Migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30601
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30986

Gość
Gość
Dakota pewnie będzie bez migracji do momentu w którym przestanie być opłacalne opłacanie prądu do danego serwera, czyli gdy już nikt nie będzie kupował brył bo nikt tam grać nie będzie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dakota pewnie będzie bez migracji do momentu w którym przestanie być opłacalne opłacanie prądu do danego serwera, czyli gdy już nikt nie będzie kupował brył bo nikt tam grać nie będzie ;)

kupowanie bryłek czy ich niekupowanie nie ma nic wspólnego z migracją. A dlaczego ? Bo kupując bryłki kupujemy je na każdy świat ::):::):
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
kupowanie bryłek czy ich niekupowanie nie ma nic wspólnego z migracją. A dlaczego ? Bo kupując bryłki kupujemy je na każdy świat ::):::):

Kwestia tego gdzie je wydaje.

A druga sprawa to przychodzi loteria i zawsze ktoś się wyrwie i nakupi sobie bryłek nawet na Dakocie.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Panowie!
(bo to raczej nas dotyczy).

Chciałbym byście na moment odstawili poruszany tutaj temat i spojrzeli na ton naszych wypowiedzi...
Tak, czas przejść do refleksji nad całą sprawą póki jeszcze można i nie doszło do zbyt wielkiej "eskalacji konfliktu".

Jest mi przykro że tak potraktowaliśmy Nessu - i tak, jest to kobieta bo ktoś się pytał. Ja ze swojej strony pragnę ją tutaj oficjalne i przy wszystkich przeprosić. Nie będę teraz pisać dlaczego tamto napisałem, zaznaczając jednak że ciągle zgadzam się z wpisem jaki opublikowałem -> choć przede wszystkim mogłem uczynić to w bardziej dyplomatyczny sposób, szczególnie że jest to osoba z TWT z którą mam przyjemność współpracować każdego dnia. Dlatego przepraszam za zbyt ostre słowa krytyki, ale nie za same niezgodzenie się z wypowiedzią.

Aby uniknąć offtopicku:
Migracja nie zostanie ogłoszona na rok przed, a raczej wszystkie decyzje w tej sprawie podejmuje odpowiedni dział, biuro czy coś w InnoGames (nazwy nie podam bo sam nie mam pojęcia których "dział" decyduje o tym). Poruszana przez Was sytuacja z Onufrym i migracją była trochę inna... To na spotkaniu z przedstawicielami podjął on decyzję o włączeniu migracji, nie konsultując tego z nikim, co jak sam powiedział już wtedy (tak, byłem jako przedstawiciel dakoty) że jest sprzeczne z zasadami IG.

To by było chyba wszystko...

Pozdrawiam,
Bartosz86.
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Będzie dłuższy post dlatego postaram się dość sprawnie i bez owijania w bawełne

Oto jak wygląda sytuacja na Dakocie: Na forach, cisza tylko spam w tematach światowych. Tak samo ciuchutko jest jest na czatach miast, sojuszu, światowym - cisza i spokój. Jak rozmowa się zacznie to tylko kilka zdań i koniec. Na skrzynce wiadomości - brak nawet rozpisek. Czasami się jakaś zdarzy bo jest bitwa, a reszta to rozmowy o wymianie kasy... Ludzie uciekają i nie wchodzą już na Dakote, nie logują się. A jak wchodzą to tylko z sentymentu. Taki obraz jest DAKOTY. Świat jest zarobkowy dla wielu już a i tak już ciężko znaleźć kogoś kto chce na tym świecie kasę a da na innym.. Wszyscy tylko na siłę próbują przelać kasę na aktywny świat jakiś.

Przychodzi loteria i jedna i ta sama osoba , może dwie czy trzy walczą o bronie pakując tyle ile się da bryłek przez co "świat zarabia" według INNO.

Dla nas graczy którzy są tam... jest to tylko agonia. Bitew mniej niż zero, atmosfery mniej niż minimum... Marnujemy się tam i już niedługo zaczną się tam kasację kont.. Bo jak tak może być, że mimo iż prosimy o możliwość zdecydowania, wypowiedzenia się jest nam ona odbierana? Pokazało by to i wam jak Supportowi i Inno, ilu tak naprawdę jest tam graczy aktywnych. Bo z tego co wiem to główno motto INNO jest - Gry dla ludzi czy coś takiego.

A teraz do Nessu - masz prawo się wypowiadać, jednak są pewne zasady i pytanie moje było do CM, nie do moderatora forum. Dlatego mniej urazy to tylko gra. Bo nikt tutaj nie chciał ciebie urazić.

Dlatego jeszcze raz proszę Etriel. Przekaż INNO, jak wygląda sytuacja.. Bo to jest przedłużanie niepotrzebnej agonii.

Edit: Naprawdę wielu graczy wypowiada się w tym samym tonie, wystarczy popytać jeśli chodzi o sytuację na Dakocie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27499

Gość
Gość
Panowie!
(bo to raczej nas dotyczy).

Chciałbym byście na moment odstawili poruszany tutaj temat i spojrzeli na ton naszych wypowiedzi...
Tak, czas przejść do refleksji nad całą sprawą póki jeszcze można i nie doszło do zbyt wielkiej "eskalacji konfliktu".

Pozdrawiam,
Bartosz86.

Ziomek, nie miej skrupułów. Nie musisz łagodzic sytuacji ani nikogo przepraszać. Nessu3 wbiła w temat, dała wypowiedź z pupy, do tego pisze "nie wy bedziecie mi mowic co moge a czego nie", pokazujac swoja słabość, bo inaczej tego określić nie można. Ktoś na poziomie by w ogóle zlał takie coś i skwintował to inaczej, ale, że panna woli kolekcjonować pudełka po czekoladzie albo malować smoki niż ogarniać temat to jej sprawa [co dostane bana, pkt? za co?]

Co do etriel: skoro nie przewidujecie migracji to mi jest niezmiernie miło, olewam dako, szkoda czasu i pieniędzy na coś co stoi, nie rozwija się i nie ma przyszłości. I szkoda mi, że nie ma kogoś takiego jak Onufry, typ-ogarniacza, pomocny, mądry gość, zawsze chcący dobra dla graczy, a Ty tutaj niby odpowiadasz, chcesz pomóc ale raczej nie pomagasz, face it. Byś miała żyłkę do PR'u to byś inaczej odpowiedziała, tak to wiemy, że migracji nie ma, można śmiało zmykać, a odpowiedzi nessu3 trzeba tolerować bo ma Twoje wsparcie, super partia $%%^#^:kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak to Onufry wtedy powiedział " Włączam migracje na swoją odpowiedzialność bez pytania się o zgodę IG" .

Ile było w tym prawdy to się nie dowiemy raczej nigdy.

trzeba zauważyć ile czasu Onufry był CM a ile czasu jest Etriel. Po prostu, jakby tu napisać aby nikogo nie obrazić.... hm........ Onufry mógł dużo więcej niż Etriel, bez urazy.......
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Lubię tę piosenkę :)

A co do dakoty - to nie zgodziłbym się z tym że cisza. Na saloonach polowanie na itemki których nikt nigdy już chyba nie sprzeda, a jak już to za kilka milionów :D. Nawet bitwy już się pojawiły na świecie xD
 

DeletedUser16894

Gość
Gość
Ktoś pisał że bryłki jeżeli kupujemy to na wszystkie światy, no eureka. Ale czy wydając na Dakocie 500brył stan licznika na Arizonie pozostaje bez zmian?
Można powiedzieć że grając na 3 światach na jednym loginie, kupując teoretycznie 500bryłek, praktycznie mam ich do wykorzystania 1500? Bez przesady z takim porównaniem . . .
Migracji nie będzie bo z przyczyn zarobkowych przynosi zyski, loteria zakończona pasmem ponad 600pojedynków, nie jeden świat został w tyle, ale co z tego, skoro bily się o to 3-4 osoby, a gdyby był świat bardziej aktywny, biło by się o to 20osób.

Obawiam się że TWT nasze nie chce z nami współpracować pilnując najostrożniej swojej posady, bo w tym wypadku TWT powinno stanąć za graczami i działać z inno w tym kierunku żeby jednak Dakota została zamknięta, a ludzie na niej grający mieli możliwość rozwijania się na aktywnym świecie.

Włączone zostało budowanie za 12energii, sam jestem bobem bo już nie mam czasu i ochoty na forty czy też pvp, a nawet jeśli to z kim ? Skoro na świecie jest 5-10 graczy 400pp+ i co, miałbym co 1h atakowac jedną i tą samą osobę? Forty, jeżeli są to po 15rund bo nie ma osób, same offy bądź jagodziarze .

Zróbcie w końcu coś od siebie, a nie czekajcie na ludzi z góry!
Jest takie coś w każdym zakładzie pracy ( ciężko mi to tu pisać, bo to dziwne porównanie ale inaczej się nie da) gdzie są spółki, zarządy które mają głos. Jeżeli to przegłosują to szefostwo ma G. do gadania bo zaczną się strajki. Tu niestety strajk nie zadziała bo jak?
Zepnijcie poślady i nie mówcie że się nie da, bo każdy wie jak jest.
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Zróbcie w końcu coś od siebie, a nie czekajcie na ludzi z góry!
Jest takie coś w każdym zakładzie pracy ( ciężko mi to tu pisać, bo to dziwne porównanie ale inaczej się nie da) gdzie są spółki, zarządy które mają głos. Jeżeli to przegłosują to szefostwo ma G. do gadania bo zaczną się strajki. Tu niestety strajk nie zadziała bo jak?
Zepnijcie poślady i nie mówcie że się nie da, bo każdy wie jak jest.


Dokładnie!
przeciez możecie napisać /zadzwonić do centrali w Niemczech i nakreślić im sprawę, że gracze sie burzą, że nuda, nie ma jak grać, grożą odejściem. Może to coś da- chcieć to móc, proste. Tylko wstawcie się za nami, i prosze weźcie pod uwagę, ze to nie 1,2,3 osoby ale już sporo osób [nawet tych skrajnie mało aktywnych na forum] mówi, że jest problem.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Dokładnie!
przeciez możecie napisać /zadzwonić do centrali w Niemczech i nakreślić im sprawę, że gracze sie burzą, że nuda, nie ma jak grać, grożą odejściem. Może to coś da- chcieć to móc, proste. Tylko wstawcie się za nami, i prosze weźcie pod uwagę, ze to nie 1,2,3 osoby ale już sporo osób [nawet tych skrajnie mało aktywnych na forum] mówi, że jest problem.

Jakie groźby jakie zastraszanie . Pomyślcie trochę jedyne co by przekonało IG do podejścia decyzji jest zaprzestanie kupowania bryłek a to się nie stanie bo zawsze paru nadgorliwych się wyrwie przy pierwszej lepszej loterii żeby tylko w wirtualnej grze zdobywać jakieś kosmiczne bronie odbiegające od klimatu dzikiego zachodu.
 

DeletedUser32190

Gość
Gość
Mój pierwszy post, więc kłaniam się Paniom i Panom!
1. Pełne wsparcie dla migracji. Zacząłem na Dakocie, kiedy było ok 22k graczy, później gwałtownie liczba ludzi malała. Reakcja (ta widoczna) administracji, to zmiana licznika z ilościowego na rangowy i teraz świat się dalej wyludnia, a ranga sobie stoi na "średnie zaludnienie". To jak wygląda "małe"?! ::DD:
2. Brak ankiety, to jakby powiedzieć klientom - wasze zdanie mamy gdzieś. Może nie mam zbyt wielkiej praktyki w handlu, ale to jest jakieś murzyńskie seppuku. Pewnie dlatego jest, jak jest i światy się wyludniają, bo zamiast pytać graczy czego chcą, to się ich wysyła na szczaw i mirabelki.
zdrówka życzę!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27499

Gość
Gość
Włączyłem urlop na niespełna 3 tyg i już 4 osoby skonczyły grę, ale nie jagodziarze ani parówy ale spoko ziomki. Ten sererwer sie topi jak Arktyka, Bartku weź tam wybierz MEMORY FIVE, Bartosz68, siema Etriel, daj znac do Inno i wszystko jasne, bo inaczej serio bedzie lypton. No ale bryłki sie zgadzaja, to najwazniejsze, chapeau bas! :mel:
 

DeletedUser23194

Gość
Gość
Trzeba patrzeć też ,że za brak aktywności odpowiadają sami ludzie.Jak wiadomo są 2 sojusze które walczą (walczyły) ze sobą ,i ten 2 jakoś nie może się pozbierać ,choć potencjał mają duży.
Wystarczyłoby się obudzić i zmobilizować !
Znaleźć przywódcę i zacząć działać

Zło dakoty ::DD:
 
i co to da zajberze, oni sie ogarna to my zostaniemy z wpalcem w hue
nie chodzi o to ze jeden sojusz lezy na ziemi tylko ze nie ma ludzi (po obu stronach) ktorzy na ta ewentualna bitwe przyjda, zazwyczaj jak juz do jakiejs dojdzie to jest 10 do 25-30 no to sorri

co do wspanialych osob z TWT to sorry ale poza wypowiedziami bartosza to juz nie moge was czytac wszystko jest tajemnica, kazda fala krytyki jest usuwana
nie jestem w stanie zrozumiec co jest takiego tajnego ze szanowna Etriel nie moze opublikowac odpowiedzi INNO LOL Ci ludzie pracuja dla NAS A NIE MY DLA NICH wiec chyba jakims minimum przyzwoitosci byloby odtajnienie wszystkich rozmow z suporrtem oraz tych z jak to ladnie piszecie BIUREM
dla mnie to sa jaja i cyrk na kolkach fochy nessu bo ktos hejtuje wypowiedzi ktore odkrywaja ameryke, szanowna Pani Ludzie juz sa zmeczeni i dostatecznie wkurzeni zeby ich zbywac takimi smieciowymi postami albo ma Pani do powiedzenia cos konkretnego albo prosze zajac sie czyms innym co wychodzi Pani lepiej.

co do ostatniego aspektu wydawania brylek na ta gre widmo, nie wiem po co ludzie jeszcze to finansuja jak to padnie szybciej niz wszystkim sie wydaje, sama na ta gre nie wydam juz nawet 10 gr bo jestem przekonana o rychlej i szybkiej smierci tej badz co badz dobrej przegladarki (5 lat wstecz)
 
Status
Zamknięty.
Do góry