Migracja

Dzień dobry. Chciałem się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat migracji światów. Od jakiegoś czasu światy padają, coraz mniej jest możliwości migrowania. Migracja jest pomysłem bardzo dobrym, ale tylko wtedy, gdy można gdzieś migrować. Wielu graczy gra na wielu światach i wtedy nie ma gdzie migrować, by zachować swoje zdobyte przedmioty z likwidowanego świata. Nie wszyscy mają możliwość przeniesienia swoich rzeczy, nawet jak ktoś się zgodzi. Nie da się przenieść tych ulepszonych lub kupionych za bryłki. Kasa realna, którą się włożyło w grę, idzie w błoto i lata gry na likwidowanym świecie. Ten problem można by rozwiązać przez dopuszczenie migracji, z wszystkimi zdobytymi, setami, produktami i gotówką, na innym świat, na którym się gra, nie tracąc nic z obu tych światów, zachowując wyższy poziom jednego z tych światów.
Teraz moje pytanie, czy właściciel gry mógłby rozważyć taką możliwość migracji i wprowadzić takie rozwiązanie. Dla wielu graczy byłoby to idealne rozwiązanie, nikt by nie tracił nic, a gracze by nie rezygnowali z gry. Jeśli takiego rozwiązania nie będzie można wprowadzić coś podobnego. Jeśli takiego rozwiązania migracji nie będzie to ja, zrezygnuję z gry na wielu światach i zostawię tylko dwa. Myślę, że wielu graczy tak zrobi. Szkoda będzie wydawać realne pieniądze i tracić czas na światy, które padają.
 

kruK629

Członek obsługi gry
Czy ja dobrze rozumiem
Twoja propozycja zakłada że na migrowanym świecie masz przykładowo 150 lvl i na świecie na który ma być migracja też
I chcesz zmigrowac wszystkie itemy ulepszone i pozostałe
Nie uważasz że wtedy była by zbyt mocna przewaga takiego zmigrowanego gracza?
 
Czy ja dobrze rozumiem
Twoja propozycja zakłada że na migrowanym świecie masz przykładowo 150 lvl i na świecie na który ma być migracja też
I chcesz zmigrowac wszystkie itemy ulepszone i pozostałe
Nie uważasz że wtedy była by zbyt mocna przewaga takiego zmigrowanego gracza?
A czego się obawiasz kruku? że będzie lepszy od ciebie? swoje wypracował i powydawał na innych światach to mu się coś należy! przyjdzie jekiś imigrant na Iro wiecznie żywe to przynajmniej nie z pustymi rękoma i coś wyszkolony. Nas jakby przeganiali to też byśmy szumieli o nieprawidłowościach i stratach personalnych!
 
Jestem na nie.

Po 1. Grając aktywnie na dwóch/trzech światach na wszystkich inwestowałem bryłki czy czas, żeby na wszystkich mieć w miarę dobre eq, twój pomysł spowoduje, że to kasa moja jak i innych graczy pójdzie w błoto.
Po 2. Eq na martwych światach często jest tańsze niż na światach bardziej aktywnych.
 
Do góry