Migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Dlatego mówię że liczby w statystykach nie grają. Przedstawiciele serwerów to był dobry pomysł bo dostawałbyś od nich informacje dot. aktywności graczy czyt. fortów które zawładnęły TW, sam dobrze o tym wiesz Onufry, potem są pojedynki.

Słuchajcie po pierwsze forty nie The West.
Zgodzę się, że jest główna atrakcja (póki nie wejdą MPI), ale są też pojedynki, rzemiosło, questy, czy nawet prace zwykłe. Ba, nawet gracz wchodzący do TW żeby tylko sobie pogadać na czacie i mający zapuszczony hotel cały czas jest graczem.
Nie można dzielić graczy na gorszych i lepszych, tylko dlatego, że ktoś nie chodzi na forty.

Co do przedstawicieli światów, to uwierz mi fusek, że jakbyś się naczytał tego co ja po pierwszym spotkaniu, to też by Ci się odechciało :p

A ja zapraszam na s1 ::D:

+1
 

DeletedUser29473

Gość
Gość
tiki taka

no to masz kontakty ;) nie inaczej na "inne swiaty" gdzie na s11 można gdzie się chce kasę wymienić...


jednakże apeluje o ZAMKNIĘCIE migracji! Dziękuje :&:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak oczywiście forty to nie wszystko, jednak przyciąga to graczy ;)

A dowodzenie sojuszem też wymaga cierpliwości uwierz mi Onufry
 
Ok, pytanie zasadnicze. Czy w sprawie zamknięcia świata 11 na forum była jakakolwiek ankieta? Czy zamknięcie świata 11 to widzimisię InnoGames? Bo rozumiem Onufry za dużo w tej kwestii do gadania nie ma, bo "światem rządzą Niemcy" :D
 
Dajcie juz spokoj , migracja wlaczona i juz.

Do konca roku pewnie zniknie s11 , s12 i cheyenne w zamian dostaniemy nowy swiat z opcjami brylkowania jak Jarcilla + pierwszy szybki swiat na the-west.

btw
Onufry jest mozliwosc upublicznienia informacji ktory swiat jest najbardziej dochodowy ? oraz pozostalych aby je porownac ze soba ? Ciekawi mnie jak na tle innych serwerow wyglada na np s10 , s11 czy tez jak s1,s10 do Ari/BF.
 

DeletedUser29473

Gość
Gość
btw
Onufry jest mozliwosc upublicznienia informacji ktory swiat jest najbardziej dochodowy ? oraz pozostalych aby je porownac ze soba ? Ciekawi mnie jak na tle innych serwerow wyglada na np s10 , s11 czy tez jak s1,s10 do Ari/BF.

to tak jakby ktoś ciebie się zapytał czy moze ci patrzeć portfela :p odpowiedź chyba jasna :p
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ok, pytanie zasadnicze. Czy w sprawie zamknięcia świata 11 na forum była jakakolwiek ankieta? Czy zamknięcie świata 11 to widzimisię InnoGames? Bo rozumiem Onufry za dużo w tej kwestii do gadania nie ma, bo "światem rządzą Niemcy" :D

Onufry ma możliwość aby samodzielnie bez konsultacji z IG włączać migracje.

Na dworcu zachodnim na peronie 3 tor 5 stoi podstawiony pociąg do zabrania Was na nowy świat Blackfoot .
 
Ciekawe co byś mówił, gdyby wyłączyli s10 bez uprzedzenia i bez spytania graczy o to :)

a niech wylaczaja , a co mi tam :) skrzykne fortowcow i pojdziemy na jakis serwer gdzie sa ciekawe walki fortowe gdzie przeciwnik ma jaja a nie pisanki

z drugiej strony na s10 jest duzo osob ktora walki dutki z reala w gre , na s11 jest taki raffe , na s10 takich raffe jest kilku :D w tym ja :)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ciekawe co byś mówił, gdyby wyłączyli s10 bez uprzedzenia i bez spytania graczy o to :)

Powiem Ci że gdyby włączyli migrację z BF to ja bym się cieszył.

Graczy coraz mniej i może w końcu ktos poszedł po rozum do głowy żeby zmniejszyć ilości światów. Żeby zgromadzić więcej ludzi na swiatach.

Na dobrą sprawę wielkie zło w TW wyrządziły wymiany między światowe. Jak by ich nie było to już dawno 2/3 światów zostałoby zamkniętych i może ta gra znów by trochę powróciła do tego jak było na początku.

Sztuczne zapełnione światy gdzie połowa ludzi tylko zbiera kasę do wymiany nic nie daje. A bez tych wymian i targ inaczej z cenami by wyglądał.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ciekawe co byś mówił, gdyby wyłączyli s10 bez uprzedzenia i bez spytania graczy o to :)

Bez jakiego uprzedzenia?
O czym Ty mówisz w ogóle?
Wejdź sobie w logowanie i wybór świata.
Jest 1... potem przerwa, brakuje czegoś co nie?
Czy było jakieś uprzedzenie dla światów 2,3,4,5,6,7,8.9
Pokaż mi jak było, bo już kolejny raz piszesz bez sensu i nie będziesz znowu miał żadnych argumentów.

Proszę o pokazanie gdzie dla zamykanych światów 2-9 była informacja wcześniejsza (uprzedzenie). konkretny link proszę. Gdzie pytano o zdanie graczy? (mowa o 2-9)

Tylko się nie wymiguj znowu! Jeżeli mi nie odpowiesz konkretnie z przykładami na to pytanie, uznam, że jesteś niewart prowadzenia z tobą jakiejkolwiek dyskusji.

Był post "zamykamy świat, proszę migrować" i tyle. To nawet mniej niż na s11, bo tu jeszcze nie ma informacji o zamykaniu świata nawet.

Mało tego, póki co jest jedynie włączona migracja a do zamknięcia świata to tak pewnie z pół roku jak nic, wiec nie rozumiem pytania dlaczego wcześniej nie było informacji o zamknięciu świata.

Na dobrą sprawę wielkie zło w TW wyrządziły wymiany między światowe. Jak by ich nie było to już dawno 2/3 światów zostałoby zamkniętych i może ta gra znów by trochę powróciła do tego jak było na początku.

A kto chciał tych wymian? Ja? Czy Wy gracze? Po nocach spać nie mogłem bo nie było opcji transferu pieniędzy a wymiana $$$ przez targ była zagrożona banem?
 

DeletedUser29473

Gość
Gość
tiki taka

są jeszcze ludzie na tym swiecie, którzy coś robią! :&:
będe się kłócić czy mi się to podoba czy nie ;;)

taka jest prawda wiśnia nikt tu nie ma nic do powiedzenia... zatem więc niech pan onufry sam się bawi w swojej piaskownicy. ::)):
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Proszę o pokazanie gdzie dla zamykanych światów 2-9 była informacja wcześniejsza (uprzedzenie). konkretny link proszę. Gdzie pytano o zdanie graczy? (mowa o 2-9)

Tylko się nie wymiguj znowu! Jeżeli mi nie odpowiesz konkretnie z przykładami na to pytanie, uznam, że jesteś niewart prowadzenia z tobą jakiejkolwiek dyskusji.

Zapewne została skasowana jak posty z rozmową E.m.E o której mówił Kozak. :) Także nie mam zamiaru nawet wertować forum dla Twojego widzimisię :)

A w historii kasacji 2-9 wiadomo jak było :) Było z góry wiadomo, iż migracja nastąpi. Spotkania przedstawicieli światów, czekanie na ostateczny termin. Na forach światów 2-9 były ankiety dot. migracji (przynajmniej na światach 3, 6 oraz 8 gdzie miałem konta). Pamięć króciutka? Widzę, że od nadmiaru władzy komuś w tyłku się poprzewracało.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Onufry ja byłem zawsze przeciw tym wymianą.

A bany to były chyba wcześniej za transakcje na tym samym świecie, a że zostały one cofnięty to ruszyła lawina wymian między światami.

Teraz byś powrócił do banów to płacz by się podniósł typu " na co mi posatać tam " , " co mam teraz zrobić z tymi pieniędzmi "

Najprostsze chyba by było zrobienie czegoś takiego jak z bryłkami , tzn grasz na kilku światach a kasa leci do jednej puli.

Co do migracji to z pewnego źródła wiem ze to sprawka Mumina ::D: więc nie lamentować tylko wsiadać do pociągu i na Blackfoot.
 
Status
Zamknięty.
Do góry