Migracje

DeletedUser33028

Gość
Gość
Wiem, że większość z Was chce migracji z 3/4 światów, a inno nam na to nie pozwala. Więc mam pytanie do Was. Czy każdy z Was (chcących migracje) chce założyć konto na świecie najnowszym (Pohuy) i zacząć tam granie. Jakby większosć osób chcących migracji z Blackfootów Irq Dakot i innych Jicarilli to możecie pójść na nowy i zagrać z wszystkimi na fortach. Może uzbiera się dużo osób na forty jak za dawnych lat. Wiem, że wy wolicie nie expić bo tam macie juz 150 , macie duzo itemów, ale zabawa od nowa (chociaż raz a nie co roku oczywiście) jest dobra. Więc zapraszam was ze wszystkich serwerów na świat PoHUY i zagrajmy sobie na dużych fortach i miejmy świetne pvp z wieloma Pojedynkowiczami!
 
Wszystko ładnie pięknie ale dadzą pewnie wyprz za bryłki i czar pryśnie tak jak było w przypadku ohio, aczkolwiek fortowo trzyma chyba najwyższy poziom
 

DeletedUser33028

Gość
Gość
Wiadomo, inno wszsytko za przeproszeniem spierdoli , ale mozna się bawić i z tymi setami, wiadomo kilka osób kupi je, ale reszta nie musi! Miejmy nadzieje, że strażak wleci w lipcu! XD Chociaż on i tak nei jest pod forty.
 
Moja propozycja jest taka, wykorzystajmy okazję, że wychodzi nowy świat pójdźmy tam poklikać czy nawet pozbierać produkty, a w zamian niech jagódki ustawia kasowanie postaci, a gracze aktywnie grający na takich światach jak bf dakota ustawią urlop. Jak to nie pomorze to nie mam pomysłu. Kwestia czy gracze są gotowi na takie poświęcenie?
 
@Lenka222 Czy można liczyć na Ciebie, że zrobisz wszystko co w twojej mocy żeby nie zepsuć nowego serwera zaraz bądź chwilę, bądź dłuższą chwile po starcie nadmiernymi wyprzedażami bryłowymi?
Dziękuję, pozdrawiam

przyszły gracz serwera pl26
DeeLore
 

DeletedUser33799

Gość
Gość
@Lenka222 Czy można liczyć na Ciebie, że zrobisz wszystko co w twojej mocy żeby nie zepsuć nowego serwera zaraz bądź chwilę, bądź dłuższą chwile po starcie nadmiernymi wyprzedażami bryłowymi?
Dziękuję, pozdrawiam

przyszły gracz serwera pl26
DeeLore

Serio uważasz, że ktokolwiek z polskiego twt posiada władzę, by zatrzymać wyprzedaże bryłkowe. ??????
 

DeletedUser33799

Gość
Gość
Zestaw letnich duchów rok temu pojawił się wszędzie poza Ohio. Z zestawem strażaka może będzie podobnie, tylko w stosunku do pl26 :p

Szczerze mówiąc wizja, gdzie "letnia wyprzedaż" będzie na zasadzie "możliwość kupna złotej jazdy, hawaja, lucilli, kucharza z tym jednym małym wyjątkiem" nie wygląda za ciekawie. NIE!!!

Już lepszy będzie sam strażak na nowym bez tej całej wyprzedaży.
 
Ludzie mogą pisać co chcą niedobrego o nowym serwerze, ale ja po 4 latach gry na kochanej Luizjanie czuję, iż zrobiłem tam wszystko co chciałem i nie mam żadnej motywacji do działania. Ci co chcą jeszcze coś zrobić, podziałać, pobawić się, nie mogą być na wymarłym świecie. Poznałem wielu wspaniałych ludzi z którymi miałem przyjemność stać po jednej stronie (Chiricahua) na bitwie fortowej jak i wspaniałych ludzi z przeciwnego sojuszu (Redemption), dzięki którym by zabawy nie było. Ale nadszedł kres stagnacji świata i moje czy kogoś innego działania poprawią aktywność o 20-30%, lecz po zaprzestaniu działań, aktywność podupada i będzie stawać się coraz słabsza. Za dużo trzeba dać "od siebie" by efekt był trochę dobry na chwilę.
Nie obwiniam tu nikogo. Jesteśmy coraz starsi, mamy coraz mniej czasu na grę (i dobrze) bo życie jest ważniejsze. Gracze ciągle odchodzą, a nie przychodzą.
 
Ludzie mogą pisać co chcą niedobrego o nowym serwerze, ale ja po 4 latach gry na kochanej Luizjanie czuję, iż zrobiłem tam wszystko co chciałem i nie mam żadnej motywacji do działania. Ci co chcą jeszcze coś zrobić, podziałać, pobawić się, nie mogą być na wymarłym świecie. Poznałem wielu wspaniałych ludzi z którymi miałem przyjemność stać po jednej stronie (Chiricahua) na bitwie fortowej jak i wspaniałych ludzi z przeciwnego sojuszu (Redemption), dzięki którym by zabawy nie było. Ale nadszedł kres stagnacji świata i moje czy kogoś innego działania poprawią aktywność o 20-30%, lecz po zaprzestaniu działań, aktywność podupada i będzie stawać się coraz słabsza. Za dużo trzeba dać "od siebie" by efekt był trochę dobry na chwilę.
Nie obwiniam tu nikogo. Jesteśmy coraz starsi, mamy coraz mniej czasu na grę (i dobrze) bo życie jest ważniejsze. Gracze ciągle odchodzą, a nie przychodzą.
Święta racja, aczkolwiek mam wrażenie, że w tym przypadku deweloper bardziej utrudnia niż pomaga graczom poprawić te sytuacje.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
@Lenka222 Czy można liczyć na Ciebie, że zrobisz wszystko co w twojej mocy żeby nie zepsuć nowego serwera zaraz bądź chwilę, bądź dłuższą chwile po starcie nadmiernymi wyprzedażami bryłowymi?
Dziękuję, pozdrawiam

przyszły gracz serwera pl26
DeeLore

Na pewno w pierwszym okresie nie będzie wyprzedaży za bryłki. Na tyle ile będę mogła to nie wpuszczę wyprzedaży na Pensylwanię. ;)
 
Na pewno w pierwszym okresie nie będzie wyprzedaży za bryłki. Na tyle ile będę mogła to nie wpuszczę wyprzedaży na Pensylwanię. ;)

Mam nadzieję również, że nie będzie żadnych kodów, aby ktokolwiek mógł otrzymać pomoc na Pensylwanii, a pamietam że na muscotah czy ohio były użyte kody. Prosimy Cię Lenko, naprawdę nie chcemy żadnych setów, wyprzedaży, eventów powiedzmy ~pół roku. A na pewno przez pierwsze kilka miesięcy. Ponadto, jezeli zostaną dodane sety to niech one mają przyroste na poziomie +0.2/lvl bo jak wlecą od razu sety z przyrostami +0.4/+0.5 lvl to to zaburzy wszystko. Jeżeli grasz w the westa to powinnaś to wiedzieć.
 
Mam nadzieję również, że nie będzie żadnych kodów, aby ktokolwiek mógł otrzymać pomoc na Pensylwanii, a pamietam że na muscotah czy ohio były użyte kody. Prosimy Cię Lenko, naprawdę nie chcemy żadnych setów, wyprzedaży, eventów powiedzmy ~pół roku. A na pewno przez pierwsze kilka miesięcy. Ponadto, jezeli zostaną dodane sety to niech one mają przyroste na poziomie +0.2/lvl bo jak wlecą od razu sety z przyrostami +0.4/+0.5 lvl to to zaburzy wszystko. Jeżeli grasz w the westa to powinnaś to wiedzieć.
Z tymi kodami się zgodze natomiast loterii raczej nie da się pominąć.
 

DeletedUser33028

Gość
Gość
Loteria w Lipcu będzie na pewno, ale zanim ktoś uzbeiora sety z tej loterii to chwile minie. Też grałem na Luizjanie , Muscotah i teraz Ohio wszędzie spotkałem dużo dobrych , przyjaznych graczy. Świetnie się grało na Lui, więc cieszę się, że niektóre osoby w końcu z Lui się przeniosą, bo to juz wymarły świat :/ , tak samo jak powoli Muscotah się staje :/ .
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Nom, miesiąc po starcie ohio jakoś dopiero zaczęły kody z krzyżówek być działające na jednym serwie( teraz tylko te na walutę eventową są międzyserwerowe), ale sprzed tego czasu jak masz z jakiś krzyżowek czy innych konkursów zachomikowane to nadal działają :p
 
Do góry