Minecraft

  • Rozpoczynający wątek PokerowaTwarz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Gra ktoś? Ta gra jest po prostu świetna. Osoby które grają niech napiszą to może byśmy wspólnie na multi zagrali? :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ja gram od kilku dni na singlu survival :)
Można zagrać w sumie na multi, tylko jakiś serwer by trzeba dorwać stabilny i pewny.
 

DeletedUser24599

Gość
Gość
ja nie gram, ale koncowka mi sie skojarzyla, moze starcraft ? :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam problem bo niemoge zagrać tzn niemoge ściągnąc pisze mi tkaie coś Press to click B czy cos z Escape itd ale bym zagral
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok to wypadało by się na multi umówic. Wszystkie tajemnice już zgłębiłem. A w multi się jeszcze nie bawiłem. Napisz do mnie na PW to się zgadamy :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bawię się w to również od jakiegoś czasu. Zbudowałem nawet swój zamek, 2 mosty i kościół xDD Kolejkę nawet mam :D
Pozdrawiam gracza Star The West, dzięki któremu wszystko się zaczęło!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świetna gra! Ja osobiście eksperymentuję z lawą. Kilka razy nawet się w niej wykąpałem. Również chciałbym podziękować Starowi. Star to dzięki Tobie odkryłem piękno tej gry!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tę grę to dzięki YouTube odkryłem :) Też parę rzeczy zbudowałem m.in: kolejkę wokół całego świata na którym gram, zamek też zbudowałem, mostków to z kilka od jednej do drugiej wyspy, przerobiłem jedną górę na swój dom (opłacało siębo miała jedną wielką jaskinię i pełno w niej surków wydobyłem :D). To chyba tyle grac dalej gram, bo coraz to nowe rzeczy buduje. Brakuje tylko ludzi do multi :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym chętnie zagrał na multi, ale niestety z niewiadomych powodów nie mogę się połączyć z żadnym serwerem. Warto wspomnieć, że nie gram przez stronkę tylko przez klienta i ujmę to tak- za grę nie zapłaciłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świetna gra :D ! Opowiedział mi o niej kumpel z klasy :D ! Gram w nią już od jakiegoś miesiąca :D Grałem też na multi , ale z kolegami :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Heh, super gra. Grafika wtajemnicza ^^ Gram gram i dopiero sie ucze :D ale juz idzie coraz raz lepiej ;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja też w to ostatnio grywam.Gra jest świetna.Gram w multi bo single troche nudny :p Polecam wszystkim!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Budujesz, wydobywasz, w nocy walczysz(z wyjątkiem poziomu Peaceful). Pomimo prostej grafiki i pomysłu gra strasznie wciąga;)
 

DeletedUser19794

Gość
Gość
Też gram... ta gra jest cudowna! Notch i cały zespół Mojang są najlepsi.

Budujesz, wydobywasz, w nocy walczysz(z wyjątkiem poziomu Peaceful). Pomimo prostej grafiki i pomysłu gra strasznie wciąga;)

Ma racje, ja siadam na 15 min a i tak siedzę z 5 godzin.
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Wy ściągnęliście czy premium kupiliście?Bo chętnie bym zaczął grać
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak wgl ta gre pobrac? Moglby ktos zarzucic na pm linka, czy cus?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odkąd gram w tę grę (czyli tak z pół roku) to naprawdę mnóstwo rzeczy zostało dodanych. Widac, że gra się rozwija i nadal przyciąga. Swoją drogą w przyszłości ma byc wydana wersja pudełkowa. Ciekawe kiedy gra osiągnie ostateczny wygląd.
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Odkąd gram w tę grę (czyli tak z pół roku) to naprawdę mnóstwo rzeczy zostało dodanych. Widac, że gra się rozwija i nadal przyciąga. Swoją drogą w przyszłości ma byc wydana wersja pudełkowa. Ciekawe kiedy gra osiągnie ostateczny wygląd.

Ostatnio było o tym na Hyperze
 
Status
Zamknięty.
Do góry