Migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30601
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Dakota jak i większość istniejących "jeszcze" światów boryka się z jednym i tym samym problemem.Już jedna migracja nie poprawi sytuacji jaka się dzieje na tw.
I żadna próba ratowania w jakikolwiek sposób prócz ciągłego reklamowania gry czy to w internecie czy tv. nie jest w stanie zwiększyć liczby zainteresowanych samą grą.
 
po czesci masz racje ale nie do konca, the west zniszczyly kolejne aktualki ktore ciagna PLNy od graczy dosc chamsko i bezposrednie, wiadomo grafik musi zarabiac jeden, drugi, trzeci musi zarabiac ale mozna bylo to rozwiazac w mniej inwazyjny sposob a nie kolejne aktualki ciagnace hajs z kieszeni graczy.

co do reklamy, nie wiem jaka jest, jaka byla, nigdy jakos nie wpadlo mi nic takiego w oko czy to dobrze nie wiem, gry tego typu zazwyczaj sie rozchodza "poczta pantoflowa" tak tez trafila do mnie i zostala teraz uwazam na nieszczesscie zareklamowana przeze mnie innym znajomym. dzisiaj jak pojawia sie nowy gracz, pierwsze co robi to pisze o porady dotyczace rozwoju postaci na czatach ogolnych a "starzy" gracze jak i ci z mniejszym doswiadczeniem w wiekszosci przypadkach odradzaja mu rozpoczynania zabawy z ta gra bo ta gra umiera z dnia na dzien.

Polepszenie wizerunku tw moze odbyc sie tylko kosztem starych graczy, jesli szanowny TWT i INNO w koncu przejrza na oczy i zrobia cos dla graczy Z KLIMATEM STAREGO WESTA a nie idiotyczne kosmiczne bronie z PLNY to starzy gracze znowu zaczna reklamowac TW w kregu swoich znajomych co przyciagnie nowe osoby .
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
@Sami93: poproś Zybera żeby nie wydawał bryłek to może się coś zmieni, taka prawda. Inno patrzy pod względem sprzedawalności bryłek na danym serwerze, Dakota nadal jest in plus, a to za sprawą raptem kilku osób :eek:kul:.
Brak bryłek = migracja, nie ma innego wyjścia.
 
napisalabym kto wydaje najwiecej brylek przy tym najwiecej placzac i jakim jest warzywkiem ale znowu dostane zolta kartke na forum :/
taka wolnosc wypowiedzi :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
po czesci masz racje ale nie do konca, the west zniszczyly kolejne aktualki ktore ciagna PLNy od graczy dosc chamsko i bezposrednie, wiadomo grafik musi zarabiac jeden, drugi, trzeci musi zarabiac ale mozna bylo to rozwiazac w mniej inwazyjny sposob a nie kolejne aktualki ciagnace hajs z kieszeni graczy.

co do reklamy, nie wiem jaka jest, jaka byla, nigdy jakos nie wpadlo mi nic takiego w oko czy to dobrze nie wiem, gry tego typu zazwyczaj sie rozchodza "poczta pantoflowa" tak tez trafila do mnie i zostala teraz uwazam na nieszczesscie zareklamowana przeze mnie innym znajomym. dzisiaj jak pojawia sie nowy gracz, pierwsze co robi to pisze o porady dotyczace rozwoju postaci na czatach ogolnych a "starzy" gracze jak i ci z mniejszym doswiadczeniem w wiekszosci przypadkach odradzaja mu rozpoczynania zabawy z ta gra bo ta gra umiera z dnia na dzien.

Polepszenie wizerunku tw moze odbyc sie tylko kosztem starych graczy, jesli szanowny TWT i INNO w koncu przejrza na oczy i zrobia cos dla graczy Z KLIMATEM STAREGO WESTA a nie idiotyczne kosmiczne bronie z PLNY to starzy gracze znowu zaczna reklamowac TW w kregu swoich znajomych co przyciagnie nowe osoby .




No niby tak ale nie wypowiem jak jest z innym typu grami ani tego rodzaju bo gram jedynie w tą.Gra kiedyś miał klimat oraz multum graczy na danym serwie,bardzo mi szkoda tego a i szkoda mi samej gry bo jak padnie to nie mam zamiaru znajdując żadnej innej podobnej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23194

Gość
Gość
hehe Jacob są lepsi ode mnie w kupowaniu bryłek :I: A przy budowaniu nie potrzebne mi są premki ,także nie wydaję .Coraz częściej myślę o urlopie do jesieni może coś się zmieni !
 

DeletedUser

Gość
Gość
może w końcu skumacie, dopóki kupujecie bryłki dopóki będą was mieć w d..., zaraz powiecie że zawsze się ktoś wyłamie, jasne, tylko jest różnica między 10 osobami które kupią i 1 która kupi. Jak twórcy zaczną tracić to pomyślą. Nóżmi się w kieszeni otwiera kiedy widzę że na ostatniej loterii któś wydał kilka tyś żeby zdobyć jakieś g... zestawy, i nie chodzi mi że wydał kasę na coś pożytecznego, bo jeśli ta gra by tego była warta to ok, ale właśnie takie zachowanie tylko utwierza support że są bezkarni i mogą nas olewać
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Powiem szczerze, że nie widzę sensu istnienia tego świata. Ostatnia bitwa z kompletem była bodajże w marcu a tak ledwo zbieranina ludzi, bitwy po 20 rund góra. Bitwa gdzie była jakakolwiek rywalizacja chyba jeszcze w kwietniu od tamtej pory cisza. Z tego co wiem w pojedynkach tez na wysokim poziomie poj nie ma kogo lać, raptem kilka osób. Ogólnie sytuacja wygląda tak że wszyscy budują kościół bo to jedyne co na tym świecie się opłaca . Z topki serwera podejrzewam że jakieś 3/4 osób jest w budowanie i wchodzi na ten świat tyle co ustawić prace. Czy jest sens utrzymywac serwer na którym gracze się męczą a nie czerpią przyjemnośc z grania ?
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Ktoś pamięta bitwę na Dako? :nie:
Podobno kiedyś była w tym roku jakaś.
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Tylko że Ci co władowali tutaj pieniądze tak czy siak by je władowali na innych światach jeśli by przemigrowali.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale na innych a nie na tym, zasada jest jedna utrzymuje się rentowny serwer, jeśli nie przynosi zysku to zamykamy. i nawet nie chodzi o tego co wygrał loterię, ale obok 1 jest 100 co wyda bryłki na inne ***** i bajzel się kręci
 
Powiem szczerze, że jedyne co trzyma tę grę przy życiu to forty. A teraz na dakocie jest tak, ze nawet bitwy są schrzanione.
Problem moim zdaniem tkwi w tym, że niektórzy podchodzą do TW nazbyt ambicjonalnie.

Gdyby wszyscy pamiętali, że to tylko zabawa to moglibyśmy na prawdę toczyć wyrównane bitwy fortowe i dobrze sie bawić bo przecież o to chyba chodzi :)
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Pytanie do administracji,

Naprawdę nie można nacisnąć na Inno i wymusić czy też mocno "poprosić" o migrację z tego serwera ?

Tutaj absolutnie nic się nie dzieje. W pojkach wieje nudą mało kto to robi, fortów już dawno nie było , a jak były to bez kompletów, gracze z topki w budowanie się porobili i tyle co budują sobie albo handlują, ustawiają i nic nie ma. Część z graczy nawet już nie wchodzi na tw bo po prostu nie ma po co . Jedyne wiadomości na czatach to tylko wymiana kasy z dakoty na inny świat i tak cały dzień jest. W porównaniu do innych światów gdzie chociaż coś się dzieje to dakota to zwykła umieralnia gdzie ludzie aktywni czekają na migrację, albo przestają grać. Dlatego miło by było jakby osoby odpowiedzialne za ten świat i te które kontaktują się z IG nacisnęli by na nich, aby włączyli migrację, bo jeśli tak dalej pójdzie to tych graczy będzie coraz mniej :)
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Pytanie do administracji,

Naprawdę nie można nacisnąć na Inno i wymusić czy też mocno "poprosić" o migrację z tego serwera ?

Tutaj absolutnie nic się nie dzieje. W pojkach wieje nudą mało kto to robi, fortów już dawno nie było , a jak były to bez kompletów, gracze z topki w budowanie się porobili i tyle co budują sobie albo handlują, ustawiają i nic nie ma. Część z graczy nawet już nie wchodzi na tw bo po prostu nie ma po co . Jedyne wiadomości na czatach to tylko wymiana kasy z dakoty na inny świat i tak cały dzień jest. W porównaniu do innych światów gdzie chociaż coś się dzieje to dakota to zwykła umieralnia gdzie ludzie aktywni czekają na migrację, albo przestają grać. Dlatego miło by było jakby osoby odpowiedzialne za ten świat i te które kontaktują się z IG nacisnęli by na nich, aby włączyli migrację, bo jeśli tak dalej pójdzie to tych graczy będzie coraz mniej :)

Boją się o swój stołek.

Kto decyduje o migracji i jakie są jej kryteria?
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Było powiedziane, że decydują analitycy. I dlatego chciałbym, żeby ktoś w o to zadbał i nacisnął na IG. I chciałbym, aby się ktoś kto jest za to odpowiedzialny wypowiedział w tym temacie i przedstawił sytuację :)
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Analityk przedstawia jak jest z danym światem, ale decyzję raczej podejmuje ktoś inny. Pytanie kto i według jakich kryteriów?
 
Status
Zamknięty.
Do góry