Migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Na żadne z Twoich pytań Ci nie odpowiem, bo to naprawdę są sprawy zarządu gry (nie mówię o sobie) a nie graczy.


Ja to wiem i inni też, bardziej chodzi o kwestie komunikacji między Adminami a Graczami.

Znakomicie.
Skoro wszyscy wiedzą, to nie ma problemu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry, nie owijaj ciągle w bawełnę, zasłaniając się tajemnicą. Pokaż, żeś chłop, chyba, że nie. w kółko masz jeden i ten sam tekst. Wymyśl coś innego, może gracze wtedy Ci uwierzą.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Na żadne z Twoich pytań Ci nie odpowiem, bo to naprawdę są sprawy zarządu gry (nie mówię o sobie) a nie graczy.

Ale jakie zarządu, pisałeś że zgodę musi dać IG, ja tylko pytam czy w przypadku s12 pytałeś/ dostałeś zgodę na migracje tego świata ??

Tak samo pytanie kto wyraża chęć migracji ty jako Admin czy oni kto wychodzi pierwszy z inicjatywą taką ?? To raczej nie jest jakaś tejemnica która może rozwlaić system :D

MOżna napisać tak ja Onufry wychodze z inicjatywą do IG na temat migracji a oni decydują dopiero czy moga migrowac czy nie gracze.

Raczej Przypadek s12 nie jest tejemnicą iz arządu jeśli był załatwiany na czacie głosowym w gronie przedstawicieli światów, chyba że oni są w zarządzie IG to sorry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Plany migracji powstają z dnia na dzień. Dziś nie ma, jutro jest.
Po bitwach eventowych nie oceniaj bo tam są wysokie nagrody i idą na nie ludzie, którzy zalogują się tylko na tę bitwę z nadzieją, że się dostaną losowo i zgarną nagrodę dla przegranych nawet a potem ich nie ma przez tydzień.

Uwierz mi na słowo, że ja naprawdę się porozumiewam z osobami decyzyjnymi w IG, które mają dostęp do szerokich statystyk (ja mam tylko do wąskich) i bez ich zgody migracji nie włączam.

============================
Onufry, słowa zgoda a propozycja to są dwa różne słowa. Propozycja wychodzi od Ciebie. Zgodę daje lub nie Inno. Więc wszyscy tutaj pytają się Ciebie nie Inoo o propozycję. Zgoda nas nie interesuje. Więc nie wykręcaj się Inno.

Innymi słowy, chcemy wiedzieć czy Twoja propozycja wygląda tak: Budzisz się rano, z szalonym pomysłem likwidujemy świat 11 bo ten i ten pisze bzdury na forum. Czy budzisz się rano, odpalasz panel admina i sprawdzasz statystyki każdego świata np. za ostatni miesiąc. Chcemy tylko to wiedzieć, nic więcej. A Ty robisz aferę, że chcemy od Ciebie jakieś poufne informacje.
Nie starasz się załagodzić dyskusji tylko ją wręcz podgrzewasz. Może jedno Twoje zdanie uspokoiło by graczy. Pomyśl nad tym.


Dodam na koniec jeszcze jedno, nie pamiętam w jakim temacie ktoś zapytał o kolejne migracje. Ty odpisałeś, że w tym roku nie przewidujesz. Minęły kolejne bodajże 3 dni i co się okazuje. A no właśnie migracje. Czyli co? z dnia na dzień tak postanowiliście? Bo w tak ekspresowym tempie to była jakaś przyczyna.

A jeszcze jedna sprawa. Kiedy przewidujecie migrację z 1 świata? Czy może ten świat jest niemożliwy do migracji? Bo skoro migracja jest z 11 świata, gdzie aktywność graczy wg mnie jest dużo wyższa to dlaczego nie migrować ze świata mniej aktywnego? Są jakieś światy równe i równiejsze?

Się opisałem, ciekawe czy teraz okaże się , że Arizona będzie do odstrzału :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23283

Gość
Gość
============================
...
Dodam na koniec jeszcze jedno, nie pamiętam w jakim temacie ktoś zapytał o kolejne migracje. Ty odpisałeś, że w tym roku nie przewidujesz. Minęły kolejne bodajże 3 dni i co się okazuje. A no właśnie migracje. Czyli co? z dnia na dzień tak postanowiliście? Bo w tak ekspresowym tempie to była jakaś przyczyna.
...:)

Kserdel napewniejszą odpowiedzią na ten fragment jest to że nie masz dowodów bo nie przytoczyłeś żadnego cytatu ;) A przytoczyć nie zdołasz bo temat w którym ta informacja się pojawiła został skasowany ;)

A teraz tak na poważnie. Nie dowiecie się więcej niczego bo Onufry zwyczajnie nie chce/ nie może wam powiedzieć więc po co drążyć temat? Mam nadzieję że za szybko jednak trzon tego świata nie skorzysta z możliwości ucieczki i jeszcze się troszkę wspólnie pobawimy. Ustalcie gdzie co jak ale nie uciekajcie jak szczury z okrętu. Ja tam uciekne dopiero jak zostanie ogłoszone info o likwidacji świata. Reszcie proponuje to samo
 

DeletedUser182

Gość
Gość
A teraz tak na poważnie. Nie dowiecie się więcej niczego bo Onufry zwyczajnie nie chce/ nie może wam powiedzieć więc po co drążyć temat?

Bardzo dobre podsumowanie sytuacji.
A czy nie chcę, czy nie mogę, to już żadna różnica, rezultat jest ten sam w obu przypadkach.

Onufry, słowa zgoda a propozycja to są dwa różne słowa. Propozycja wychodzi od Ciebie.

Niekoniecznie / nie zawsze / nawet nie zazwyczaj. Czasami owszem. To wszystko nie jest takie proste, jakby się mogło na oko wydawać a naprawdę wdawanie się w szczegóły jest niemożliwe na forum publicznym, więc jak trafnie podsumował ZIMApl nie ma sensu pytać bo i tak nie udzielę jasnej i klarownej odpowiedzi.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Bardzo dobre podsumowanie sytuacji.
A czy nie chcę, czy nie mogę, to już żadna różnica, rezultat jest ten sam w obu przypadkach.

A jednak licze że odpowiesz na pytania :D

Szczególnie jak było w przypadku s12 ??

Bo idą tymi wypowiedziami raz to będzie decyzja IG a raz twoja zalezy od sytuacji, pewnego dnia wejde na TW i przeczytam że s10 ma migracje bo niby statystyki słabe , chociaż 3 dni wcześniej były wspaniałe :D

Przecież to proste pytanie kto jest inicjatorem migracji danego świata Admini czy IG ?? Jesli poufne to rozumiem że Admini i od ich widzimisię zależy czy swiat zostaje czy nie, idąc dalej jeśli większość Teamu jest z s1 to wiadome jest że s1 nikt nie skasuje bo swojego nikt nie ruszy.

Liczę że odniesiesz się do pytań o s12 i do drugiego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry, jakbyś nie zauważył, to ta gra istnieje dzięki i wyłącznie takim graczom jak my. I nasze zdanie powinno się najbardziej liczyć. Dzięki nam Ty masz tą a nie inną funkcje w tej grze. Bez nas grałbyś w bierki na kurniku. I twoim obowiązkiem jest udzielać wyczerpującej odpowiedzi na każde zadane pytanie bo taka jest twoja rola, czy tego chcesz czy nie.
 

DeletedUser29473

Gość
Gość
tiki taka

Czemu S1 nigdy nie padnie? Bo to S1, pierwszy świat i zawsze będzie miał aktywnych graczy. To również wynika z cyklu życia gry. Czemu ja migrowałem z s4 na s1? Właśnie temu :) Poza tym chciałem wrócić do korzeni, bo zostałem brutalnie usunięty z s1 :p

jak dla mnie nie padnie bo to wasze podwórko i tyle w temacie.
Co do liczb które my znamy są przeciw tobie (a dokładnie przeciw twoim argumentom), skoro już je uosobiamy...


:mel: mogliście zatrzymać migracje na s12 możecie i tu...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Co było na s12?
Proste, z tego co pamiętam- a byłem przedstawicielem s11 to KZI bodajże mówił o syt. na s12 i dlatego migracja została włączona.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Co było na s12?
Proste, z tego co pamiętam- a byłem przedstawicielem s11 to KZI bodajże mówił o syt. na s12 i dlatego migracja została włączona.

Czyli to nie była decyzja IG ?? Bez ich zgody migracja została włączona ??
 

DeletedUser29473

Gość
Gość
Bardzo dobre podsumowanie sytuacji.
A czy nie chcę, czy nie mogę, to już żadna różnica, rezultat jest ten sam w obu przypadkach.

ale zrobic to z podniesioną głową albo głową w piasku to juz tylko potem sam o sobie wyrabiasz opinie. :)

Ja też zostaje na długi czas na tym świecie bo nie ma nic atrakcyjnego a sam spędziłem na s11 długie lata :ind:
 

DeletedUser343

Gość
Gość
hah ja wam coś powiem spora cześć z was nadawałaby się do dochodzenia na tekturowym samolociku czy doszło w smoleńsku do katastrofy czy zamachu xD

Onufry już sam nawet jasno powiedział że nie odpowie a wy nawinie 'liczymy ze odpowiesz' niestety nie mogę tego poziomu gadki skrytykować bo podchodzi to już pod ostrzeżenia
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Czyli to nie była decyzja IG ?? Bez ich zgody migracja została włączona ??

Wiesz Mumin ja też mogę mówić że jestem czarodziejem i część osób może w to uwierzyć. To tak odnośnie twojego pytania.

Co do statystyk to Onufry Wam ich nie poda. Ale każdy mniej więcej może sobie sprawdzić ranking i zobaczycie jak te światy marnie przędą.

Mnie ciekawi jeszcze jedna sprawa , nigdy nie migrowałem ale rozumiem że całych miast nie można przenieść. Więc np ktoś stworzył miasto i zależy mu żeby te jego miasto było jak najwyżej w rankingu światowym na westforts. Taka migracja przekreśla lata pracy nad tym.

Dlatego ja jestem za tym żeby w końcu raz a porządnie połączyć istniejące światy w 3 dostępne i aby nowe światy już się nie pojawiały.


Ps. Nowakowski świat 1 i wszystko jasne ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser343

Gość
Gość
Ps. Nowakowski świat 1 i wszystko jasne ;)

No ba ze 1 każdy kto miał jakąkolwiek styczność z grami mmo wie że świat który wyszedł jako pierwszy przetrwa najdłużej, więc migracje na jakiekolwiek inne światy skazuje na to że za pół roku ,rok albo dwa będziesz skazany na kolejną migrację a świat 1 może czasami będzie cięzko może będzie zadupie ale tak czy siak przetrwa bo się nowi będą rejestrować z myślą a to żeby obejrzeć profile graczy co mają najwięcej expa/osiągnięć/przedmiotów itp.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
No ba ze 1 każdy kto miał jakąkolwiek styczność z grami mmo wie że świat który wyszedł jako pierwszy przetrwa najdłużej, więc migracje na jakiekolwiek inne światy skazuje na to że za pół roku ,rok albo dwa będziesz skazany na kolejną migrację a świat 1 może czasami będzie cięzko może będzie zadupie ale tak czy siak przetrwa bo się nowi będą rejestrować z myślą a to żeby obejrzeć profile graczy co mają najwięcej expa/osiągnięć/przedmiotów itp.

No to dajesz innym światom cel:D Taka mała rywalizacja :D
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Przestańcie tak jechać po Onufrym, najpierw popatrzcie na siebie a później jego oceniajcie.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Przestańcie tak jechać po Onufrym, najpierw popatrzcie na siebie a później jego oceniajcie.

Dziś się na siebie patrzyłem , efekt?


Się ogoliłem ::DD:

Ogii nikt tu nie jedzie po Onufrym tylko normalnie się w świecie pyta o pewne sprawy. I tyle.




Napisał nowakowski

No ba ze 1 każdy kto miał jakąkolwiek styczność z grami mmo wie że świat który wyszedł jako pierwszy przetrwa najdłużej, więc migracje na jakiekolwiek inne światy skazuje na to że za pół roku ,rok albo dwa będziesz skazany na kolejną migrację a świat 1 może czasami będzie cięzko może będzie zadupie ale tak czy siak przetrwa bo się nowi będą rejestrować z myślą a to żeby obejrzeć profile graczy co mają najwięcej expa/osiągnięć/przedmiotów itp.

Czy ten świat 1 to taki mlekiem i miodem płynący to bym polemizował z Tobą.
Są ludzie na innych światach którzy mają i więcej expa i dużo lepsze eq niż Wy tam.
Tak nowi się zarejestrują tylko po to żeby zerknąć na te wspaniałe konta po czym swoje zostawią nawet nie ruszone na s1 i pójdą gdzie indziej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
jedynym wyjściem jest zrobienie 3 światów.

1. pojedynkowicze
2. fortowcy
3. zbieracze jagódek

do tego zrobić transfer kasy pomiędzy tymi światami i będzie cisza i spokój

::D:

ja bym chciał zobaczyć tylko jedną statystykę mówiącą o aktywności danego świata

1. łączna ilość onlinów na wszystkich fortach za dany miesiąc (postawienie offa nie jest aktywnością)
2. łączna ilość zainicjowanych pojedynków

myślę, że to jest miarodajne aby mówić o aktywności świata
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser343

Gość
Gość
No to dajesz innym światom cel:D Taka mała rywalizacja :D

no spoko tylko wiesz forum czyta moze max 100 osób ze wszytskich światów , a napewno nie nikt nowy . A zresztą jak nowy się rejestruje to są dwie wersje:
-chce być najlepszy idzie na najnowszy świat
-chce świat gdzie jest najwięcej unikatów itp. idzie na najstarszy (nie mówię że tak jest że najstarszy ma najwięcej unikatów ale nowy gracz o tym nie wie bo niby skąd ma wiedzieć na 99% forum jeszcze nie odkrył)

No ewentualnie jest 3 typ gracza chce mieć święty spokój idzie na największe zadupie(jagodziarz,bob) więc tak jakby go nie było :D

Czy ten świat 1 to taki mlekiem i miodem płynący to bym polemizował z Tobą.
Są ludzie na innych światach którzy mają i więcej expa i dużo lepsze eq niż Wy tam.
Tak nowi się zarejestrują tylko po to żeby zerknąć na te wspaniałe konta po czym swoje zostawią nawet nie ruszone na s1 i pójdą gdzie indziej.

wymień mi gracza który ma więcej expa niż cobra i złomu który nazbierał ?? xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry