MIGRACJA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26589
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za migracja na świecie BF?

  • Tak

    Głosy: 67 77,9%
  • Nie

    Głosy: 16 18,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 3,5%

  • W sumie głosujących
    86

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem tak - póki świat przynosi zyski, migracji nie będzie. Radzę założenie postaci na innym świecie, wymienienie kasy na tamten świat i rozwój postaci. Prędzej wbijesz na nowym świecie 150 lvl, niż na świecie z Pełnym Premium zostanie włączona migracja.

To są farmazony w marcu tego roku na francuskich światach włączyli już drugą migrację od początku jest info na ich wiki nie sądzę, że ich światy, które zaczęli migrować były mniej rentowne niż taki bf czy dakota na octoberfest wydała jedna osoba podejrzewam, że na każdy z eventów wydaje też tylko jedna z serwera i to niespecjalnie dużo taki s11 powinien być już dawno zamknięty więc temat z finansowym jego dochodem jest absurdalny. Tajemnica i wątpliwości tego zarobkowania rozwiałyby jakieś dokładniejsze statystyki, ale przecież nie podadzą, bo to oczywiste, że nie chodzi o nie wiadomo jakie zarobki, których defacto nie ma tyle, co kiedyś, a jednak wcześniej były migracje.Obstawiał bym raczej bierność osób oraz brak zaangażowania w sprawy naszych serwerów podobną konkluzję można by przytoczyć przy zaangażowaniu się w sprawy przy mistrzostwach o których gdzieś ktoś wcześniej wspominał że PL squad został pozostawiony sam sobie.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Z tego co kiedyś obiło mi się o uszy to aby migracja została odpalona to musi być mniej niż 300 aktywnych graczy na serwerze. Jak oni tych aktywnych liczą, tego to ja nie wiem, ale podobno są jakieś specjalne przyrządy do tego.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Przez kilka osób wydających na loteriach horrendalne sumy cały serwer cierpi no cóż ;) Inno nie widzi, że jak zbiorą np z 3 serwerów takich bryłkowców, to oni wydadzą jeszcze więcej, by wygrać lotkę. Czysty zysk.
Zgadam się z Tobą, ale myślenie niektórym sprawia ból... !o.O!
Z tego co kiedyś obiło mi się o uszy to aby migracja została odpalona to musi być mniej niż 300 aktywnych graczy na serwerze. Jak oni tych aktywnych liczą, tego to ja nie wiem, ale podobno są jakieś specjalne przyrządy do tego.
U nas na BF najgorsze jest to, że niby są aktywni ale wchodzą na 2 min, co nie zmienia faktu, że jest około 300 osób takich,
z tego może koło 100 gra normalnie a przynajmniej stara się grać na takiej rozgrywce jaka niestety panuje u nas. !oooooo!

//Edytowano cytat -Lenka222
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31727

Gość
Gość
Większość aktywnych na światach to zbieracze :p
 
skoro są tam zbieracze, to sa i gracze którym zalezy - inaczej by nie bylo zbieraczy gdyby nie mieli z kim wymieniac. jak na s11 ;)
 
Gram na bf jako zbieracz , ale migracja przydałaby się zawsze to ożywi inny jakiś świat ;) A do tego co wannkal napisał/a PL squad pozostał sam dla siebie , ale bylismy w stanie przenieść góry , lasy , morza aby wygrać te mistrzostwa bez pomocy osób trzecich. Sami gracze sobie pomagali nadzorowali, tutaj jest nasza siła aby były migracje. Jeden za drugim musi murem stawać i niedać się przepchnąć
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Gram na bf jako zbieracz , ale migracja przydałaby się zawsze to ożywi inny jakiś świat ;) A do tego co wannkal napisał/a PL squad pozostał sam dla siebie , ale bylismy w stanie przenieść góry , lasy , morza aby wygrać te mistrzostwa bez pomocy osób trzecich. Sami gracze sobie pomagali nadzorowali, tutaj jest nasza siła aby były migracje. Jeden za drugim musi murem stawać i niedać się przepchnąć
Dzięki, że jesteś tego samego zdania jeśli chodzi o migrację, mimo tego że reprezentujemy inną formacje w grze.
Mam nadzieje, że tym razem nie pójdzie na marne pospolite ruszenie i jeszcze zdążymy zatrzymać tych graczy co dalej chcą grać.
Wystarczy tylko albo aż migracja, żeby było z kim cokolwiek robić w tej grze.
 

DeletedUser30946

Gość
Gość
No też jestem zbieraczem na bf a migracja bardzo by się przydała, czasem próbowałem na forty iść ale statystyki mówią za siebie, brak kompletów na bitwy.
 

DeletedUser22427

Gość
Gość
Problem aktywności dotyczy nie tylko BF, ale również takich serwerów jak Arizona, Cheyenne, Dakota czy Iroquois. Wiadomo również, że powoli za tymi światami podążają Huron i Jicarilla. Jest to problem globalny. Migracja powinna dotyczyć więc nie tylko BF, ale i innych wymienionych na początku mojej wypowiedzi światów. To poruszy całą populację, bo gdzie wtedy pójdą aktywni gracze + zbieracze? Podejrzewam, że światy Klondike i Luizjana są zbyt młode by pozwolić graczom na migrację na tamte światy. Zostają wspomniane Huron, Jica + dodatkowo s1 i s10. Sporo graczy ma postacie handlowe na kilku światach, co z nimi? Można zrezygnować z 1-2 postaci handlowych, ale jeśli dotyczy to np. 5 światów? Problemy ekonomiczne dla zbieraczy, na pewno więc kilku z nich będzie przeciwko takiemu obrotowi sprawy. Nie mniej jednak trzeba napisać bardzo interesujące i prawdziwe zdanie. Kiedyś wszyscy i tak spotkamy się na jednym świecie.

Z drugiej strony połączenie światów byłoby dobrym pomysłem. Nie było kłopotu z nierównierną migracją na inne światy etc. Jedynym problemem i to dużym byłaby konfiguracja tego nowego świata. Co np. z miastami/fortami na światach? Z jednego świata pozostaną, z drugiego nie? Kto o tym ma zadecydować? Może pusty świat, gracze od nowa wszystko pobudują. Wszystko jest rzeczą otwartą i możliwą do dyskusji. Kwestia tego, żeby krok do fuzji światów zrobić.

Wątpliwe jest, że coś z tym ruszy, ale jeśli nadal będziemy milczeć i nic z tym nie robić to na każdym świecie stopniowo będą rosnąć miasta widma, aż wszyscy całkowicie zrezygnujemy z gry. Czego podejrzewam nie chcemy ani my, ani IG.

Pozdrawiam
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Z niecierpliwością nadal czekam, jak i większość z nas co mają do powiedzenia na ten temat nasz TWT.
Czy nadal już od dobrego roku będzie olewana ta kwestia i wykruszanie się kolejnych graczy?
 
Co to da i tak szybko nie włączą migracji. Etriel pewnie cały czas im tam to zgłasza. Ale INNO bedzie trzymało serw z wiadomych powodów. Jedyne co nam teraz zostało to Budowanie :D.
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
I tak nie dostaniecie migracji! Przecież jest tyluuuuu aktywanych graczy na tych serwerach, że nasz TWT uznaje, że migracja jest absolutnie nie potrzebna - lepiej otworzyć kolejny świat, żeby każdy mógł zacząć od nowa ok_:)
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Dylan jak się nie znasz to się nie wypowiadaj albo poczytaj sobie więcej.
To nie TWT decyduje o włączeniu migracji, tylko Ci którzy są nad nimi. Jeśli byś uważnie czytał posty a nie wybiórczo byś o tym wiedział. Proszę Cię, nie wprowadzaj ludzi w błąd.
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Tiaaa, a informacje od graczy czego chcą to kto przekazuje INNO? To nie pierwszy temat o migracji. Także i Ty ludzi nie wprowadzaj ludzi w błąd oops!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak jak napisał Veinzord, o migracji nie decyduje TWT, tylko Ci "wyżej" nas. Przekazujemy informację, ale jak widać, światy prosperują tak, że ni IG nie postanowiło włączyć migracji.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Światy nie prosperują dobrze(chodzi mi o aktywność graczy na fortach, pvp, czatach itd.), tylko niektórzy gracze dają nadal zarobić i dlatego światy stoją :)
 
Do góry