odrzucony Miksowanie przedmiotów

Czy jesteś za tym, aby stworzono taką listę mieszanych przedmiotów i dawały bonusy?


  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.
Witam serdecznie, chacilbym zaproponować urozmaicenie do TW.
Pomysł był by bardzo prosty, w slocie na ulepszenie przedmiotu, moglibyśmy dawać np. Trzy różne rzeczy i by nam zamieniało na coś bardziej pożytecznego co byś my chcieli, a nie mamy lub nie możemy kupić. Np. Jakiś przedmiot przykładowo szara czapka plus kamień i ampluka hp 25% i po zmieszaniu dało by nam, że ta ampułka hp wzrosla by do 26%. Albo np. Jagoda plus kamien i indygo dadzą Ci kamienpolszlachetny, bo nie masz w eq szybko potrzebujesz a masz tylko to w EQ. Ja oczywiście daje przykłady trzeba by było stworzyć odpowiednią listę i pomysły, ale myślę że to fajny pomysł, który mógłby troszkę ożywić TW. A pomysłów do listy można tworzyć i zawsze modyfikować.
 
Tak macie rację jakaś zawiść jest, grupki ludzi bo ten dał tak to ja dam nie. Jak wy trolujecie, a potem marudzicie, że w grze się nic nie zmienia i ona umiera. Tak tkwijcie w tym dalej ja dałem pomysł oczywiście losowy z tym połączeniem, ale mogłaby się znalesc osoba która by wymyśliła fantastyczna listę do łączenia. No cóż ważniejsze jest robienie sobie pod górkę, walenie kłód pod nogi niż rozwijanie gry, aby w końcu coś się zadziało. Teraz już wiem że nigdy to się nie uda z taki trolami i takimi poszczególnymi graczami co więcej mają zawiści. To apel do tych ludzi mam taki nie marudźcie ze TW umiera że wieje nuda nic się nie dzieje bo przypomnę wam ten poscik szybko.
 
I Dodam coś bardzo ważnego, to tacy ludzie jak wy niszczycie ta gra, a potem płaczecie że to wina GM kolsiarstwa itd. Właśnie zdałem sobie sprawę, że to wina takich ludzi jak wy jesteście gorsi od ww. Bo płaczecie marudzicie, a sami podważacie pomysły różnych graczy zamiast obiektywnie coś zmodernizować ulepszyć w tych propozycjach. I za bardzo nic się tu nie zmieni jesteście za to odpowiedzialni, a ja będę wam to od dzisiaj przypominał.
 
Dlaczego jestem na Nie? Bo to się zwyczajnie nie ma prawa udać w tej grze. Może w jakiejś MMORPG, ale tutaj nie ma szans po prostu.
To jest to samo co dodanie Kałacha do gry. Pomysł jest, uzasadnienie pomysłu okej, ale nie do tej gry. :)
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I Dodam coś bardzo ważnego, to tacy ludzie jak wy niszczycie ta gra, a potem płaczecie że to wina GM kolsiarstwa itd. Właśnie zdałem sobie sprawę, że to wina takich ludzi jak wy jesteście gorsi od ww. Bo płaczecie marudzicie, a sami podważacie pomysły różnych graczy zamiast obiektywnie coś zmodernizować ulepszyć w tych propozycjach. I za bardzo nic się tu nie zmieni jesteście za to odpowiedzialni, a ja będę wam to od dzisiaj przypominał.

XDDDDD
Gościu, mówisz że nasza wina bo Twój denny pomysł nie przeszedł ? XD
Zacznijmy od tego co Ty wymagasz XD. Chcesz aby gra przeglądarkowa miała miksowanie przedmiotów jak w metinie albo innym ustrojstwie XD. Tutaj jest problem aby na raz bonusy we wszystkich kapeluszach zmienić xD Gdzie to powinno się w 1 dzień zrobić bo ileż to powpisywać cyferki XD a Ty chcesz aby oni totalną NOWĄ bazę stworzyli pod Twój pomysł :p A DO TEGO JESZCZE SAMI MAJĄ WYMYŚLEĆ KOMBINACJE MIKSOWANIA XDDDDDDDDDDD
Pierw przemyśl co trzeba by zrobić aby taki pomysł przeszedł, bo to że rzucisz coś takiego to nie znaczy że oni zrobią za Ciebie reszte...

To tak jak ja bym powiedział że chce więcej opcji dużego expa w grze, rzucił pomysł że niech postawią strzelnice do dzikich psów. A jak to zrobią i co finalnie zrobią to radzcie se sami XDD

No cóż ważniejsze jest robienie sobie pod górkę, walenie kłód pod nogi niż rozwijanie gry, aby w końcu coś się zadziało. Teraz już wiem że nigdy to się nie uda z taki trolami i takimi poszczególnymi graczami co więcej mają zawiści.

Większości graczy odechciało się pisanie jakichkolwiek pomysłów bo i tak NIE ZOSTANĄ WPROWADZONE. Skąd pewność ???
A STĄD ŻE DALEJ NIE WPROWOWADZILI RZECZY KTÓRE PRZESZŁY W GŁOSOWANIU :)

Ogarnij się i nie rób z siebie obrażonego dzieciaczka któremu ktoś zabronił wyjść na dwór pobawić się w piaskownicy.
 
XDDDDD
Gościu, mówisz że nasza wina bo Twój denny pomysł nie przeszedł ? XD
Zacznijmy od tego co Ty wymagasz XD. Chcesz aby gra przeglądarkowa miała miksowanie przedmiotów jak w metinie albo innym ustrojstwie XD. Tutaj jest problem aby na raz bonusy we wszystkich kapeluszach zmienić xD Gdzie to powinno się w 1 dzień zrobić bo ileż to powpisywać cyferki XD a Ty chcesz aby oni totalną NOWĄ bazę stworzyli pod Twój pomysł :p A DO TEGO JESZCZE SAMI MAJĄ WYMYŚLEĆ KOMBINACJE MIKSOWANIA XDDDDDDDDDDD
Pierw przemyśl co trzeba by zrobić aby taki pomysł przeszedł, bo to że rzucisz coś takiego to nie znaczy że oni zrobią za Ciebie reszte...

To tak jak ja bym powiedział że chce więcej opcji dużego expa w grze, rzucił pomysł że niech postawią strzelnice do dzikich psów. A jak to zrobią i co finalnie zrobią to radzcie se sami XDD



Większości graczy odechciało się pisanie jakichkolwiek pomysłów bo i tak NIE ZOSTANĄ WPROWADZONE. Skąd pewność ???
A STĄD ŻE DALEJ NIE WPROWOWADZILI RZECZY KTÓRE PRZESZŁY W GŁOSOWANIU :)

Ogarnij się i nie rób z siebie obrażonego dzieciaczka któremu ktoś zabronił wyjść na dwór pobawić się w piaskownicy.
Czytaj, że zrozumieniem przeczytałeś wszystko? Jeśli nie to radzę jeszcze raz to ogarnąć. Widocznie coś jest na rzeczy, że bierzesz to do siebie. Może lubisz bronić troli?? Bo ja wyraźnie opisałem, że to nie tylko mój pomysł nie wrzuciłem wszystkich do jednego worka. Bo mój pomysł jest jednym z wielu i naprawdę mnie to nie boli, ale wiedzę co się dzieje. Jest tu dużo lepszych pomysłów, a troluja to właśnie dzieciaki i jakieś osoby co marudzą. Dlatego proponuję tobie ogarnąć czytanie ze zrozumieniem bo ja nie neguguje ujemnych komentarzy lub jak ktoś wyrazi swoją opinię tylko pisałem do tych troli i dzieciaków,. Widocznie jesteś jakims alfonsem tych troli, lub nie umiesz czytać.
 
Dlaczego jestem na Nie? Bo to się zwyczajnie nie ma prawa udać w tej grze. Może w jakiejś MMORPG, ale tutaj nie ma szans po prostu.
To jest to samo co dodanie Kałacha do gry. Pomysł jest, uzasadnienie pomysłu okej, ale nie do tej gry. :)
Pozdrawiam.
Kacper ty jesteś spoko bo już nie raz wyrazales moja opinie zgadzales się z jednym z innym nie i to szanuj. Byłeś i jesteś zawsze osoba obiektywna i cenie właśnie to u ciebie . Umiesz określić swoją opinię argumentami. Widocznie tamten gracz, nie rozumie to co napisałem, nie bije w ludzi bo dali nie, tylko bardziej w konkretny komentarz. Gdzie zauważyłem to i dlatego napisałem konktnie do grupy osób które to robią notorycznie.
 

inedum

Blada Twarz
Zaznaczyłem "Nie mam zdania", bo wiele zależałoby od konkretnych zestawień przedmiotów i tego, co można by z nimi robić.

Ze względu na klimat Dzikiego Zachodu podobnie jak *Kacper nie chciałbym tu zestawień "magicznych".

Natomiast być może to, co proponujesz, miałoby sens, gdyby powiązać z rzemiosłem - bo de facto postulujesz rozszerzenie rzemiosła...
A to - dobrze przemyślane - mogłoby się nawet wpisać w jakąś tam zauważalną tendencję Twórców Gry, by w ostatnich dwóch latach robić eventy związane z rzemiosłem.
Ale żeby Twój pomysł miał jakiekolwiek szanse, powinieneś IMHO jeszcze nad nim popracować i go doszczegółowić (właśnie w kierunku konkretnych pomysłów rzemieślniczych, pasujących do poszczególnych klas rzemiosła).
Powodzenia!

A tak przy okazji - ktoś coś słyszał, kiedy rozpoczyna się ten nowy mini-event rzemieślniczy? Gracze na becie już go mają?
 
to wina takich ludzi jak wy jesteście gorsi od ww. Bo płaczecie marudzicie, a sami podważacie pomysły różnych graczy zamiast obiektywnie coś zmodernizować ulepszyć w tych propozycjach. I za bardzo nic się tu nie zmieni jesteście za to odpowiedzialni, a ja będę wam to od dzisiaj przypominał.

Generalnie to nie chce mi się wypowiadać w takich tematach bo z moim doświadczeniem w tej grze już od dawna wiem, że nie ma to sensu. Natomiast uważam, że tutaj przyda się komentarz realisty.

Tak więc - na tym forum, na jednym z dziewiętnastu marketów padło mnóstwo genialnych pomysłów, które zostały wręcz podane dla Innogames na tacy i jedyne co musieliby zrobić to zaimplementować to do gry (a były też i sytuacje, że gracze oferowali swój czas, umiejętności i chęci jako wolontariat) i oczekiwać na pozytywny feedback od graczy, którzy w końcu byliby z czegoś zadowoleni.
Ale tego nie zrobią. Dlaczego? Ponieważ jedyne, co oni w tej chwili mogą to zmiana cyferek w bonusach przedmiotów i pozorne wprowadzanie "nowości" a tak naprawdę te nowości to wprowadzanie czegoś na bazie kodu, który kilka lat temu już został napisany.
I nie jest to w zasadzie wina osób związanych z wprowadzaniem tych rzeczy, oni muszą robić wynik - sprzedaż bryłek poprzez organizowanie loterii, eventów. To tak jakby ktoś Cię zatrudnił, dał stare, niszczące się narzędzia do pracy, a oczekiwał dobrych wyników w pracy.
Jedyne co można zarzucić osobom pozornie stojącym na czele tej łajby to bierność w absolutnie wszystkich kwestiach i nieumiejętność organizacji czegokolwiek z czym normalny człowiek niemiałby zupełnie żadnego problemu - co chociażby każdy kolejny gonzales udowadnia i podczas jego trwania z kim byś nie porozmawiał to już po tygodniu Ci powie, że w tę grę to się odechciewa grać bo w porównaniu do wielu innych to od dawna nie sprawia już przyjemności.
 

inedum

Blada Twarz
@SELFIE, to ciekawe i dające do myślenia to, co piszesz... rozumiem, że nie tylko jako zwykły gracz, ale i były członek Supportu.
Ale - akurat w przypadku tu omawianym, pomysł gracza @XIUXIU można sprowadzić do kwestii, w których nowego kodu pisać nie trzeba (tak mi się wydaje) - albo dodania nowych przepisów na rzemiosło, albo rozszerzenia oferty Angusa. Bo tak naprawdę to, co XIUXIU proponuje - wymiana kilku różnych przedmiotów na inne - to nie jest w grze nowy pomysł - i jest już realizowane przez te dwie wyżej opisane możliwości.

Rzecz więc idzie tylko o to, czy dałoby się:
- wymyśleć dodatkowe rozsądne, niemagiczne kombinacje przedmiotów w niezbyt dużej liczbie, które zyskałyby akceptację zarówno Twórców, jak i Użytkowników.

To oczywiście nie zmieni istotnie sytuacji gry, ale jeśli miałoby uszczęśliwić więcej graczy niż unieszczęśliwić :D :D - to czemu nie.
Tylko że na razie wyniki sondy (być może pod wpływem nie do końca przemyślanych przez Autora przykładów, pasujących trochę bardziej do gry fantasy niż do Dzikiego Zachodu) - nie wskazują na wielką chęć graczy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry