MIGRACJA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26589
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za migracja na świecie BF?

  • Tak

    Głosy: 67 77,9%
  • Nie

    Głosy: 16 18,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 3,5%

  • W sumie głosujących
    86

DeletedUser30240

Gość
Gość
Włączanie migracji z jednego serwera moim zdaniem nie ma sensu,ci z nas którzy od lat grają na wszystkich serwerach po prostu nie ma już gdzie przenosić postaci.Dla administracji ścieżka migracji może sięgać najdalej do jicarilla, klondike,luizjana,musco,nawaho,ohio to za nowe serwery zdaniem administracji. Wydaje mi się że są 2 rozsądne rozwiązania przynajmniej częściowo problemu migracji.

-Połączenie serwerów fortowych (włączenie migracji z Arizony,Blacfoot,Dakota,Iro i Huron na wcześniej przygotowany serwer 20 (zniszczone budynki,ustawienia takie lub podobne jak na 1 świecie) . Ścieżka musiała by prowadzić wyłącznie na ten serwer i dała by możliwość stworzenia mega mocnego serwera fortowego.Do testów przystosowali byście inny serwer.

-Druga opcja to otwarcie powszechnej migracji z każdego na każdy wyłączając najnowszy serwer i żadnego innego,szybko gracze przenieśli by się tam gdzie chcą grać i opustoszałe serwery można by z czasem wykluczyć.

No ale ja nie wiem,ja tu tylko sprzątam,wszystko w rękach sTwórców.
Pozdro
 

DeletedUser33988

Gość
Gość
Włączanie migracji z jednego serwera moim zdaniem nie ma sensu,ci z nas którzy od lat grają na wszystkich serwerach po prostu nie ma już gdzie przenosić postaci.Dla administracji ścieżka migracji może sięgać najdalej do jicarilla, klondike,luizjana,musco,nawaho,ohio to za nowe serwery zdaniem administracji. Wydaje mi się że są 2 rozsądne rozwiązania przynajmniej częściowo problemu migracji.

-Połączenie serwerów fortowych (włączenie migracji z Arizony,Blacfoot,Dakota,Iro i Huron na wcześniej przygotowany serwer 20 (zniszczone budynki,ustawienia takie lub podobne jak na 1 świecie) . Ścieżka musiała by prowadzić wyłącznie na ten serwer i dała by możliwość stworzenia mega mocnego serwera fortowego.Do testów przystosowali byście inny serwer.

-Druga opcja to otwarcie powszechnej migracji z każdego na każdy wyłączając najnowszy serwer i żadnego innego,szybko gracze przenieśli by się tam gdzie chcą grać i opustoszałe serwery można by z czasem wykluczyć.

No ale ja nie wiem,ja tu tylko sprzątam,wszystko w rękach sTwórców.
Pozdro

Nic Ci nie włączą bo mają graczy gdzieś ... liczy się ewidentnie kasa od gracza i to im się wlicza to że chcesz migracji,świat upada mają to gdzieś.... kiedy WY to zrozumiecie,gracie tyle lat i nadal stoicie w miejscu lub gracie jakbyście zaczynali od wczoraj...
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Nic Ci nie włączą bo mają graczy gdzieś ... liczy się ewidentnie kasa od gracza i to im się wlicza to że chcesz migracji,świat upada mają to gdzieś.... kiedy WY to zrozumiecie,gracie tyle lat i nadal stoicie w miejscu lub gracie jakbyście zaczynali od wczoraj...
Tyle że ludzie wolą chyba wydawać pieniądze jak mają z kim rywalizować niż jak grają na serwie z 5 innymi osobami XD Więc ja nawet nie rozumiem tego rozumowania IG skoro jest to po prostu debilne że ciągle te martwe serwery są.
 
Wystarczy że na świat przypada 2-3 napaleńców na itemy z SHOPU za bryłki lub wygrywanie loteryjek. Im to w zupełności wystarcza. Oni wcale nie chcą tych światów likwidować lepiej mieć kilkanaście światów przynoszące jako taki zysk niż pare z niewiadomo jakim zyskiem.Póki to sie nie zmieni nic sie nie ruszy.Ale problem w tym że to sie nie zmieni. Tak czy owak jest to patowa sytuacja :uuu)
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
A zmieniło się coś? xDDD
Biorąc pod uwagę że ludzie nic nie robią tylko narzekają to nie dziwota, że nic się nie zmieniło. Ludzie jak chcecie migracji to przestańcie walić kase w martwe serwery a zamiast tego przestańcie na nich grać na długi okres czasu to IG zrobi je, bo:
1. Nie będzie kasy z serwerów
2.Nikt nie będzie na nich grać
3.IG jak każda inna korporacja musi dbać o swój wizerunek chociaż minimalnie więc jak zobaczy buntujących się graczy TW którzy robią strajk, nie grają i żądają migracji to ją zrobią, bo nie będą mieli nic do gadania.
A nawet jeśli moje przypuszczenia są głupie i nierealne dla niektórych to ja wam powiem jedno: Jeśli za nierealne uważacie zrobienie czegokolwiek to się nie dziwie. Zresztą były akcje które były na jeszcze większą skale i zakończyły się sukcesem (patrz pozwy sądowe graczy na jakieś studia z powodu słabych gier lub to jak ludzie wyrażali się o EA i lootboxach co zadziałało w niektórych krajach np Belgii.). Jeśli chcecie migracji to zacznijcie coś robić, a nie tylko narzekać. Przestańcie grać na dany okres czasu (dajmy na to 2 miesiące), przestańcie wydawać na tych klonach, blatfootach lub innych huronów kasy zamiast ją ciągle pompować. Zastanówcie się dlaczego nie ma migracji i pomyślcie co z tym zrobić.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Dobrze gadasz, ale są gracze, którzy lubią grać w te swoje "szachy" na wymarłych światach i obecny stan im odpowiada :/
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Po prostu łatwiej wygrać eventówkę na wymarłych światach ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Genialne osiągnięcie wygrać eventówke na serwie na którym prawie nikogo nie ma XD
Wygraj lotkę na takim Chey. Następnego dnia przenieś się na takie s1 czy huron. Masz eventówkę której wygranie na takim s1 czy huronie było kilkukrotnie trudniejsze.
 
Możemy sobie opisywać plan działania i kroki jakie prowadziłyby do zmiany polityki migracyjnej dla IG tutaj, ale to bezcelowe. Na forum zagląda garstka osób - musielibyśmy rozsyłać wici w grze przez pw. No, ale szkopuł jest taki, że nikt nie czyta tych spamowych wiadomości, niezależnie od naszych szlachetnych pobudek ;), a TWT nie wyświetli wyskakującego okna zachęcającego np. do bojkotu :DDD
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Możemy sobie opisywać plan działania i kroki jakie prowadziłyby do zmiany polityki migracyjnej dla IG tutaj, ale to bezcelowe. Na forum zagląda garstka osób - musielibyśmy rozsyłać wici w grze przez pw. No, ale szkopuł jest taki, że nikt nie czyta tych spamowych wiadomości, niezależnie od naszych szlachetnych pobudek ;), a TWT nie wyświetli wyskakującego okna zachęcającego np. do bojkotu :DDD
Czyli co chcesz mi powiedzieć, że lepiej nic nie robić zamiast brać się do roboty i buntować? Zawsze warto spróbować szczególnie, że ten pomysł ma szanse na sukces. Poza tym osoby z forum zawsze mogą rozprzestrzeniać ten plan na saloonie, poprzez prywatne wiadomości oraz poczte .Zresztą jedyne co trzeba tak naprawdę zrobić to przestać wydawać kase na tych serwerach co jakieś 90% zrobi bo nie chcą grać na światach z nikim.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czyli co chcesz mi powiedzieć, że lepiej nic nie robić zamiast brać się do roboty i buntować? Zawsze warto spróbować szczególnie, że ten pomysł ma szanse na sukces. Poza tym osoby z forum zawsze mogą rozprzestrzeniać ten plan na saloonie, poprzez prywatne wiadomości oraz poczte .Zresztą jedyne co trzeba tak naprawdę zrobić to przestać wydawać kase na tych serwerach co jakieś 90% zrobi bo nie chcą grać na światach z nikim.
Wiadomości prywatne i pocztę? Ktoś może w ogóle nie chcieć nawet wejść na to forum, nie otworzyć telegramu na poczcie. Ale racja jest racją, próbować warto, ale czy w tym wypadku coś się zmmieni? Przestać wydawać kasę na wymarłych serwerach? Ech, niewykonalne. To tak jakby na spotkaniu AA było 100 osób i wszyscy po tym jednym spotkaniu przestaną pić alkohol ;)
 

DeletedUser33988

Gość
Gość
Mało ludzi czyta wiadomości na poczcie w samej grze.Tym bardziej jakieś spamy na pw z linkiem odwołującym się na forum... A z tym wydawaniem bryłek to jak Fusek napisał niewykonalne nie nakłonisz nikogo by zaprzestał pakować kasę na wymarłym świecie szczególnie ludziom z topki lub przy loterii,gdzie łatwiej o główną nagrodę.Moim zdaniem cała polityka TW jest taka że gracz daje swoje pomysły a IG i tak robi po swojemu i tak się ciągnie ten wózek któryś rok z kolei z mizernym skutkiem.
 
Do góry