DeletedUser
Gość
Gość
Witam,skoro na 11 świecie zostala otwarta migracja,moze warto pomysleć o migracji u nas? aktywność jest jeszcze mniejsza niz na 11,sporo osob uwiezionych na tym świecie by sie przeniosła na aktywniejsze światy
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Widzisz, a dlaczego na spotkaniu na tsie z naszą CM-ką nie było nikogo z cheyena żeby o tym mówić ? Ja muszę za Was się wypowiadać![]()
Dołączam się do pytania.
Nudą tu wieje, mimo, że gram zaledwie kilka dni aktywnie to i tak uważam, że migracja jest tu niezbędna.
Czteroręki bandyta to ostatnio najlepszy ekspert na forum... Także jego zdania prosze nie brać pod uwagę
Za migracją
!
W ostatniej bitwie w forcie Gallifrey ile bylo ludzi? 100 na caly fort? Sprawdze w domu raport. Mecza sie tam te postacie. Handel kwitniechyba mech kwitnie na targu
Edit:
jednak atak 71,120 obrona więc dużo lepiej, niż sądziłem.