Migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

KozaK69

Elitarny Tester
O jakich statystykach mówisz, skoro nie masz dostępu do żadnych ?

Po co ta wypowiedź? Jesteś zadowolony z migracji, czy nie jesteś? Jeżeli jesteś to ta wypowiedź była kompletnie bez sensu.
Jeżeli nie jesteś, to znaczy, że jesteś niezadowolony.
Kolejny analityk od 7 boleści się znalazł, co będzie interpretował liczby, których na oczy nie widział.

Nie mam dostępu, ale jakieś istnieją, gdyż na ich podstawie została zarządzona migracja. Stwierdzam fakt, że statystyka jest tylko statystyką i można ją różnie interpretować, bez względu na to jak dokładna by ona nie była.

Co do samej migracji jestem nastawiony neutralnie. Nie jestem natomiast w pełni usatysfakcjonowany jej bardzo nagłym uruchomieniem.

Proszę również o nie obrażanie mojej skromnej osoby słowami o "analitykach od 7 boleści".
 

DeletedUser29473

Gość
Gość
tiki taka

możemy zbierać komplety na średnim wystarczy szeptać ludziom na czacie...
od jakiegoś czasu nie trzeba tego robić bo niestety wam się nie chce na średnich siedzieć tylko wolicie na małych się kisić bo tam tylko macie szanse z nami wygrać ;)

po drugie ja osobiście zostanę to postacią do czasu aż serwer nie zniknie kto wie... ta liczby szczególnie są fajne gdy po nich następuje $ :gwizd:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Zapraszam do głębszego zaznajomienia się z matematyką :p Czasami naprawdę 2+2 nie daje 4 :p
Jakieś parę lat temu pewien Polak podważył fundamentalną zasadę matematyki i miał rację, ale nie ruszyli to tylko z tego powodu że musieli by zmienić prawa, które rządzą w matematyce.

Kisiel
Czy nam się nie chce na średnich siedzieć...
Jakoś średnich nie wyzywacie :p



Migracja ok niech będzie skoro włączyliście, byleby nie było sytuacji jak z s12, że nagle zostanie wyłączona, tak wiem co się stało toć byłem przedstawicielem s11.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29473

Gość
Gość
tiki taka

haha very funny jutro zobaczymy :) wy też macie ręce żeby coś wyzwać :p

jeszcze sie nie spotkałem się z głupimi liczbami ale ok miło wiedzieć że liczbom można nadać ludzkich cech :p
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Co do samej migracji jestem nastawiony neutralnie. Nie jestem natomiast w pełni usatysfakcjonowany jej bardzo nagłym uruchomieniem.

Kolejną będziemy włączać na raty. Myślę, że rozłożymy ją na kilka dni.

w dniu pierwszym kliknę przycisk przy opcji pozwalającej migrować na s1
w dniu drugim kliknę przycisk pozwalający migrować na s10
itd...
Mam nadzieję, że tak rozłożona ogromna doza emocji prostego faktu migracji, "w pełni cię usatysfakcjonuje".

Proszę również o nie obrażanie mojej skromnej osoby słowami o "analitykach od 7 boleści".

Jeżeli masz ukończone jakieś studia w tym kierunku (licencjat chociaż? lub nawet inny kierunek, ale chociaż z semestrem przynajmniej statystyki i ekonometrii) to oficjalnie i publicznie przepraszam. Jeżeli nie masz, to jesteś analitykiem od 7 boleści i trzeba się z tym pogodzić.

@fusek1
Jakoś mnie nie dziwi, że to był Polak. My się do wszystkiego potrafimy doczepić :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wiesz mnie nie było więc nie wiem co dokładnie się działo ;)
lepiej wyzwij na środę jakiegoś średniaka niż na jutro na dzisiaj mam już plany :D

Migracja została włączona wg Ig trzeba skasować w jakimś nieokreślonym przez nich czasie s11 i s12, szkoda, bo jak pisałem równie dobrze można to zrobić z innymi. Nic tylko czekać na sam koniec świata, albo się przenosić kiedy jest jeszcze bezpiecznie :D


@UP
Ale ma racje. Napisał z tego pracę doktorską, nie mogą znaleźć błędu, ale nie dopuszczają go do obrony to jest najlepsze :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KozaK69

Elitarny Tester
Ech... Czy to ja piszę aż tak niejasno, czy ktoś próbuje ze mnie zrobić durnia?

Jeżeli bym teraz napisał, że ostatnie głosy, które płynęły z góry wskazywały na to, że na migrację się nie zanosi to otrzymam odpowiedź, że przesłanki są w statystykach, do których nie mam dostępu, oraz prośbę o cytaty, których też nie jestem w stanie zaprezentować, bo zostały napisane w temacie założonym przez E.m.E., który został usunięty.

Dlatego też nic już nie piszę, przepraszam, już się całkowicie zgadzam.
 
Ostatnia edycja:
Tak, najlepiej jest interpretować liczby (których się de facto nie zna) na potrzeby poparcia swoich dziwnych tez.

Szkoda czasu na dyskusje, decyzja została podjęta przeze mnie i IG w oparciu o konkretne liczby, do których nie masz dostępu nie będziesz nigdy miał i nie zostanie ona zmieniona bo Tobie się nie podoba. Przykro mi.

Napisał El Wajku Zobacz post
W sumie to dobrze, że migracja została tu włączona. Ten świat jest już wymarły. Nie można nawet zebrać na małym forcie kompletu online.
Niemożliwe, bo przecież 2 sojusze ostro walczą na bitwach fortowych.

Cytat:
Napisał Cherry1991 Zobacz post
Tylko w przeciwieństwie do 12 tu są nadal 2 sojusze, które walczą ostro na bitwach fortowych.

Wskaż mi inny świat, oprócz Jicarilli, gdzie jest 100% frekwencji online. Równie dobrze można pozamykać wszystkie inne światy, ponieważ nie ma 100% frewkencji online na maluchach ;)
 

DeletedUser29473

Gość
Gość
tiki taka

państwo w państwie, łatwo coś skasować by móc poprzeć swoje racje :p

a ja jestem pesymistycznie nastawiony do migracji dla mnie coś takiego w ogóle nie powinno istnieć... skoro ktoś chce gdzieś indziej zacząc grać powinien to robić od początku a takie cheatowanie nie jest wcale fajne... bo ktoś się stara wbić do topki a potem po roku ktoś wbija ( z doświadczeniem) tak powiedzmy z buta z innego serwa i zajmuje jego miejsce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Fakt dokonany panowie, nie ma co kruszyć o to kopii...
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Wskaż mi inny świat, oprócz Jicarilli, gdzie jest 100% frekwencji online. Równie dobrze można pozamykać wszystkie inne światy, ponieważ nie ma 100% frewkencji online na maluchach ;)

Ty nie miałeś czasami podać przykładów innych światów, które są bardziej aktywne od s11? Przecież je "znasz" to podaj a nie odwracaj kota ogonem, bo rozmowa nie dotyczyła 100% frekwencji, tylko aktywności.
Nadal czekam na konkretne światy od Ciebie.

Znam większe światy 'widmo', chociaż wiadomo, iż światy bez pełnej opcji premium dla firmy są bezwartościowe.

Jeszcze raz apeluję o podanie konkretów, albo przyznanie, że pisałeś bzdury!
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Przykład? Cheyenne.

Apeluję do zamknięcia wszystkich światów, gdzie nie ma 100% online na maluchach.

Przykro mi, twoja teza legła w gruzach.
Na Cheyenne jest o 10% więcej aktywnych graczy niż na s11.

Masz jakieś inne przykłady, czy jednak pisałeś żeby sobie napisać nie wiedząc kompletnie o co chodzi?
 

DeletedUser29473

Gość
Gość
tiki taka

a w czym niby cheyenne czy dakota jest aktywniejsza od s11 gdzie tam się ciagle leją na małych fortach albo nierozbudowanych :gwizd:

dziękuje na...

edit: aha, w liczbach... nie byłeś tam nie wiesz co tam jest na fortach...
 
10% "jagodziarzy", którzy wymieniają kasę na innych światach. Skoro w ten sposób liczona jest "aktywność" świata, to trzeba przyznać rację. TW to jest gra, służąca wymianie ze wszystkich światów kasy na swój jeden główny.

edit: Gram na obydwu tych światach, tj s11 i Cheyenne. Różnica pod względem aktywności fortowej jest kolosalna na korzyść s11. Ale tak, aktywność to wymienianie kasy między światami.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
TW to jest gra, służąca wymianie ze wszystkich światów kasy na swój jeden główny.

A mówiłem nie wprowadzać transferu pieniędzy i banować bez pardonu tych co wymieniają przy użyciu targu. Wtedy byłem okropnym adminem komunistą, co nie pozwala na swobodny przepływ pieniędzy. A teraz co? A teraz płacz, żal, zrujnowane światy.
Trzeba słuchać starszych :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dlatego mówię że liczby w statystykach nie grają. Przedstawiciele serwerów to był dobry pomysł bo dostawałbyś od nich informacje dot. aktywności graczy czyt. fortów które zawładnęły TW, sam dobrze o tym wiesz Onufry, potem są pojedynki.
 
A mówiłem nie wprowadzać transferu pieniędzy i banować bez pardonu tych co wymieniają przy użyciu targu. Wtedy byłem okropnym adminem komunistą, co nie pozwala na swobodny przepływ pieniędzy. A teraz co? A teraz płacz, żal, zrujnowane światy.
Trzeba słuchać starszych :D

Trudno się z tym nie zgodzić ;;) a potem wychodzą takie 'kwiatki' porównujące aktywności światów, co jest krzywdzące dla wielu wielu graczy w przypadku uśmiercania s11.
 

DeletedUser29473

Gość
Gość
tiki taka

wiśnia w tym problem że nawet kase z czajnika ciężko wymienic od tego zacznijmy na jakikolwiek świat :p
gdzie z s11 upłynnić kase nie jest aż tak ciężko :meks:
 
Nie ma aż takich problemów, dla chcącego nic trudnego :) Sam przemieniłem przeszło 1kk między Cheyenne a innymi światami...
 
Status
Zamknięty.
Do góry