaczął się robić... nic. Jedynie do głowy przychodzi mi zgadanie się wszystkich z danego świata i nie kupowanie bryłek. Gdyby to sie udało - jakby się udało - włączyliby migracje i każdy aktywniejszy gracz mógłby się cieszyć tętniący życiem inny świat. Ale... no właśnie ale. Weź zgadaj wszystkich by nie kupowali brył, jak zawsze się znajdzie kilku co chcą być top.

20. Xxmati4xX

Xxmati4xX

Docenione treści:
    8
    ale teraz te pasmówki są o kant tyłka potłuc :D