Migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30601
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30601

Gość
Gość
A może jakaś migracja z tego żywego trupa dakoty , gdzie już nic się nie dzieje?
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
A może jakaś migracja z tego żywego trupa dakoty , gdzie już nic się nie dzieje?

Żywe Trupy są ostatnio ciągle w modzie ::D:, szczególnie że nadszedł kwiecień i śmierci będzie ciut więcej.

A tak serio - na dakocie trochę brakuje ochoty do aktywnej gry u niektórych osób, może się uda jakoś rozruszać serwer sami, jako gracze - choć będzie ciężko.

PS.
Całkowicie się zgadzam z portem wyżej.
Pod jakim nickiem na dakocie grasz, bo pod tym to na pewno nie... Chyba że znów pięknie piszesz o świecie, o którym nic nie wiesz? (obym tutaj nie wyprzedził faktów...)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27499

Gość
Gość
Żywe Trupy są ostatnio ciągle w modzie ::D:, szczególnie że nadszedł kwiecień i śmierci będzie ciut więcej.

A tak serio - na dakocie trochę brakuje ochoty do aktywnej gry u niektórych osób, może się uda jakoś rozruszać serwer sami, jako gracze - choć będzie ciężko.

PS.

Pod jakim nickiem na dakocie grasz, bo pod tym to na pewno nie... Chyba że znów pięknie piszesz o świecie, o którym nic nie wiesz? (obym tutaj nie wyprzedził faktów...)


Co do kynia to wiadomo, że typ nadal nabija posty, na bank na dako nie gra.

Co do samej Dakoty- Bartek moje zdanie znasz, na forum jesteś często, nawet ostatnio chyba gadaliśmy o tym w grze. Niestety serwer umiera, bitwa raz na 2 dni, bez kompletu, połowa czołowych fortowców jest albo w pvp juz albo w handel. Ciezko cokolwiek napisać in plus o tym świecie w tej chwili, wydaje mi się, że to poprostu kolejny świat dla zbieraczy i handlarzy. Nie zapominajmy, że dako powstało w dzień dziecka w 2011 [chyba 2011], to już parę lat ma.
 

DeletedUser30601

Gość
Gość
Ale wiecie motywacja spada , z czasem , a jak odchodzą jedni a na ich miejsce nie przychodzą nowi to kolejni odchodzą i tak się dzieje , a taka mała migracja dałaby nowe możliwości :D
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
ostatnio chyba gadaliśmy o tym w grze. Niestety serwer umiera, bitwa raz na 2 dni, bez kompletu, połowa czołowych fortowców jest albo w pvp juz albo w handel. Ciezko cokolwiek napisać in plus o tym świecie w tej chwili, wydaje mi się, że to poprostu kolejny świat dla zbieraczy i handlarzy. Nie zapominajmy, że dako powstało w dzień dziecka w 2011 [chyba 2011], to już parę lat ma.

Dakota powstała 1.06.2011 jak coś - tak też niedługo cztery lata wybiją.

Na tym świecie to nawet pvp nie ma - większość z czołowych graczy wybiera budowanie pod expa, lub handel pod zarobek i przerzucania na inne światy. Ciekaw jestem tylko, kiedy przelicznik będzie Dakota 2:1 Inne światy ::DD:

Moje stanowisko znacie - chętnie bym się przeniósł na s1/s10 z resztą znajomych - ale niestety raczej migracja nie będzie w bliskiej przyszłości.
 

DeletedUser30986

Gość
Gość
A tak serio - na dakocie trochę brakuje ochoty do aktywnej gry u niektórych osób, może się uda jakoś rozruszać serwer sami, jako gracze - choć będzie ciężko.

Jak dla mnie to jest niemożliwe :/ Z tygodnia na tydzień coraz mniej osób ma chęć odpalenia TW i wejścia na s16 bo tam nic się nie dzieje..
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Jak dla mnie to jest niemożliwe :/ Z tygodnia na tydzień coraz mniej osób ma chęć odpalenia TW i wejścia na s16 bo tam nic się nie dzieje..

Promyk przyjacielu, jeszcze jak siedzisz w tym zapyziałym UniversumMetro to tym bardziej się nie chce grać. Polecam inne miasto, z żalem patrze z kim grasz aktualnie pod jedną banderą. :kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
To już widzę że Dakota chce migrować a tu narzekają jagodziarze na BF'a no cóż powiedzieć.
Każdy świat ma ten sam problem,świat jest ale co z tego jak nie ma z kim grać i dla kogo.

Przypomniało mi się jedno określenie do tej sytuacji a mianowicie "Świat jest, jaki był.Tyle tylko że coraz w nim mniej"
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Moje stanowisko znacie - chętnie bym się przeniósł na s1/s10 z resztą znajomych - ale niestety raczej migracja nie będzie w bliskiej przyszłości.

Choć gram na Dako tylko klik klik to jednak odradzałbym przenosiny na s1.

Ten "trup" już tyle razy był reanimowany że aż się dziwię że jeszcze dycha ;;)


To jest naprawdę zastanawiające czemu pomimo sporej ilości graczy w porównaniu z innymi światami i zastrzykom w postaci migracji ludzi z innych światów te s1 nadal kuleje.

Gdzie leży problem tego świata.

A dakotę to zapraszam na BF bo jednak jeszcze on się trzyma choć nigdy nie było jakichś wielkich doładowań migracyjnych do niego tak jak w przypadku s1 i s10.
 

DeletedUser30986

Gość
Gość
Promyk przyjacielu, jeszcze jak siedzisz w tym zapyziałym UniversumMetro to tym bardziej się nie chce grać. Polecam inne miasto, z żalem patrze z kim grasz aktualnie pod jedną banderą. :kak:

Jak musisz mieć własne miasto lub siedzieć z max 5 osobami by inni się nie denerwowali, że atakujesz swoich to muszę siedzieć w Metro.. Sam wiesz, że pvp to leży i to nie tylko na dako.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Jak musisz mieć własne miasto lub siedzieć z max 5 osobami by inni się nie denerwowali, że atakujesz swoich to muszę siedzieć w Metro.. Sam wiesz, że pvp to leży i to nie tylko na dako.

No te pojki to leżą po całości... Sam siedzę w nich - nie ma szaleństwa, które było kiedyś.

KANUTO, dzięki za zaproszenie ::D: ale w przypadku migracji, to całe EXE przenosi się wspólnie na s1/s10 - tak też wychodzi na to, że polecimy sobie na dziesiątkę grać (kiedyś, albo też i nigdy :gwizd:)
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Czy będzie tutaj migracja? Sadzę że raczej nie... Wpierw chyba do odstrzału jest przewidziany Cheyenne. Co nie zmienia faktu, że mi samemu na Dakocie się już grać nie chce.. jakoś nie czuje już tego świata. Mimo wielu moich prób powrotu do aktywnej gry tam.. pochodzę 3-4 dni na bitwy i jakoś tracę motywację i chęci.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
To trafiasz w tak krótkim okresie czasu na bitwy? :D Szacun ::DD:

Ma wyczucie :eek:kul:

Czy będzie tutaj migracja? Sadzę że raczej nie... Wpierw chyba do odstrzału jest przewidziany Cheyenne. Co nie zmienia faktu, że mi samemu na Dakocie się już grać nie chce.. jakoś nie czuje już tego świata. Mimo wielu moich prób powrotu do aktywnej gry tam.. pochodzę 3-4 dni na bitwy i jakoś tracę motywację i chęci.

Z tym Chey to faktycznie, raczej jeżeli będą jakieś plany migracji to wyprzedzi Dakotę. Grać jak grać - zależy pod co. Niby graczy sporo, aktywność ogromna (czyt. duża) a w dominującej większości to handlarze dla których bitwa fortowa to nie nie, nie idę bo jeszcze padnę z moimi 10kk gotówki :)
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Co nie zmienia faktu, że mi samemu na Dakocie się już grać nie chce.. jakoś nie czuje już tego świata.=


Dokładnie tak, tego już nie ma co kiedyś. Teraz ten serwer to sypialnia.
@Etriel lub ktoś władczy móglby wyrazić swoją opinię na temat migracji?
Spytajcie Bartosza, to Wasz ziomek a potwierdzi też, że no cóż- na dako nie ma już z kim ani o co grać.
 

DeletedUser30986

Gość
Gość
Wiesz Premier.. Taki świat to opłacalny ;) Nie ma bitew czyli nie ma oup a jak nie ma oup to na loteriach bryły lecą ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry