Migracja

  • Rozpoczynający wątek bartełomiej
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam,skoro na 11 świecie zostala otwarta migracja,moze warto pomysleć o migracji u nas? aktywność jest jeszcze mniejsza niz na 11,sporo osob uwiezionych na tym świecie by sie przeniosła na aktywniejsze światy
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Kilka tygodni temu zadałem to pytanie.Odpowiedź była mniej więcej taka."Nie ma na razie w planie migracji z cheyenne,jak będzie to o tym poinformujemy" :) Coś w ten deseń.W jakimś temacie dotyczącym migracji z s11 cm napisał,że cheyenne jest 10% aktywniejszym serwerem od s11.Pewnie prędko migracji nie będzie.
 

DeletedUser29812

Gość
Gość
Widzisz, a dlaczego na spotkaniu na tsie z naszą CM-ką nie było nikogo z cheyena żeby o tym mówić ? Ja muszę za Was się wypowiadać :D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ale czy dla KZI ten świat to priorytet ? Czy może tylko chodzi o brak możliwości pozbycia zgromadzonej gotówki?
 

DeletedUser

Gość
Gość
te wymiany kasy powinny byc zabronione i max konta na 3 światach,połowa kont to konta pod wymiane,stuczne zaludnienie świata
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Widzisz, a dlaczego na spotkaniu na tsie z naszą CM-ką nie było nikogo z cheyena żeby o tym mówić ? Ja muszę za Was się wypowiadać :D

Widzisz,byłem i pytałem ;) Odpowiedź padła,trzeba cierpliwie czekać.
 
Chcę wynieść postać z tego świata i zanieść ją na Irokeza.
Gdyby to był mój priorytetowy świat, to ogromem zabawy bym się chyba udusił ;) No, zapłakałbym się.
 

DeletedUser30601

Gość
Gość
Więc są jakieś szanse na tę migrację? :gwizd:
 

DeletedUser31060

Gość
Gość
Dołączam się do pytania.
Nudą tu wieje, mimo, że gram zaledwie kilka dni aktywnie to i tak uważam, że migracja jest tu niezbędna.
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Dołączam się do pytania.
Nudą tu wieje, mimo, że gram zaledwie kilka dni aktywnie to i tak uważam, że migracja jest tu niezbędna.

Migracja nie jest potrzebna. Mam tam handlowca. Rynek zbytu jest duży. Gra dużo osób.
 

DeletedUser31060

Gość
Gość
Rynek zbytu duży?
Jasne, jasne. Nikt nie może gotówki wymienić z cheyenne.
A osób gra dużo? Może jest dużo postaci, ale większość z nich praktycznie się nie loguje, a jak już się zaloguje to wysyła tylko ziomka do pracy i koniec :)
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Czteroręki bandyta to ostatnio najlepszy ekspert na forum... Także jego zdania prosze nie brać pod uwagę

Za migracją
!
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Czteroręki bandyta to ostatnio najlepszy ekspert na forum... Także jego zdania prosze nie brać pod uwagę

Za migracją
!

Dowód na słuszność mojej tezy. Dziś rano gracz próbuje wymienić pieniądze na Che z Ji. Handel kwitnie. Serwer dobrze się rozwija. Niestety wielu graczy nie potrafi nic poza narzekaniem i proszeniem o niepotrzebną migrację.

76855525590041345922.png
 

DeletedUser30601

Gość
Gość
OOO :D Hahahaha :D
Śmieszne , jeśli mi jest gotówka potrzebna to muszę sobie załatwić tak?
Po drugie jest to bezpodstawne wykorzystywanie danych , a po trzecie co mi po rynku zbytu jak jestem fortowcem? Mam sobie strzałów sprzedawać na targu? :meks:
 

DeletedUser

Gość
Gość
jest u was potrzebna migracja,wiekszość pewnie wróći do gry,jeżeli dalej tak będzie to jeszcze wiecej ludzi skonczy gre i migracji nie bedzie juz komu dać.
 
W ostatniej bitwie w forcie Gallifrey ile bylo ludzi? 100 na caly fort? Sprawdze w domu raport. Mecza sie tam te postacie. Handel kwitnie :D chyba mech kwitnie na targu :)

Edit:
jednak atak 71,120 obrona więc dużo lepiej, niż sądziłem.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24472

Gość
Gość
W ostatniej bitwie w forcie Gallifrey ile bylo ludzi? 100 na caly fort? Sprawdze w domu raport. Mecza sie tam te postacie. Handel kwitnie :D chyba mech kwitnie na targu :)

Edit:
jednak atak 71,120 obrona więc dużo lepiej, niż sądziłem.

To teraz sprawdź sobie ile tam było kont zrobionych tylko pod loterie.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Tak, jak KZI napisał... Postacie umierają... Nie można porządnej bitwy na maluchu rozegrać bo ledwo komplet jest(w tym 70% offków), przez co każdy ma w serdecznym poważaniu dowódców... Przy każdej loterii wygrywają te same bryłkujące na potęgę osoby i to właśnie one później wiodą prym na targu... Fakt, jak chcę wymienić kasę i przyjąć na CH, to z pocałowaniem ręki każdy daje, ale to nie jest najważniejsze... Dziwne podejście jak dla mnie... Przecież te osoby co teraz bryłkują, też będą bryłkowały na innych światach, a te osoby, które trzymają tu konta praktycznie tylko z sentymentu i nikłej nadziei na migrację w końcu odpuszczą...
Świat ryczy i kwiczy, prosi o migracje od grubo ponad roku, ale konsekwentnie zostajemy zlani... :/ Szkoda, że jako klienci IG, napełniający im kasę od wielu lat, jesteśmy dla nich frajerami, którzy muszą się płaszczyć i maślić by łaskawie dano im to, co każdemu się powinno należeć... normalność... Jakby mało takiego traktowania człowiek miał w realnym świecie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry