Mini błędy w tłumaczeniu

W temacie by nie robić spamu, będę umieszczać zauważone drobne błędy w tłumaczeniu.
np.

Opis miasta Newport (które jest od dawna)

" Newport, największe miasto na prerii. Było ono kiedyś rozwijającą się i dobrze prosperującą stolicą."

z serii: Brak wody w Newport.
 
@Lenka222
unknown.png
 
Czy korzystasz z jakiś skryptów?
Jak każdy posiadam skrypty których "nie używam"... ok_:)
Skrypty które mam:
ułatwiający rozdawanie rang
ułatwiający używanie kolorów na czacie i emotikon
numerowanie sektorów w bitwach o fort
Posiadam też skrypt pokazujący ilość zadanych obrażeń uników i trafionych w bitwach o fort.

Używam na serwerach standardowych.
Aczkolwiek zostawiając sobie tego typu skrypty "statystyczne" odniosłem się do twojej opinii, że nie będziecie wyciągać konsekwencji za korzystanie z takich skryptów jak zmiana koloru czatu, którego używa każdy co rzekomo nie używa, np do pogrubiania tekstu w bitwach o fort, pisania w kolorze itd.
Nie sądzę jednak że jakikolwiek skrypt zmienia napis w oknie promocji na bryłki, zwłaszcza te wymienione wyżej, a z wyłączonymi skryptami np. na Gonzalesie, tekst wygląda u mnie tak samo.
 
@Lenka222
Stara Kopalnia - opis lokacji przy robieniu serii "Czarny skarb, cz.1"

To miejsce jest wilgotne i przerażające. Odnosisz wrażenie, że ktoś s śledzi. To nie może być szeryf, przecież John stoi u góry i pilnuje wejścia, żeby nikt za tobą nie wszedł. Decydujesz się natychmiast wyjść z kopalni. Rozglądasz się za czymś, co może ci oświetlić drogę.

W opisie jest błąd zaznaczony na czerwono. Jest "..że ktoś się śledzi..." a powinno być "cię" lub poprawniej "Cię"
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Jak każdy posiadam skrypty których "nie używam"... ok_:)
Skrypty które mam:
ułatwiający rozdawanie rang
ułatwiający używanie kolorów na czacie i emotikon
numerowanie sektorów w bitwach o fort
Posiadam też skrypt pokazujący ilość zadanych obrażeń uników i trafionych w bitwach o fort.

Używam na serwerach standardowych.
Aczkolwiek zostawiając sobie tego typu skrypty "statystyczne" odniosłem się do twojej opinii, że nie będziecie wyciągać konsekwencji za korzystanie z takich skryptów jak zmiana koloru czatu, którego używa każdy co rzekomo nie używa, np do pogrubiania tekstu w bitwach o fort, pisania w kolorze itd.
Nie sądzę jednak że jakikolwiek skrypt zmienia napis w oknie promocji na bryłki, zwłaszcza te wymienione wyżej, a z wyłączonymi skryptami np. na Gonzalesie, tekst wygląda u mnie tak samo.

Coś jest na rzeczy z tą wiadomością. Postaram się naprawić jak najszybciej ;)
 
@Lenka222
Obóz południowej armii - Opis znajduje się po wykonaniu zadania z serii pt."Północ, południe i brunet." gdy już brunet zrobi dla nas broń, pmdlimy 5 bandytów i ukończymy zadanie, pojawia się opis:

Wydostaliście się na pustynie. Cmentarz, gdzie ukryte ostało złoto konfederatów nie jest daleko... Niestety waszym oczom ukazuje się barykada na drodze do cmentarza. Pilnują jej żołnierze armii północnej.

Żołnierz: Stop! Kim jesteście? Cywile nie mogą tędy przechodzić. Toczymy tu bitwę.

Musicie tędy przejść? Jedyny sposób, aby się przedostać, to zaciągnąć się do armii północnej. Udajcie się do obozu. Jesteście uzbrojeni? To wygląda jak broń bandytów. Lepiej zabiorę was do pułkownika.

"..Cmentarz, gdzie ukryte ostało złoto konfederatów nie jest daleko..."" powinno być "ukryte zostało złoto" a jest jak widać w opisie.
Pozdrawiam :)
 
@Lenka222
Seria "Gra Życia"
Zadanie "Kawałek ciasta" zawiera błędny opis zaznaczony na czerwono. Maria jest kobietą, więc powinna odpowiadać jako kobieta, np Słyszałam i Chciałabym.

Dzień dobry ★Kacper. Mam dla Ciebie pracę, jesteś zainteresowany? Słyszałem, że Anna znalazła złoto w dole rzeczki. Chciałbym uszczknąć coś z tego tortu, zanim ruszy gorączka złota. Nie mogę się stąd wyrwać póki co, więc proszę cię o ustanowienie prawa własności dla mnie.
 
@Lenka222
Piłkarski event; opis pierwszego zadania:

Witaj, ★Kacper! Co słychać? Dzięki za zaproszenie, ale nie mam czasu na dziecięce imprezy! Och, nie kusz mnie whisky, przyjacielu. Naprawdę chcę się przyłączyć, ale ci cholerni złodzieje... Ostatnio było tu dużo kradzieży. Wiesz, muszę złapać ten nowy gang, rozpracować ich... W przeciwnym razie wszyscy będą wiedzieć, że jestem beznadziejnym szeryfem. Moim zdaniem za włamania odpowiada gang, składająca się z około 15 bandytów. Jednocześnie w naszym mieście widzę tu wiele nowych twarzy. Nie mam pojęcia, co tu robią ci wszyscy ludzie?! Może to nowa gorączka złota?
 
Piłkarski event;opis drugiego zadania:

Henry zawiesił się. Prawdopodobnie wspomina stare czasy w swoich myślach, kiedy to grał w drużynie. Gdy Henry zamyśla się w wspominaniach, wygląda dość poważnie i lepiej mu nie przeszkadzać. Po chwili Hanry udaje się na zaplecze i wraca z wielkim, starym kluczem. Podchodzi do półki za ladą, otwiera ją i wyciąga zakurzoną skrzyneczkę. Otwiera ją i wyciąga z niej kawałek papieru. Po czym podchodzi do ciebie i pokazuje ci zdjęcie.
 
@Lenka222
Seria: Agencja Pinkerton
Zadanie: Dyscyplina 1

Opis: "
Hello ★Kacper, Więc chcesz zostać Pinkertonem? Każdy rekrut jest oceniany w dziesięciu dyscyplinach. Jesteś gotów?
Dobrze, ruszajmy z pierwszą dyscypliną. Czasami agenci Pinkerton muszą pracować jako tajniacy, udający zwykłych robotników. Pokaż mi jakie prace potrafisz wykonywać. "

Powitanie jest w języku angielskim, a powinno być: Witaj
 
Agencja Pinkerton
Dyscyplina 4

" Pinksi są często wyznaczani do eskorty podróżników na niebezpiecznych szlakach. Czasami będziesz musiał udać się w pościg konny przez wiele mil. Szybko siodłasz konia?"

Brakuje literki w zaznaczonym na czerwono zdaniu. Miało być Pinkersi Aczkolwiek użyłbym tu słowa nieco dłuższego, tj. Pinkertonowie lub Pinkertoni.
 
@Lenka222

Legenda o Złotej Strzelbie
"Jeden ze wszystkich.."
Zakończenie u Waupee:
(brakuje literki)
"

Dziękuję ci. Jesteś serdecznym i pomocnym przyjacielem. A teraz nadszedł czas, bym to ja pomógł tobie. Jakiś czas temu miałem pogawędkę ze staruszkiem Hacketem. Opowiedział mi o ulepszaniu złotej strzelby. Z tego co pamiętam, będziemy potrzebować kilku produktów aby ją wzmocnić. Podaj mi tę instrukcję, proszę. Muszę na nią spojrzeć.

Widzisz jak Waupee bierze ten bardzo stary kawałek papieru i przykłada go do płomienia świecy. Przez chwile obawiasz się, że cenna instrukcja spłonie. Wierzysz jednak w Waupee i w to, że wie co robi.
Po chwili na papierze pojawiły się napisy, które wcześniej nie były widoczne.

Jeden ze wszystkich,
wszytkie zamienią się ...
W Indiańskiej wiosce
odnajdziesz tajemną moc przodków swych ...


Tajemną moc... Ach, już wiem... przynieś mi złoty pył, trochę złota i... A niech mnie, masz tu listę. Zapisałem tu wszystko co potrzebuję. Spotkajmy się w mojej wiosce Indiańskiej, gdy zbierzesz wszystkie produkty!
 
Do góry