Migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30601
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29065

Gość
Gość
To chyba ty ich nie posiadasz.

Racja ja zamiast męczyć się z obligacjami wolę kupić bryłki.
Występuje tu taka zależność: słabe bitwy ---> ludzie nie mają obligacji ---> skoro tak to loterie są za bryłki ---> gracze kupują bryłki ---> świat zarabia na siebie ---> nie ma migracji.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Racja ja zamiast męczyć się z obligacjami wolę kupić bryłki.
Występuje tu taka zależność: słabe bitwy ---> ludzie nie mają obligacji ---> skoro tak to loterie są za bryłki ---> gracze kupują bryłki ---> świat zarabia na siebie ---> nie ma migracji.


Uopy na koncie są, tylko czasem brakuje pomysłu na co by je wydać (jaki kolejny reskill zrobić ::):).
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Dokładnie, sam na Dakocie 2k posiadam plus pełno kopert. Dlatego chciałbym zwrócić się z prośbą, pytaniem do pani CM. Czy istnieje możliwość otwarcia ankiety tak jak na s12 była np. o migracji.
 

DeletedUser30601

Gość
Gość
Niebieski dobrze gada , trzeba przyznać mu rację , a taka ankieta by się przydała gdyż na forum nie każdy zagląda , a przecież powinna móc się wypowiedzieć większa ilość osób bo przecież INNO "zależy na graczach" ::D:::D:::D:
 

DeletedUser30986

Gość
Gość
Również jestem za, jeszcze trochę i po wprowadzeniu takiej ankiety nie będzie jej miał kto wypełnić :kak:
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Ta ankieta to naturalna sprawa i nie mam pojęcia czemu jeszcze jej nie ma.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ankiety nie ma, bo to zwykły wątek do rozmów.
Migracja będzie tylko wtedy kiedy administracja to ogłosi. Nie ma informacji, wiec nie ma migracji.
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Ankiety nie ma, bo to zwykły wątek do rozmów.
Migracja będzie tylko wtedy kiedy administracja to ogłosi. Nie ma informacji, wiec nie ma migracji.



Ehh chciałem coś napisać konstruktywnego, ale skasowałem to- i tak niczego to nie zmieni. Nessu3, odkryłeś ameryke swoja wypowiedzia, dedukcja powala na nogi. Nie ma migracji to nie ma, będzie jak ogłoszą, lol.

Ale właśnie chcemy sie spytac czy planujecie ogłosić migrację, czy ty nie rozumiesz o co chodzi? skoro tak to czytaj po kilka razy i analizuj. Bo jeżeli mam czekać w niepewności aż do nowego roku to olewam ten serwer i gre. Typowe pay2win, dajecie jako support bany jednym a inni pkt nawet nie dostaną, na forum właśnie taki nessu3, czy inni pseudo "pomocni" się znajdują i to takie kopanie się z koniem. Powinniście dać mniej więcej date dot. migracji i tyle, bym wiedział czy czekać i sie męczyc na wygwizdowie zwanym Dakotą czy realizowac sie w czyms innym.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Nie przesadzajmy aż tak bardzo z tym P2W ;) Jeszcze nie ma presji że albo płacisz, albo nie graj.
Niestety ale muszę tutaj dać sprostowanie by nikt nie pomyślał źle - data migracji nie jest znana tak rok przed, jak jest pomysł na nią, to wtedy zostaje opublikowana informacja - kryteria? nie mam pojęcia jakie muszą być i w tym wypowiadać się nie będę.
Tak też Premier, nie masz co oczekiwać takiego info na pół roku przed hah xD.

Dla mnie dakota to jedyny faktyczny serwer gdzie gram, a nie planuję na innych zaczynać (poza wymianami kasy) bo brakuje na to czasu i po części chęci, dlatego zostań jeszcze trochę z nami na tym świecie :D


Nie wypada mi komentować nikogo z TWT, kiedy sam jestem tam i nie chcę by ktokolwiek odebrał to jako jakąś wojnę albo coś... Ale jako gracz na tym świecie jestem trochę ... zbulwersowany tonem wypowiedzi Moderatora (przepraszam Cię Nessu, ale pytanie postawione przez Niebieskiego było do Etriel, więc jak sami mi kiedyś wspomnieliście - odzywa się tylko wywołana osoba). Szczególnie że ankieta miałaby być w grze, a nie na forum (przynajmniej ja tak to odczytałem, chyba że się mylę to niech L.Blue mnie sprostuje :D ).
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Co do Nessu to chyba jest to kobieta .

A co do wątku to Bartosz dobrze odczytałeś propozycję Smerfa ;;)

Nikt nie żąda podania daty migracji a jedynie jest prośba o ankietę w grze.

Swoją drogą takie ankiety powinny się pojawiać raz w miesiącu na każdym ze światów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ankiety nie ma, bo to zwykły wątek do rozmów.
Migracja będzie tylko wtedy kiedy administracja to ogłosi. Nie ma informacji, wiec nie ma migracji.

Nessus mam pytanko, czy ty w grze pełnisz jakaś funkcje, czy tylko tu na forum ?? Bo jeżeli w grze nie pełnisz funkcji to nie jesteś uprawniona do takich odpowiedzi.
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Za czasów gdy byłem w supporcie w pewnej grze to gdy ktoś zadawał pytanie do admina czy CM, to moderator nie miał prawa się odezwać, a jak to robił to dostawał upomnienie od wyższego rangą, bo to nie on został wywołany.

Więc Nessu, wywołałem Ciebie czy panią CM? Jeśli nie zostałaś/eś wywołany/a to z całej mojej uprzejmości do pracy supportu nie odzywaj się. Bo jakoś nie widzę byś miał/a kolor czerwony.

@Bartosz86 - tak chodzi mi o ankietę w grze. Tak jak było na s11 czy s12 za czasów Onufrego, co też taki temat powstał na forum i gracze chcieli mieć możliwość decyzji.
 
Nie przesadzajmy aż tak bardzo z tym P2W ;)
Nie wypada mi komentować nikogo z TWT, kiedy sam jestem tam i nie chcę by ktokolwiek odebrał to jako jakąś wojnę albo coś... Ale jako gracz na tym świecie jestem trochę ... zbulwersowany tonem wypowiedzi Moderatora (przepraszam Cię Nessu, ale pytanie postawione przez Niebieskiego było do Etriel, więc jak sami mi kiedyś wspomnieliście - odzywa się tylko wywołana osoba). Szczególnie że ankieta miałaby być w grze, a nie na forum (przynajmniej ja tak to odczytałem, chyba że się mylę to niech L.Blue mnie sprostuje :D ).


To co napisałam wynika jedynie z logiki. Prawdą jest, że nie ma co oczekiwać przed czasem migracji.

Nie będziecie mi tu wypominać co mogę, a co nie, Wy od tego nie jesteście.
Wszystko co robię albo piszę jest nad interpretowane oczywiście w negatywnym sensie. Takiego tonu dyskusji nie uznaje.
 
Witajcie,
zaskoczyła mnie Wasza dyskusja, tym bardziej, że skupiliście się na Nessu.
Nessu pełni ważną rolę, a moderatorzy nie są tylko od usuwania nieregulaminowych postów.
Nessu opiekuje się tym działem, więc proszę traktować ją jak opiekuna, który również odpowiada na Wasze pytania.

Co do migracji, było wiele pytań, zawsze odpowiedź jest jedna. Gdy otrzymamy decyzję o migracji, będzie ona opublikowana. Wasze prośby były przekazane do biura. Otrzymaliście odpowiedź, że na dzień dzisiejszy nie przewidujemy migracji, a więc nie będzie też żadnych ankiet.

Wszystko pojawi się w odpowiednim czasie.

Na koniec dodam, że Nessu konsultuje ze mną odpowiedzi, więc bardzo proszę o szacunek do moderatorów.

Pozdrawiam,
etriel
 
Decyzję podejmują twórcy gry. Jest wiele czynników analitycznych, które wskazują na "ten moment" do podjęcia decyzji o migracji. Co dokładnie jest analizowane, wiedzą sami twórcy gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Otrzymaliście odpowiedź, że na dzień dzisiejszy nie przewidujemy migracji, a więc nie będzie też żadnych ankiet.
Pozdrawiam,
etriel

no sorry ::DD:::DD:::DD: Etriel nie do końca napisałaś prawdę. Chciałem przypomnieć jak było ze światem 11. Była tak samo dyskusja i była Twoja odpowiedź (a może Onufry jeszcze był CM... hm... nieistotne) identyczna jak teraz,że nie przewidywana jest migracja. Pech chciał, możliwe, iż zbieg okoliczności... minęło 2 dni i co naszym oczom się ukazuje?? A no to, iż na Sw 11 zostaje włączona migracja. A zapewnienia były milion procentowe,że takowej nie będzie ::DD:

Z innej beczki. Nie wiem, czy możesz ale chcielibyśmy zobaczyć twoje zapytanie w INNO odnośnie migracji oraz odpowiedź INNO na to zapytanie. Myślę, iż pokazanie nam takowej rozmowy nie jest niczym złym i nie zdradziłoby nam jakiś tajemnic :gwizd:


Decyzję podejmują twórcy gry. Jest wiele czynników analitycznych, które wskazują na "ten moment" do podjęcia decyzji o migracji. Co dokładnie jest analizowane, wiedzą sami twórcy gry.


A pytałaś co jest analizowane?? Może warto zapytać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29065

Gość
Gość
Decyzję podejmują twórcy gry. Jest wiele czynników analitycznych, które wskazują na "ten moment" do podjęcia decyzji o migracji. Co dokładnie jest analizowane, wiedzą sami twórcy gry.

Może mogłabyś zapytać ich co wpływa na migrację i nam to przekazać?
 
Kserdel obawiam się, ze był to zbieg okoliczności.
Gdybym miała wybór i mogłabym włączyć migrację, na pewno nie było by to na Dakocie.

Na ujawnienie treści, musiałabym mieć zgodę osoby, z którą rozmawiałam. Jak wiecie, nawet na naszym forum, jest taki punkt regulaminu, który zabrania upubliczniać prywatne rozmowy.

Jeśli będą jakieś szersze informację, z pewnością Wam damy. Temat migracji wraca jak bumerang, nie tylko na Dakocie.

Tak więc powtórzę - jeśli nadejdzie decyzja o migracji, zostanie poinformowani na wszelkie możliwe sposoby (forum, ogłoszeni w grze, strona główna).

S11 - wciąż istnieje, nie jest on zamykany. Wciąż wiele osób nie przeniosło swoich postaci.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
etriel wiele postaci nie zostało z s11 przeniesione z prostego powodu. Tak jak ja zapewne wiele osób ma konta na wszystkich światach i przeniesie postać dopiero w momencie ogłoszenia iż s11 przestanie istnieć. 2 sprawa to to że na s11 pozostały praktycznie same konta zarobkowe. Zwróćcie uwagę na liczbę walk fortowych. Od zakończenia mistrzostw odbyło się 7 walk najmocniej obsadzona miała graczy w stosunku 14:3 ! Na czacie cisza. W pokoju ogólnym w szczycie jest 25-30 osób. Najlepsze pasmo wygranych w loterii to 290 (nie trzeba chyba wiele bryłek przy aktywnej grze aby taki wynik nabić). Świat w moim odczuciu nie powinien już dawno istnieć.
A co do włączania migracji to chciałbym przypomnieć sytuację z s12. Z tego co było podane to właśnie Onufry włączył migrację z tego świata po spotkaniu z graczami. Później ją wyłączył po narzekaniach graczy na swoją osobę. Więc wydaje mi się iż stwierdzenie że Ty nie możesz włączyć migracji mija się z prawdą.
Jeszcze jedna sprawa. Światów przeznaczonych do migracji wyznaczył bym wiecej niż dakotę ;) Już i w propozycjach się przewijał ten temat o pozostawieniu np 3 światów. Sam aktywnie nie gram na wszystkich ale już samo to że z któregoś świata jest łatwiej z innego ciężej wymienić kasę jest jakąś wykładnią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry