MIGRACJA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26589
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za migracja na świecie BF?

  • Tak

    Głosy: 67 77,9%
  • Nie

    Głosy: 16 18,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 3,5%

  • W sumie głosujących
    86

DeletedUser

Gość
Gość
ale o czym mowa te pierdoły które bełkocze fusek to są farmazony dla nierozumnych dzieci nikt już tego nie łyka tak jak farmazony które wciska on line na serwerach że z banów perm nie ma powrotu do gry a są dowody że ludzie wracają i za chwile plącze się w swoich łgarstwach odsyłając do suportu
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Na BF jeśli chodzi o PvP to już jest dawno zamknięty temat. pif_paf
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
sw11 migrują obecnie ,,już yyy z rok?może już dwa ?

jak znam inno to nie spełnią naszych marzeń i nic nigdzie i nigdy nie zmigrują

ale za to jak ich znam niebawem otworzą kolejny świat ,,,a wiecie po co ?
bo kilku zapłaci bryłki żeby być w topce rankingu ,,,ciekawe po co to im skoro nic z tego nie ma ,ale świat przyniesie zysk a zysk to nowy samochód dla prezesa
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Temat w ciągu dalszym jak najbardziej aktualny a pozostawiony bez jakiegokolwiek odzewu w tej sprawie.
Jak długo nieliczni aktywni gracze, weterani a bardziej dinozaury już będą jeszcze musieli "koczować" na obumierającym świecie?
Po prostu dajecie nam tak powoli wyginąć bez możliwości dołączenia, zebrania ekipy na aktywniejszych światach, to przykre...
 
Mam tam postać jak najbardziej jestem za migracją, zróbcie w końcu coś dla graczy ! Lepiej poprawić grywalność gry co by mogło zachęcić nowych ludzi a nie ścigać wiernych graczy i zmieniać im nicki !

Pozdrawiam Dupczet (kiedyś)
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
A ja zapraszam wszystkich graczy na Blackfoot :) Skoro nie chcą nas uwolnić od męki i katuszy, to zapraszam wszystkich którzy posiadają tu postać na walki fortowe. Zawsze to dodatkowe jajca do eventu :p
 
Proszę o migracje bo my tu zdychamy.Ludzie walą tylko kościół, same mulciaki na eventach, średnio 30 osób na saloonie 1 przecież to jest żart.... Ja rozumiem, że blackfoot serwer z przeszłością, ale to nie ma prawa bytu i w porównaniu do innych światów jest to tragedia...
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Jest temat na forum gdzie pewien gracz pisze list do IG, możesz coś tam naskrobać od siebie :)
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Jest temat na forum gdzie pewien gracz pisze list do IG, możesz coś tam naskrobać od siebie :)
no jak na razie ten list to nasza jedyna szansa na to że coś się zmieni na lepsze w sprawie wymarłych światów jak np ten wymieniony w tym temacie
 

DeletedUser26270

Gość
Gość
chciałem odświeżyć temat
bo na BF troche pustkami świeci, mnóstwo miast widm, w wiekszości sektorów jest 2-4 miasta w których jeszcze nie skasowało ostatniej osoby w tym mieście a reszta to widma, w jednym sektorze tylko kilka miast gdzie cosżyje a tak to pustkami świeci, forty leżą, pojedynkowiczów nie ma za wielu, jedynie troche zbieraczy jest co siejako tako loguja...
 

Antalor

Blada Twarz
Jestem za migracją. Na blacfoot nie istnieje nic począwszy od pojedynków kończąc na bitwach fortowych...30 osób w saloonie? Co to ma niby być... Dzięki migracji wiele osób stało by się ponownie aktywnymi graczami i dla inno byłby większy przychód niż obecnie :)
 
Do góry