Migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30601
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30622

Gość
Gość
Kyniu, proszę Cię... Bez zbędnego spamu. Nie nabijaj sobie postów.. Nie grasz tam(tego 7 lvl nie licze) to się nawet nie udzielaj.

Pozwoliłem sobie siebie zacytować aby było wiadomo o co chodzi.

Pytanie do administracji,

Naprawdę nie można nacisnąć na Inno i wymusić czy też mocno "poprosić" o migrację z tego serwera ?

Tutaj absolutnie nic się nie dzieje. W pojkach wieje nudą mało kto to robi, fortów już dawno nie było , a jak były to bez kompletów, gracze z topki w budowanie się porobili i tyle co budują sobie albo handlują, ustawiają i nic nie ma. Część z graczy nawet już nie wchodzi na tw bo po prostu nie ma po co . Jedyne wiadomości na czatach to tylko wymiana kasy z dakoty na inny świat i tak cały dzień jest. W porównaniu do innych światów gdzie chociaż coś się dzieje to dakota to zwykła umieralnia gdzie ludzie aktywni czekają na migrację, albo przestają grać. Dlatego miło by było jakby osoby odpowiedzialne za ten świat i te które kontaktują się z IG nacisnęli by na nich, aby włączyli migrację, bo jeśli tak dalej pójdzie to tych graczy będzie coraz mniej :)
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Dopóki na Dakocie bedą osoby, ktore pakuja brylki w loteriach, dopóty migracja nie będzie.

Ja sam nawet tam nie wchodze. Kasa wisi tam niepotrzebnie. Miliony na koncie są, urlop włączony.... Mam wiele fajnych wspomnień z Dakoty. Ale jestem zmęczony już nią. hmpf
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Wchodzicie na bete pytacie informatyka/adm itp i oni zawsze to samo odpowiadają o migracji decyduje CM i lead CM :D
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Powiem tak, jeśli tutaj nie można nic zrobić to będę próbował gdzieś indziej bo nasz TWT nawet nie ma chwili żeby odpisać. Dlatego będę starał się jakoś dogadać przez inny suport lub będę spamował mailami. Bo nie chce mi się wierzyć, że mimo tego, że cały czas są prośby i pytania o migrację to nie ma reakcji. Jakby mi tak pisali to osobiście bym coś z tym zrobił skoro problem jest zgłaszany niejednokrotnie .
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Powiem tak, jeśli tutaj nie można nic zrobić to będę próbował gdzieś indziej bo nasz TWT nawet nie ma chwili żeby odpisać. Dlatego będę starał się jakoś dogadać przez inny suport lub będę spamował mailami. Bo nie chce mi się wierzyć, że mimo tego, że cały czas są prośby i pytania o migrację to nie ma reakcji. Jakby mi tak pisali to osobiście bym coś z tym zrobił skoro problem jest zgłaszany niejednokrotnie .

Napisz na emeila IG z napisałem do Adreasa. Adreas do Lead CM osoba która ma władzę i to on podejmuje decyzje dotyczące migracji np z moich informacji, chcoiać nasz CM też ma taką władzę udaje że nie.

Jak już napiszesz możesz podać link do westforts niech zobacza na oczy jak forty wyglądaja itp.
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Na becie -alama~ również dostałem odpowiedź z inno, że CM ma znaczny wpływ na migrację. Niestety jest taka masakra, że aż się nie chce wchodzić na ten serwer, cisza, rynek upadł, pojedynki również, forty nie istnieją.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Na becie -alama~ również dostałem odpowiedź z inno, że CM ma znaczny wpływ na migrację. Niestety jest taka masakra, że aż się nie chce wchodzić na ten serwer, cisza, rynek upadł, pojedynki również, forty nie istnieją.

No to widać że tylko Etrial wciąż twierdzi że to nie ona może robić migracje, pytanie co ją tak powstrzymuje ?? Może znajomi z tych serwerów.
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Może fakt, że po migracji z potrzebujących światów 2/3 TwT nie będzie potrzebne :p

Jak nie będzie potrzebne, skoro Ci gracze przejdą na inne serwery, co za tym idzie będzie trzeba zwiększyć ilość adminów na dany świat, nie będzie 2/świat tylko np. 4/świat, tu nie ma nic co mogłoby TWT zniszczyć :p Jak na razie to TWT a dokładnie CM niszczy ludzi nie włączając migracji :)
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Jak nie będzie potrzebne, skoro Ci gracze przejdą na inne serwery, co za tym idzie będzie trzeba zwiększyć ilość adminów na dany świat, nie będzie 2/świat tylko np. 4/świat, tu nie ma nic co mogłoby TWT zniszczyć :p Jak na razie to TWT a dokładnie CM niszczy ludzi nie włączając migracji :)

Ja już tam mam dwie za sobą, a z s1 mi raczej nie włączą :(
Pozostaje mieć nadzieję, że wam się uda.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Na becie -alama~ również dostałem odpowiedź z inno, że CM ma znaczny wpływ na migrację. Niestety jest taka masakra, że aż się nie chce wchodzić na ten serwer, cisza, rynek upadł, pojedynki również, forty nie istnieją.

Świat ma się doskonale :) Dzisiaj nawet były chyba 4 albo 5 bitwy o fort ::D:
A tak poważnie to szkoda Premier że Cię ostatnio nie widać, rządzić światem nie ma kto, zrobiłeś emigrację niczym Tusk...

Może fakt, że po migracji z potrzebujących światów 2/3 TwT nie będzie potrzebne :p

The West Team raczej zawsze będzie w jakieś formie, ponieważ ktoś musi zajmować się sprawami błędów i innymi zgłoszeniami od graczy. Być może wtedy nie byłby tak liczny, wszystko zależy od ilości serwerów, ilości graczy oraz decyzji CM.

Ja już tam mam dwie za sobą, a z s1 mi raczej nie włączą :(
Pozostaje mieć nadzieję, że wam się uda.

Na s1 to sporo osób chciało ostatnio migrować postaciami, więc migracji to tak raczej nie będzie nigdy. No chyba żeby się zmieniły plany na to, ale to już mało prawdopodobne.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Chodzi o to, że wystarczy nam s1, s10 i huron. Trzymanie reszty trupów nie ma sensu. Jeśli dojdzie do migracji to zapraszamy do nas, a nie na s10. Totalną porażką jest trzymanie s11 i możliwość rejestracji na zamykanym serwerze.

Miodzio by było skupić wszystkich graczy na s1 i częściej używać pl20 tzw. Gonzales'a.
 
co do zabiegania o migracje to Wam podpowiem, ze kiedy za czasow Onufrego doszlo do spotkania przedstawicieli swiatow(jak pewnie pamietacie ogolnoswiatowe glosowania, cyrki na niektorych ze swiatow, protesty i cala reszta wszystkiego co piekne w polskim tw ;]) to w jego trakcie udalo mi sie przekonac Onufrego do wlaczenia migracji z s12, ktory to wtedy reprezentowalem

a kompetencje CM'a chyba sie od tego czasu nie zmienily, wiec wiecie do kogo uderzac :gwizd:
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
KsF a sadzisz ze nie uderzamy? na wielu spotkaniach było to poruszane. Tylko słyszymy to samo: Nie bedzie bo nie , bo świat zarabia i bla bla bla i to z ust CM-ki.

Wiec nie rób z osób grających na Dakocie głąbów :gwizd:
 
no coz, Onufry nie patrzyl na finanse, a na ogolna opinie graczy, bo przez brak satysfakcji z gry i stagnacje ludzie powoli odchodza od tw, a wiekszosc juz wlasciwie odeszla. a przeciez jak ludziom zalezy, jak sie staraja i rywalizuja, to sa w stanie wiecej na gre przeznaczyc niz jak maja monotonne klikanie i 0 jakichkolwiek celow czy wyzwan. no ale niesttey ludzie czesto mysla z klapkami na oczach: jest dochodowy to zostawmy. i nie biora w ogole pod uwage alternatywy, ze po likwidacji inne swiaty stana sie bardziej dochodowe a im zostanie jeden serwerer do np robienia szybkiego swiata, ktory tez zyski przynosi

no coz, moze i ze wzgledu na takie zachowanie Onufry polecial o_O
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Bartek ja rzadze zdalnie, w końcu jestem krulem i legendom Dakoty, począwszy od pierwszego dnia serwera. A tak poważnie to co tam mam robić... Jedna osoba kupiła multum umek to pvp odpada, a rynek upadł i nie ma nawet jak zarobić, nawet w hp bym poszedł ale nie ma po co. Także smuteczek, i brakuje rozmów z ziomkami chociaż połowa ma urlop, ps RIP Avier.
 
ja tam odkąd dostałem "kapelusz" na nudę nie narzekam :D
Na migrację się nie doczekam więc musiałem wziąć sprawy we własne ręce :D
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Po dzisiejszym spotkaniu na TSie z Etriel ogłoszenie jest, że migracji na dzień dzisiejszy nie przewidują.


Etriel może tylko podsunąć propozycję, ale niestety tym już rządzą panie w biurze liczące zyski, także niestety CM nie może nic już więcej zrobić, a rozmawiała z ludźmi z INNO w Niemczech na spotkaniu, my jedynie możemy przestać na dakocie grać.
 
jeszcze dopisz, ze jak odbierzemy pieniadze wszystkim brylkujacym na s11 to go zamkna, a wtedy etriel postara sie aby odpalili migracne na bf lub dako :gwizd:
 
Status
Zamknięty.
Do góry