MIGRACJA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26589
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za migracja na świecie BF?

  • Tak

    Głosy: 67 77,9%
  • Nie

    Głosy: 16 18,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 3,5%

  • W sumie głosujących
    86
Czyli co chcesz mi powiedzieć, że lepiej nic nie robić zamiast brać się do roboty i buntować? Zawsze warto spróbować szczególnie, że ten pomysł ma szanse na sukces. Poza tym osoby z forum zawsze mogą rozprzestrzeniać ten plan na saloonie, poprzez prywatne wiadomości oraz poczte .Zresztą jedyne co trzeba tak naprawdę zrobić to przestać wydawać kase na tych serwerach co jakieś 90% zrobi bo nie chcą grać na światach z nikim.

Próbować zawsze można, ale trzeba było zacząć to robić w 2013 jak zaczęło się to psuć nawałą nowych setów i pierwszymi rzeczami, których nie mogłeś zdobyć nie wydając realnych pieniędzy. Wtedy TW straciło rzeszę graczy. Teraz, kiedy IG ma TW w poważaniu, to tylko walka z wiatrakami. Wydoją ile się da, a potem wjedzie IG na białym koniu i łaskawie przychyli się do postulatów graczy. Musiałbyś też zmienić mentalność ludzi, bo większość jest za tym, żeby coś zrobić, ale oglądają się jeden na drugiego.
Ja na ten moment nie wydałem nawet złotówki na bryłki, myślisz, że robię wystarczająco wiele? !oooooo!
 
Do góry