Minecraft

  • Rozpoczynający wątek PokerowaTwarz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie może zagramy razem na multi w Minecraft. Piszcie co o tym myślicie :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry nie graj w to , uzależnisz sie , z teamu odejdziesz :D ... Budowa z klocków nuuuuda :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Siemka.
Gram w tą grę już od tygodnia w singlu i poznałem wszystkie podstawowe jej tajniki. Chciałbym zagrać sobie na multi, ale nie wiem czemu mój minecraft nie połącza się z żadnym serwerem. Czy mógłbym mi ktoś pomóc jak zagrać w multi? Bo wiem, że jakoś się da na pirackim minecrafcie zagrać w multi.



Napisz na jakich serwerach próbowałeś grać.W plikach serwerowych jest opcja żeby gracze bez premium nie mogli grać i każdy "bardziej PRO" serwer ma tą opcję włączoną.
Ogólnie co do tematu nawet by można razem coś zbudować :p (może podobiznę najbardziej rozbudowanego miasta w TW? :D) jedyne czego trzeba to serwer w miarę nadający się do gry a z tym będzie trudno.Jakby ktoś coś miał to proszę pisać na PW :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja chętnie bym pograł z ekipą TW :) Jak by kto się pytał to mam oryginalnego minecrafta :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
... a boostery w torach strasznie żrą złoto. Nie mógł być zamiast niego red stone? (który wala mi się w skrzyniach w ilościach bliżej nieokreślonych)
Dodatkowo te boostery jakoś dziko działają :) (znaczy, strasznie mało efektywne są na początku jazdy). A może to ja się nie znam, bo jedyne do czego używałem redstona, to sygnalizator przy mob spawnerze... ;)

A ja mam pełno złota::P: Jak nie chcesz zużywać złota tp ewentualnie możesz zrobić napędzany wagonik.
 
Ja na razie gram sobie na single playerze, survivalu. Wydrążyłem sobie dziurę w skale, tam jest moja kopalnia. Obok mam taką sobie małą chatkę z drewna-właściwie taki mały magazyn, bo stoi tam dużo skrzyń zapełnionych po brzegi. Połączyłem mostem parę wysp, zbudowałem szklarnię. Teraz zabieram się za ogrodzenie murem obronnym moją pierwszą siedzibę. Stosunkowo niedawno wybrałem się w podróż do netheru i zabłądziłem:D Pół godziny zajęło mi szukanie wyjścia, ale takie już są konsekwencje;) Ostatnio nauczyłem się budować zasilane tory, lecz zaczyna brakować złota(na zasilane tory) i węgla(na pochodnie). Oglądałem parę filmików, między innymi:

Jak zrobić karabin maszynowy z dozowników

Jak zrobić łoże śmierci w minecraft

Polecam serię JJay Jokera zatytułowaną Przygody z Minecraft i serial Kanciasta Codzienność.

Obecnie szukam graczy do zagrania na multi, chętnie dołączę do jakiegoś serwera;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym chetnie z toba zagrac. Ty zalozysz serwer czy ja mam? Hamachi moge ja zalozyc. Jak chcesz to napisz na PW.
A tak na marginesie ja nagrywam z minecraft na you tube. Link do kanalu w opisie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak ktoś szuka serwera zapraszam do mnie. Można ze mną zagrać na serwerze Bukkit. Napiszę na PW jak ktoś się zgłosi. Niestety, ale Hamachi bo nie mam zewnętrznego IP.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ehh...

macie super kompy a gracie w takie gry w których 1 piksel to wielkie coś?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ehh, jak mnie męczy takie podejście. Primo, zdziwiłbyś się, ile "to coś" może żreć ramu:p Secundo, mc zapoczątkowało wielki boom na gry indie, gra stworzona przez jednego człowieka niszczyła wielkie blockbustery... MC ma sporą grywalność(w multi, single grałem może ze 2 godziny), daje ludziom możliwości... Nie to co cod- od 7 czy tam 8 lat to samo, z jedną różnicą- coraz więcej skryptów... Ale co tam, lepiej być prowadzonym za rączkę niż wykazać się choćby odrobiną kreatywności?
Sam niezbyt lubię mc, ale fakt, że dzisiaj większość osób bardziej patrzy na grafikę niż na grywalność mnie dobija.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak zrobić rycerzy i łuczników bo na yt widziałem jak ktoś dodał takie pudełka z mieczykami i z nich rycerze wychodzili jak to zrobić?
 

DeletedUser

Gość
Gość
aha, własnie z tym jest probelm bo gram na kreatywnym i wiosce mieszkam a powierzchnia super płaska, za bardzo tych modów nie umiem zgrać chciałem pobrać tego moda tam gdzie rycerzy można robić ale pojawiło mi się podaj swój numer telefonu i jeszcze cos.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Minecraft kiedyś był lepszy. Teraz staje się RPG :(. Podoba mi się jedynie to, że jest tryb kreatywny. No, zostaje jeszcze MVC. :)
 

DeletedUser30723

Gość
Gość
Bym wrócił do mc ale nie bo z moim kompem się coś dzieje złego ::D: i nie gram, jedynie u brata jak mi napiszę żebyśmy w the wallsy pograli ::D:
 
Status
Zamknięty.
Do góry