Migracje - WAŻNE!!!

Czy chcesz włączenie migracji?

  • Tak

    Głosy: 71 83,5%
  • Nie (uzasadnij)

    Głosy: 14 16,5%

  • W sumie głosujących
    85
Proszę Panów Podbipięta i Viksonz o skończenie ataków na siebie. Nie potrzebne to jest, już powiedzieliście Panowie co myślicie. Idzcie na pw a potem na piwo.

Wiadomości zostały porozsyłane i widać że kilka osób już się odezwało i to mnie cieszy. Odzywajcie się ludzie jak to tylko czytacie bo to jest istotne. Głosowanie głosowaniem, ale opinia również się przyda.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Byc kiedys w topce a utrzymywac sie to roznica . Z reszta o czym piszesz o topce na wymarlym s2 :) Czytam te twoje wypociny i mam wrazenie ze za bardzo sie ekscytujesz , wyluzuj bo jeszcze ci jakas zylka peknie i beda musieli sprzatac po tobie.

Migracji sie nie boje , moze i nawet fajnie by bylo gdyby polaczyli wiekszosc swiatow . Zaoszczedzilbym na wescie i wydal na inne hobby. Tylko bylo juz kilka migracji , pozamykali s2-s9 i co ? Chwilowy zachwyt byl , pozniej i tak ludzie porezygnowali z gry i rezygnuja dalej. Bo to nie migracja i zamykanie kolejnych swiatow jest problem a brak zmian na wescie.

:D trochę mi cię szkoda wiesz? :D
daleko mi do ekscytacji, prędzej jestem zrezygnowany polemiką z narcystycznym napaleńcem..
kiedyś s2 nie było wymarłe, było takie same jak każdy inny świat, więc twoją uwagę można rozbić jedynie o kant stołu, ale ja wiem wiem, tonący brzytwy się chwyta :(

ale nie o tym, nie o tym...


migracje były i super, tylko jakbyś nie zauważył ludzie rezygnowali głównie dlatego, że wprowadzili wersję 2.0 i większości nie spodobał się nowy interfejs TW, następnie coraz większa i większa ilość loterii i nowych setów, dla niektórych był to szok i rozczarowanie - a teraz ludzie są już po prostu tym znudzeni.

po części brak zmian wpływa na jakość gry (ale nie to jest głównym problemem), a jak te zmiany już są, to ich jakość pozostawia wiele do życzenia.
większość zmian jest na gorsze, jak np pojedynki - gdzie jest unik? gdzie jest zaskoczenie? ograniczenie do 450? ok, większa ilość przeciwników - na plus, ale gdzie są poziomy pojedynkowe, które ludzie wbijali latami? (wbrew pozorom to istotny szczegół!)
a wystarczyło rozwiązać to inaczej. (pierwsze z brzegu - zrobić jak teraz, zablokować zdobywanie expa na 450 PP a w () zrobić faktyczny PP - i już byłoby inaczej)

a właśnie brak migracji z najsłabszych światów jest powodem przez który TW jest teraz taki jaki jest - światy stoją, nic się na nich nie dzieje - problemy żeby zebrać komplety na mały fort - pojedynki tylko między osobami, którym nie przeszkadza, że jedynym sensownym wyjściem jest zrobienie orka (gdzie reszta buildów???), bo reszta się wycofała.

ale przecież najważniejsze jest, żeby jeden z drugim nabkiem mógł wygrać kolejną loterię.
 
Jestem na nie
Mi nie przeszkadza ile jest światów i jaka jest na nich sytuacja.
Jak jest tyle światów,to czerpię zyski z loterii itp.

Sprawdziłem sobie na westforts sytuację na bitwach na każdym świecie i wychodzi,że 8 światów nie zbiera nawet kompletu na malucha.
Na huronie są codziennie średniaki
Na s10 są teraz duże forty :eek:
Na s1 ostatnio są duże forty
Na 1 i 10 wy migrowali gracze z światów 2-9
Na huron gracze z 11 i 12

Jakby dowódcy sojuszy się starali na każdym świecie, to by były bitwy z kompletami, a nie teraz płaczą,że chcą migracje.

Na początku lipca jest kolejna loteria do tego czasu zachęcił bym te opłakane światy do jakichkolwiek starań,żeby poprawić sytuację na bitwach.
W trakcie wakacji frekwencja się jeszcze bardziej pogorszy,to bym poczekał z tymi migracjami do końca sierpnia,potem ocenić sytuację na fortach, a następnie myśleć o migracji.

Jeszcze coś dopiszę pózniej,bo teraz nie chce mi się

Ten nowy świat to głupota,znowu tam będzie kilka tysięcy ludzi którzy skończą grę po kilku tygodniach.na Przygodach będzie pełno noobów którzy grać nie umią.
 

DeletedUser26093

Gość
Gość
TAK

Cześć!

Gdzieś już o tym pisałem, ale gdyby tak wszyscy przestali kupować bryłki to by się coś w tym zmieniło. Jasna sprawa że to nie takie proste aby wszyscy przestali walić w złoto, ale w końcu od czego jest ta nasza społeczność? Społeczność która razem może zdziałać wiele. Może by tak przestać się w końcu kłócić o Podbipiętę, tylko podjąć wspólne cele? Każdy chce zmian, a my zamiast dążyć do zmian to wojujemy szabelkami. Wiecie dlaczego w RP były rozbiory? Dlatego że szlachta zamiast ratować państwo to biła się między sobą kto jest grubszy, a my robimy to tu samo.

Zasadniczo każdy wie czego potrzeba, ale pomimo tego może warto wydelegować po dwie, trzy osoby ze świata, poprosić TWTPL o zebranie na jakimś czacie, nawet głosowym. (Oni też są od tego by nam pomagać, może i większość uważa że nic dobrego nie robią, ale oni też są graczami i tez chcą by było lepiej.) Pogadać o tym co chcemy zmienić, oni zgłoszą nasze prośby do IG, my zrobimy strajk bryłkowy (chyba że ktoś ma inny pomysł?) i wtedy coś możemy osiągnąć.

Przestańmy wojować między sobą, a walczmy z tym co nam nie sprzyja!

Pozdrawiam,
Jan

//wycięto niestosowną treść - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jakby dowódcy sojuszy się starali na każdym świecie, to by były bitwy z kompletami, a nie teraz płaczą,że chcą migracje.

Po pierwsze na dakocie gramy przeciwko zyberowi - człowiekowi który jest specyficzny jeśli chodzi o podejście do fortów.
Od lat ludzie się z nim męczą ale coż taki juz nasz los. Nie da się z nim dogadać bo chłop ma swoje lata.
Po drugie. Komplet kompletem ale na dakocie są pustki na targu. Nic nie można dostać. Brakuje sprzętu.
Ja sam co mi niepotrzebne już dawno sprzedałem/pożyczyłem innym fortowcom.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Temat zbędny bo nic nie da .

Etriel powinna pogadać z innymi CMami i razem powinni przedstawić tym zakutym głowom że zmniejszenie ilosci światów i otwarcie migracji rozrusza tą grę.

Głosowanie nic nie da bo już kilkanaście takich ankiet było.
 
Janie, piękna wypowiedź. O to chodzi żebyśmy się zjednoczyli, a nie toczyli waśnie i spory. Ja na światach powysyłałem wiadomości o tym temacie i już jest odzew.

Powiadasz przyjacielu - strajk bryłkowy. To jest dobry pomysł, ale musimy liczyć się z tym, że zawsze znajdzie się ktoś kto wyda $$$ by odpalić vipa. Lecz z pewnością nie będzie to taka ilość jak dotychczas. Chociażby zmniejszenie dochodu TW w polskiej wersji coś by już oznaczało. Dodatkowo można w opisach dopisać kilka słów że jest strajk i muszą być zmiany.
 

DeletedUser26093

Gość
Gość
Sprawdziłem sobie na westforts sytuację na bitwach na każdym świecie i wychodzi,że 8 światów nie zbiera nawet kompletu na malucha.
Na huronie są codziennie średniaki
Na s10 są teraz duże forty :eek:
Na s1 ostatnio są duże forty
Na 1 i 10 wy migrowali gracze z światów 2-9
Na huron gracze z 11 i 12

Na s10 są duże forty, ale ekipa nawet nie na średnie.
Huron jedynie się trzyma w komplecie na średnim, s1 to różnie bywa, ale też bez rewelacji, forty duże, ale to samo co na s10.

Jeśli chodziłoby tylko o same walki to dla mnie opcja jest taka: 10+Huron (o ile na huronie nie jest inny tryb, ale pomińmy już to bo nie jestem pewien)
1 + cała reszta.
Wtedy walki będą miały sens, natomiast dobra zabawa będzie wtedy gdy będzie nas wiele, wszystkich na jednym świecie.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Janie, piękna wypowiedź. O to chodzi żebyśmy się zjednoczyli, a nie toczyli waśnie i spory. Ja na światach powysyłałem wiadomości o tym temacie i już jest odzew.

Powiadasz przyjacielu - strajk bryłkowy. To jest dobry pomysł, ale musimy liczyć się z tym, że zawsze znajdzie się ktoś kto wyda $$$ by odpalić vipa. Lecz z pewnością nie będzie to taka ilość jak dotychczas. Chociażby zmniejszenie dochodu TW w polskiej wersji coś by już oznaczało. Dodatkowo można w opisach dopisać kilka słów że jest strajk i muszą być zmiany.

Jaki strajk, tu nie chodzi nawet że ktoś VIPa odpali. Wystarczy loteria i nie ma bata żeby nie wyskoczył ktoś z zakupem bryłek żeby dorwać się do broni minimalnym kosztem bo inni by wtedy strajkowali.
 

DeletedUser26093

Gość
Gość
Jaki strajk, tu nie chodzi nawet że ktoś VIPa odpali. Wystarczy loteria i nie ma bata żeby nie wyskoczył ktoś z zakupem bryłek żeby dorwać się do broni minimalnym kosztem bo inni by wtedy strajkowali.

Człowieku pomyśl trochę, jak dorwie się kosztem minimalny to znaczy że i tak sukces bo nie dostaną tyle co zawsze. Nawet jeśli część zastrajkuje to i tak zawsze dostaną mniej.
 
Każda niewydana kasa na bryłki w ramach takiego strajku jest ok. Tylko teraz pytanie czy taki strajk coś da?
 

DeletedUser26093

Gość
Gość
Do momentu aż tego nie sprawdzimy nie będziemy wiedzieć, ale pytanie, czy nawet jeśli nic nie da to my coś stracimy? Trzeba się teraz zastanowić które 'my'. 'My gracze' może trochę bonusu, natomiast 'My ludzie' nie stracimy, a nawet zyskamy trochę pieniędzy na kwiaty dla pięknej kobiety czy butelkę whiskey którą możemy umilać sobie chwilę prowadząc rozmowę na czacie.
 
O migracji decyduje IG. Z tego co CM mówiła, wysyła im prośby o włączenie migracji, ale oni się na to nie zgadzają.
Nie sądzę. Osobiście byłem przy sytuacji jak KSF przekonał Onufrego o włączeniu migracji z 12 św. To się działo "na żywo" - po prostu włączył ;)

Migracja powinna być włączona na stałe na światach z liczbą aktywnych kont poniżej 2.000. I przysługiwać raz do roku. Normalnie powinna być częścią mechanizmu gry, nie łaską.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Ale... Teraz chyba nie może tak być... Onufry to zrobił i potem był jakiś przypał (chyba... Ja to wszystko pisze, to co mi się wydaje i to co kiedyś przeczytałem).
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
wspominałem już że to luizjana powinna być zaludniona naszymi najmocniejszymi klonami postaci
gram na sw1 ale chętnie zmierzył bym sie z najmocniejszym kontem z ludźmi z sw10 czy huronka czy z każdego innego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
pan podbibięta pokazał już swoją "kulturę" w innym temacie w rozmowie ze mną



W młodości byłem kieszonkowcem i z chłopakami kroiliśmy takie bogate dzieciaki hehehe :)

fakt wygrałem ostatnią lotkę, małym kosztem, ale kiedyś już o tym gadaliśmy i proponuję przeczytać wywiad z twórcami world of tanks, gdzie otwarcie mówią że( nie wiem nie orientuje się czy tam są swiaty czy serwery czy cus innego) na 10k graczy trafia się 2-4 zapalencow co wydaje full kasy( nie wiem na co) a reszta gra free. Ja nikogo nie potępiam, każdy zarabia wydaje na co chce. Czytałem kiedyś artykuł że ponoć amerykańce mają po... na punkcie avatarów i faktycznie gram w takiego moba HON jest free, ale za kaskę można kupować różne fanty- nie pomagaja w grze kompletnie, ale dają że np jak zdechniesz pojawia się jakaś cut scenka itp i faktycznie ludzie z ameryki pln. mają tego najwięcej.

za migra jestem na tak
 
Do góry