Migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
wymień mi gracza który ma więcej expa niż cobra i złomu który nazbierał ?? xD


Ja nie pisałem o jednej osobie tylko o wielu.
Sam Ci podam przykład na swojej postaci .

Gram bobem tak tak poszedłem grac na zadupiu i na tym zadupiu zwanym Blackfoot s14 ( ile czasu po s1 się pojawił ) mam trochę eq i na tyle expa że na tym s1 byłbym w top20

Na moim jak i na innych nowszych swiatach top 1 wcale nie ustępuje w expie osobie top 1 z s1.

Więc nie wiem skąd takie fantazje bierzesz. Pora zdjąć różowe okulary.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Nowakowski nie wychwalaj s1 aż tak bardzo bo trąci mi tutaj wypowiedzią jednej osoby która też kiedyś stwierdziła że s1 i tak będzie i tak bo to s1 ;) tak sobie ostatnio przeglądałem bitwy u nas (Ja mogę sobie sprawdzić aktywność na danym świecie tylko i wyłącznie poprzez bitwy, innego sposobu raczej nie widzę) i wybacz ale jedna bitwa dziennie na maluchu, bez kompletów! No to normalnie świat marzeń. I jedno jest pewne tam napewno nie pójdę bo skoro świat na którym jeszcze kilka tygodni temu na fortach było po 200 osób teraz może troszkę mniej (dzisiaj średniak zobaczymy jak z frekwencją) to jest uznawany za nieaktywny a wasz polecacie do migracji? No to troszkę mi to zalatuje usilnym utrzymaniem s1 za wszelką cenę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dodam więcej. Ja na Arizonie gram 2 lata i ilością expa na świecie 1 byłbym top 16. Także gracze ze św 1 wcale nie jesteście tak hoho przed innymi światami. O czymś to chyba świadczy? A no o tym, że 1 św nie jest taki aktywny.

Wiadomo, każdy broni i zachwala swój świat. Ale reasumując wszędzie jest padaczka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser343

Gość
Gość
Ja nie pisałem o jednej osobie tylko o wielu.
Sam Ci podam przykład na swojej postaci .

Gram bobem tak tak poszedłem grac na zadupiu i na tym zadupiu zwanym Blackfoot s14 ( ile czasu po s1 się pojawił ) mam trochę eq i na tyle expa że na tym s1 byłbym w top20

Na moim jak i na innych nowszych swiatach top 1 wcale nie ustępuje w expie osobie top 1 z s1.

Więc nie wiem skąd takie fantazje bierzesz. Pora zdjąć różowe okulary.
1
cobra112-29020250 expa
Hasskii-25444492 expa
armiia-25397390 expa

sellaw-25353642 expa z bf top 1 reszta nawet nie ma 150

więc nie wcale top3 ma całe więcej expa niż twoje wspaniałe bf :D

a zresztą nie wiem po co to pisać każdy zachwala swój świat a nowi i tak tego tu nie przeczytają tylko pójdą według kryteriów wyżej
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
1
cobra112-29020250 expa
Hasskii-25444492 expa
armiia-25397390 expa

sellaw-25353642 expa z bf top 1 reszta nawet nie ma 150

więc nie wcale top3 ma całe więcej expa niż twoje wspaniałe bf :D

a zresztą nie wiem po co to pisać każdy zachwala swój świat a nowi i tak tego tu nie przeczytają tylko pójdą według kryteriów wyżej

No tak bo Nowakowski w Fakcie i Super Expresie zamieścił kryteria naboru do TW i nowi mają się nimi kierować ::D:

Wymieniłeś 3 a gdzie reszta ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
1
cobra112-29020250 expa
Hasskii-25444492 expa
armiia-25397390 expa

sellaw-25353642 expa z bf top 1 reszta nawet nie ma 150

więc nie wcale top3 ma całe więcej expa niż twoje wspaniałe bf :D

a zresztą nie wiem po co to pisać każdy zachwala swój świat a nowi i tak tego tu nie przeczytają tylko pójdą według kryteriów wyżej



nowakowski, wszystko się zgadza poza jednym drobnym szczególikiem. Jakim ? Podaj daty powstanie 1 św i innych :) i ile lat ta Twoja Top 3 bijała tyle expa a ile inne światy ::DD:::DD:::DD:
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
nowakowski, wszystko się zgadza poza jednym drobnym szczególikiem. Jakim ? Podaj daty powstanie 1 św i innych :) i ile lat ta Twoja Top 3 bijała tyle expa a ile inne światy ::DD:::DD:::DD:

Kserduś uważaj bo powiedzą że BF itp były szybkimi swiatami 1h a nie 2h jak s1 lub s10 itp :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kserduś uważaj bo powiedzą że BF itp były szybkimi swiatami 1h a nie 2h jak s1 lub s10 itp :D

to nie ma nic do znaczenia :) ilośc expa się zgadza ::DD: ale nie o to chodzi kto lepszy. Każdy gra jak sam uważa za stosowne. Chodzi o to, że ogólnie The west kończy się jako gra. Te nowe pomysły inno to tylko przedłużanie agonii. ::(: są potrzebne radykalne zmiany zarówno w pojedynkach jak i fortach. Samo wprowadzanie tysięcy nowych setów nic nie zmienia. Zobaczymy co wyjdzie z tej jak ją zwał ? instancji muliplajerowej ? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13128

Gość
Gość
nowakowski, wszystko się zgadza poza jednym drobnym szczególikiem. Jakim ? Podaj daty powstanie 1 św i innych :) i ile lat ta Twoja Top 3 bijała tyle expa a ile inne światy ::DD:::DD:::DD:

Macie pełne premium a po za tym popatrzcie ile graczy pokończyło gre na s1, opócz hasskiiego z tej 3 to nikt nie jest z s1.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Macie pełne premium a po za tym popatrzcie ile graczy pokończyło gre na s1, opócz hasskiiego z tej 3 to nikt nie jest z s1.

czyli jak pokończyli to jeszcze gorzej przemawia za Wami ::D: jasne mamy pełne premium i nic nie robimy tylko bryłki kupujemy :gwizd: to włączcie sobie migracje i zapraszam na świat z pełnym premium ::P:
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
A co to za przepychanki? Jakaś bitwa na światy? Załóżcie sobie temat w Saloonie jak już koniecznie musicie na siebie powylewać trochę pomyj "a s1 to jest taki a bf to siaki, a mój świat lepszy bo tam grają tacy a tacy!"... jak dzieci z piaskownicy normalnie ::)):
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Część (a może nawet większość) osób które tutaj piszą o tych światach chce zareklamować swój jako cel migracji więc chyba jest to odpowiedni temat do tego. No chyba że nie wolno reklamować się na forum ;)
 

DeletedUser31449

Gość
Gość
Cudownie! Co tam migracja, najlepiej zbanujcie cały s11, oszczędzicie dużo miejsca na serwerach i nikogo nigdzie nie będzie trzeba przenosić! Sam pieniądz! :I: Powiem wam, że aż mnie kusi, żeby na przykład też tutaj przedstawić jakąś zabawną ofertę sprzedaży konta i pożegnać się z tym bajzlem, ale o wiele ciekawiej tu zostać i się pośmiać (aczkolwiek przez łzy, niestety).

żeby nie robić offtopu (bo jeszcze mi doliczycie jednak tego bana :) ), to odpowiem na pytanie, co by dała informacja o migracjach na przykład tydzień wcześniej. Otóż umożliwiłaby cos takiego jak "dialog". Czym jest ten dialog, zapytacie może? Otóż jest to pewien proces, który odpowiednio przeprowadzony między adminami a graczami (tak ot, zamiast banowania każdego, kto ma odmienne zdanie), pozwala wielu społecznościom i grom internetowym na rozwijanie się, omijanie konfliktów, unikanie nerwów i powiększenie liczby graczy (konta bankowego firmy też :!: ). Tutaj mamy przykład idealnego nieporozumienia, braku kontaktu i wymiany zdań - plus jakieś zapędy do karania kogo się da. Rozumiem, że ktoś tu się ostatnio naoglądał za dużo korwina w TV i teraz ma jakieś skłonności do tyranii itp, ale no cóż, to nie przejdzie :mel:
I widzimy, dlaczego gra pustoszeje i potrzebne są nowe i nowe migracje :oops:
 

DeletedUser27164

Gość
Gość
A co to za przepychanki? Jakaś bitwa na światy? Załóżcie sobie temat w Saloonie jak już koniecznie musicie na siebie powylewać trochę pomyj "a s1 to jest taki a bf to siaki, a mój świat lepszy bo tam grają tacy a tacy!"... jak dzieci z piaskownicy normalnie ::)):

Ach te Wasze adminowskie unoszenie się nad zwykłych graczy. Zawsze lepiej wiecie. Tak jak kolega wcześniej uważam że jest to odpowiedni temat do reklamowania światów docelowych, bo w końcu to związane jest z migracją czyli tematem.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
A co to za przepychanki? Jakaś bitwa na światy? Załóżcie sobie temat w Saloonie jak już koniecznie musicie na siebie powylewać trochę pomyj "a s1 to jest taki a bf to siaki, a mój świat lepszy bo tam grają tacy a tacy!"... jak dzieci z piaskownicy normalnie ::)):

gdzie z takim avatarem dzieciom do piaskownicy wbijasz :D
 

DeletedUser29473

Gość
Gość
tiki taka

§20. Użytkownik ma prawo złożyć zażalenie na pracę moderatora. Skarga powinna dotyczyć zaniedbania obowiązków, nadużycia władzy lub złamania regulaminu.

chciałbym się dowiedzieć gdzie można takie zażalenie złożyć :)
i mam nadzieje ze to będzie ktoś ponad Onufrym bo nie chce postronnych osób...
otóż co do perma dla Neona to od teraz nawet mozna dostać bana za podobny wpis na naszej klasie czy innym serwisie, poczytałem regulamin forum gdzie jest jeden punkt dotyczący komercji ale jakoś nie mogłem się doszukać nic o gdybaniu bo takie było przesłanie neona, który zeście potraktowali jako zbrodnie przeciwko ludzkości. Jeszcze raz dzięki za zbanowanie dowódcy naszego sojuszu :)

Co do migracji proszę spojrzeć na ostatnią bitwę na srednim forcie i spytać czy aż tak nadajemy się do migracji? :)
http://www.westforts.com/pl11/battles/battle/66834

na pewno da do myślenia cóż najpierw trzeba mieć coś w tej głowie ;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Sorry, tu już jest taki OT, że pozostaje tylko zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry