Minecraft

  • Rozpoczynający wątek PokerowaTwarz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3449

Gość
Gość
Wkładasz do pieca jako paliwo deski, a jako surowiec kawał drewna i powstaje charcoal, działa tak samo jak węgiel ;]


Jest i logo ;]
linkinparklogominecraft.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo ładne:) Jak to czarne zrobiłeś? Czarna wełna?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zrób Geralta, roboty bardzo dużo i dosyć trudny...:p
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
To foch,sam zrobię logo PiS,efekty roboty za niedługo
 
Równie dobrze można odpalić tryb Creative, czy jakoś tak, i mieć zerową satysfakcje z budowy. Nie będzie tego uczucia, że jednak zabraknie mi tej czarnej wełny i znowu trzeba polować na te głupie kałamarnice :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na swoim save mam duży na 128x128 bloków, płaski pixel art z cutie markiem Rainbow Dash, oczywiście wełna z InvEdit, nie jestem taki głupi, żeby zapuszczać się w czeluść po Lapis Lazuli dla obrazka i ginąć co chwila nie przynosząc ani kawałka LL. Wcześniej, tym razem bez edytora ekwipunku, zrobiłem creepera w skali 1 piksel tekstur:1 chunk. Bawiłem się też w gąbki Mengera, największa miała iterację 5 poziomu, wykonana z cobblestona bez InvEdita. Jeśli chodzi o napisy fajnie robi się animowane efekty albo ekrany z Redstona. Niestety, dużo to zajmuje i nigdy nie ukończyłem takiego w całości.

Poza tym domki, zamki w niebiosach, bazy podziemne, fortyfikacje naziemne, przed zepsuciem laptopa byłem w trakcie robienia giga-miasta, planowanego 10 000 na 10 000 klocków, obecny stan to 6 budynków, w tym stacja kolejowa, skarbiec na 16-bitowe hasło z "pamięcią" z bramek logicznych, ratusz, pomnik, rynek, muzeum + część palisady, rzeczka z mostkiem, troszkę ulic (do chodzenia) i trochę torów (do jeżdżenia).
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Stacja kolejowa?Ta napędzana boosterami już nie działa
 
Stacja kolejowa?Ta napędzana boosterami już nie działa

... a boostery w torach strasznie żrą złoto. Nie mógł być zamiast niego red stone? (który wala mi się w skrzyniach w ilościach bliżej nieokreślonych)
Dodatkowo te boostery jakoś dziko działają :) (znaczy, strasznie mało efektywne są na początku jazdy). A może to ja się nie znam, bo jedyne do czego używałem redstona, to sygnalizator przy mob spawnerze... ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie no, działałem na tych nowych napędzaczach na torach, Lubrzan, mnie nie obchodzi złoto specjalnie, bez InvEdita bym miasta i tak nie budował :p. Nie są aż tak nieefektywne, jeśli są w olbrzymich ilościach. U mnie całe tory po prostych są z nich, z czerwonymi pochodniami po bokach, bo nie potrafię ich ukryć -.-'.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Siemka.
Gram w tą grę już od tygodnia w singlu i poznałem wszystkie podstawowe jej tajniki. Chciałbym zagrać sobie na multi, ale nie wiem czemu mój minecraft nie połącza się z żadnym serwerem. Czy mógłbym mi ktoś pomóc jak zagrać w multi? Bo wiem, że jakoś się da na pirackim minecrafcie zagrać w multi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Siemka.
Gram w tą grę już od tygodnia w singlu i poznałem wszystkie podstawowe jej tajniki. Chciałbym zagrać sobie na multi, ale nie wiem czemu mój minecraft nie połącza się z żadnym serwerem. Czy mógłbym mi ktoś pomóc jak zagrać w multi? Bo wiem, że jakoś się da na pirackim minecrafcie zagrać w multi.

Podobno hamachi jest potrzebne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie jest potrzebne gdyż na piracie grałem na multi bez hamachi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mógłbyś mi powiedzieć jak grałeś? Bo ja jak wpiszę nazwę serwera to się nie połączy.
Może się trzeba gdzieś rejestrować, albo coś? Bardzo bym sobie chciał pograć na multi;d.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra to narazie pobawię się w singla.
Mam do was jeszcze jedno pytanko, czemu jak zrobiłem bustera to nie napędza on wózka ze mną? Wszystko jest zrobione tak jak w tym poradniku http://www.youtube.com/watch?v=UXLVlJ5K208 a nie działa. Czemu?
P.S Tyle układłem się torów, tunelów i nie działa;d;d

Coś jest chyba nie tak. Położyłem lokomotywę i wózek. Pacnąłem lokomotywę węglem i sama ładnie jedzie, a jak ma pchać wózek to się z nim można powiedzieć łączy i nie jedzie. Dlaczego?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie no, działałem na tych nowych napędzaczach na torach, Lubrzan, mnie nie obchodzi złoto specjalnie, bez InvEdita bym miasta i tak nie budował :p. Nie są aż tak nieefektywne, jeśli są w olbrzymich ilościach. U mnie całe tory po prostych są z nich, z czerwonymi pochodniami po bokach, bo nie potrafię ich ukryć -.-'.

Można pochodnie położyć pod boosterem i także będzie działało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry