Mini błędy w tłumaczeniu

W temacie by nie robić spamu, będę umieszczać zauważone drobne błędy w tłumaczeniu.
np.

Opis miasta Newport (które jest od dawna)

" Newport, największe miasto na prerii. Było ono kiedyś rozwijającą się i dobrze prosperującą stolicą."

z serii: Brak wody w Newport.

Czy korzystasz z jakiś skryptów?
Jak każdy posiadam skrypty których "nie używam"... ok_:)
Skrypty które mam:
ułatwiający rozdawanie rang
ułatwiający używanie kolorów na czacie i emotikon
numerowanie sektorów w bitwach o fort
Posiadam też skrypt pokazujący ilość zadanych obrażeń uników i trafionych w bitwach o fort.

Używam na serwerach standardowych.
Aczkolwiek zostawiając sobie tego typu skrypty "statystyczne" odniosłem się do twojej opinii, że nie będziecie wyciągać konsekwencji za korzystanie z takich skryptów jak zmiana koloru czatu, którego używa każdy co rzekomo nie używa, np do pogrubiania tekstu w bitwach o fort, pisania w kolorze itd.
Nie sądzę jednak że jakikolwiek skrypt zmienia napis w oknie promocji na bryłki, zwłaszcza te wymienione wyżej, a z wyłączonymi skryptami np. na Gonzalesie, tekst wygląda u mnie tak samo.

@Lenka222
Stara Kopalnia - opis lokacji przy robieniu serii "Czarny skarb, cz.1"

To miejsce jest wilgotne i przerażające. Odnosisz wrażenie, że ktoś s śledzi. To nie może być szeryf, przecież John stoi u góry i pilnuje wejścia, żeby nikt za tobą nie wszedł. Decydujesz się natychmiast wyjść z kopalni. Rozglądasz się za czymś, co może ci oświetlić drogę.

W opisie jest błąd zaznaczony na czerwono. Jest "..że ktoś się śledzi..." a powinno być "cię" lub poprawniej "Cię"

Lenka222

Członek obsługi gry
Jak każdy posiadam skrypty których "nie używam"... ok_:)
Skrypty które mam:
ułatwiający rozdawanie rang
ułatwiający używanie kolorów na czacie i emotikon
numerowanie sektorów w bitwach o fort
Posiadam też skrypt pokazujący ilość zadanych obrażeń uników i trafionych w bitwach o fort.

Używam na serwerach standardowych.
Aczkolwiek zostawiając sobie tego typu skrypty "statystyczne" odniosłem się do twojej opinii, że nie będziecie wyciągać konsekwencji za korzystanie z takich skryptów jak zmiana koloru czatu, którego używa każdy co rzekomo nie używa, np do pogrubiania tekstu w bitwach o fort, pisania w kolorze itd.
Nie sądzę jednak że jakikolwiek skrypt zmienia napis w oknie promocji na bryłki, zwłaszcza te wymienione wyżej, a z wyłączonymi skryptami np. na Gonzalesie, tekst wygląda u mnie tak samo.
Coś jest na rzeczy z tą wiadomością. Postaram się naprawić jak najszybciej ;)

@Lenka222
Obóz południowej armii - Opis znajduje się po wykonaniu zadania z serii pt."Północ, południe i brunet." gdy już brunet zrobi dla nas broń, pmdlimy 5 bandytów i ukończymy zadanie, pojawia się opis:

Wydostaliście się na pustynie. Cmentarz, gdzie ukryte ostało złoto konfederatów nie jest daleko... Niestety waszym oczom ukazuje się barykada na drodze do cmentarza. Pilnują jej żołnierze armii północnej.

Żołnierz: Stop! Kim jesteście? Cywile nie mogą tędy przechodzić. Toczymy tu bitwę.

Musicie tędy przejść? Jedyny sposób, aby się przedostać, to zaciągnąć się do armii północnej. Udajcie się do obozu. Jesteście uzbrojeni? To wygląda jak broń bandytów. Lepiej zabiorę was do pułkownika.

"..Cmentarz, gdzie ukryte ostało złoto konfederatów nie jest daleko..."" powinno być "ukryte zostało złoto" a jest jak widać w opisie.
Pozdrawiam :)

@Lenka222
Seria "Gra Życia"
Zadanie "Kawałek ciasta" zawiera błędny opis zaznaczony na czerwono. Maria jest kobietą, więc powinna odpowiadać jako kobieta, np Słyszałam i Chciałabym.

Dzień dobry ★Kacper. Mam dla Ciebie pracę, jesteś zainteresowany? Słyszałem, że Anna znalazła złoto w dole rzeczki. Chciałbym uszczknąć coś z tego tortu, zanim ruszy gorączka złota. Nie mogę się stąd wyrwać póki co, więc proszę cię o ustanowienie prawa własności dla mnie.