Migracje - WAŻNE!!!

Czy chcesz włączenie migracji?

  • Tak

    Głosy: 71 83,5%
  • Nie (uzasadnij)

    Głosy: 14 16,5%

  • W sumie głosujących
    85
Te zmiany w bitwach o fort - zmiany umek - to jakaś porażka. Ludzie odejdą do PvP. A nie sory, tam też nie pójdą bo też jest skopane.

Zauważyliście że (prawie) wszystko co robi IG doprowadza do upadłości gry? Do niezadowolenia graczy? Pytanie czy tylko My Polacy to zauważamy, czy niemcy też to widzą.

W tym IG to siedzą dzieci co zrobili kilka PvP i poszli 3x na bitwe o fort. A po 19stej mają czas dla rodziny ;p

Ta gra to klasyk, szkoda że idzie na dno.
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Ja jestem za włączeniem migracji.Tak jak to zostało powiedziane nie powinno być to łaską tylko każdy powinien mieć możliwość grać tam gdzie aktualnie ma ochotę grać.Nie mam w tym żadnego interesu bo wszędzie mam postacie 140-150 lvl.Tak po prostu powinno być a jeśli InnoGames obawia się spadku wpływów z bryłek to niech otwierają kolejne serwery.Na pewno na świeżych serwerach zarabiają więcej niż na starych serwerach.Tyle ode mnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
i pewnie na wszystkich światach są to postacie co mają 150lvl i full eq. Typowe narzekanie jagodziarza : co ja zrobię jak nię będzię mogła spływać kasa ze wsztkich światów na mój główny i co zrobią ci dla których zbieram jagody
 
Do góry